Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eurosport1-en közvetítik a Superbike futamokat, remélem, a MotoGP-t is:) Sajnos a jövő heti műsor még nem elérhető, meglátjuk mi lesz.
üdv mindenkinek!
az érdekelne hogy ki hogyan fogja nézni a közvetítést?
mik a lehetőségek?én az upc-nél vagyok,és hát nincs kedvem kifizetni +5000 havonta ez az egy csatorna miatt.(ezt jól kitalálták a gyökerek)
szóval minden lehetőséget meghallgatok,nem is tudom,parabolán valami külföldi sportcsatorna vagy valami netes oldal esetleg?
Talmácsi volt kedves és megírta nekem a f.bookon hogy élőben lesz a közvetítés mind a három kategóriában mert mindenhova csak a motogp volt kiírva. Szerencsére a pr-telekom-ban benne van a spíler tv! Ja és Mezei Dániel lesz a másik kommentátor Talma mellett.
Spiler tv
andy vajna valamely csatornája lett a nyerő, csak nem jut észbe oly ritkán hallok róla
Jok a tesztvideok !! Köszönjük!!!!
Üdv Uraim! Ha jol tudom nem a Digi sport adja majd a futamokat,megtudná Valaki mondani melyik csatornán lesz majd láthato?
Joooooooooooooooooo!!!!

Kosssssssssszi !
Alakulnak a dolgok .Tegnap villantott a Ducati , ma a Suzuki , a szezon vegen + a HONDA ....................................Csak joo versenyek legyenek szamomra az a lenyeg !!!!!!!!!!!
Sztem uzsonnás doboz.
A Ducati megint valami szabálytalanságon töri a fejét... Vajon mit tettek Pirro "utasülése" alá?
Ez gyönyörű manőver volt
http://youtu.be/uY8Mg5N1hs4

19 fokban lehet tesztelni !