Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kezded már megint...
Igy még jó neki, ennyiket be szokott hozni. Ha másképp nem megy kilök egy-két arcot, aztán pikk-pakk eltűnik 40-50 pontocska. Majd ha szeptemberben is lesz legalább ekkora lemaradása, akkor már kezdhet gondolkodni a következő éven. Pl. hogy hogyan építsen falat Vinales elé, nehogymár az ő fejlesztéseiből éljen. Vagy kisírja a Yamahánál, hogy "srácok, mindnyájan tudjuk, hogy az én győzelmeimnek nagyobb reklámértéke van, szóval nektek is jobb lenne, ha Maverick gyengített gépet kapna". Vagy valami ilyesmi. Most még korai lenne az öröm, még várok vele. Később úgy is nagyobbat üt. Ha vissza jöttem a nyaralásból feltöltődve, akkor majd meglátjuk hányadán állunk szeptember végén.
Így is nehéz lesz...
Hol volt jó?
Még egy-két ilyen és le van tudva ez az év is.
Még az a szerencse!!
lorenzo volt a jo. Taktikas, annyian kiestek elole hogy pontot is szerzett a csicska
Ratyi ideggyenge pincser.
Igen, ezt túltolta, de jó látni, hogy megvan a tempója az idén!
Szó szerint ez volt. Meginnn elbénázta a balfasz álllatttyja!!!
Sziasztok!
Eladóvá vált 2 jegy a Brno-i motoGpre és vele együtt 4 napi szállás Brno-ban. Mi sajnos baleset közbejötte miatt nem fogunk tudni elmenni. ( fekvőgipsz ) A jegyekről: Silver áló jegyek, Péntektől-Vasárnapig. Szállás: City Hostel Brno, 4 éjszaka, érkezés: aug. 18. távozás: aug. 22. , 2 személy egy szobában. A pálya autóval/motorral 20 percre van a hoteltől. Minden együtt zack und pack 80.000 Ft. Az ár azért ilyen kedvező, mert mi már márciusban lefoglaltunk mindent amit lehetett, de hát az ördög nem alszik.
Üdv: Edo
Megnéztem. Rossi béna volt, elesett, nem tud vízen menni.
Én néztem! Most akkor te még se én vagyok?
csalódtam benned :D
Még nem láttam a versenyt. Motoroztam helyette.
Bizony, nem lehet olyan tökéletes
Ez hatalmas volt! Egy olasz adta neki oda egyébként, csakhogy nem mindenki olyan, mint VR46N....
Miért ömlengene? Jól ment Rossi, csak hülye volt, ez az igazság. Persze Dovi szavaiban is van valami, de ez nem változtat azon, hogy sokat vállalt most feleslegesen.
JLO pedig hatalmasat éget. Millernek pedig örülök!
Capa mi van veled ? Nem omlengtel meg Rossi bukasarol.
Kétszer pörgettem bele, hogy biztos legyek benne, hogy nem ő lökte hanyatt a szörfdeszkás embert.
átvette esek pesek szerepét
Maki úgy döntött robogóra pattan

http://youtu.be/FfjLUYVO708
hullanak az eső miatt