Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az enyém a művészfilmből jelenet, még mielőtt valamelyik okos admin félrenézi. De a Tiéd bukó!
Gratulálok!
Az is lehet. Csinàlj egy kèpet.
A híd túl messze van. Szerintem azt nézte.
Nem szeretnèk ùj lavinàt inditani vita terèn, de ezzel a kèppel most futottam össze.
Marquez meg megint megszopatja őket mint legutóbb...
Van esze, és jól taktikázik.
Lorenzo még lát esélyt a címvédésre:
http://www.p1race.hu/hir/loren...

Van is esélye. Rossinak csak kétszer kell felrúgni Marquezt és máris elolvadt az 52 pontocska. Lorenzo csak abban téved, hogy a doktor biztos nem fogja segíteni őt a bajnokságban, mert a tavalyi Lorenzo szemétkedés miatt (értsd: nem csinált semmit) Rossi most pikkel rá. Szóval ez nem így lesz. Hanem, háromszor fogja felrúgni, mert neki annyi pontot kellene behozni.
Sziasztok!
Engem az érdekelne, hogy itt van olyan közületek aki megy Brno-ba a MotoGP-re?
Szeretnék kimenni de még nem voltam soha ilyen eseményen.
Van olyan aki tapasztalt már e téren?
Stoner ma is lenyomta Rossit.
Ezt tudom! Én MM-et és Pedrot is jobban eltudtam volna ott képzelni.
Maradjunk abban, hogy Stoner és Lorenzo vezetési stílusa az univerzum két ellentétes vége. Nehéz elképzelni, hogy jó süljön ki ebből. De kíváncsian várom majd azokat az elméleteket, amik majd megmagyarázzák, hogy ezt is Stoner b....ta el.
Azt olvastam én is! Meg azt is, hogy ő fejleszt, lesznek majd gondok akkor.
JLO-ra most nem sokat tennék, de lehet megcáfol. Az utóbbi két versenye viszont nagyon szégyen.
Akkor a két múlt egymásra talál a jövőben. Olvastam, hogy Stoner lesz valamilyen elméleti motoros a Ducatinál, aki majd megtanítja gyorsan menni itet.
Egyelőre nehéz megtalálni azt a gondolat menetet, ami miatt Lorenzo eredményes lehetne a Ducati nyergében, de hát a MotoGP évről évre változik, meglepetések néha vannak. (2007 előtt sem gondolta senki, hogy Stoner bármit elérhet a Ducati nyergében. )
Mindig bizonyítom.
Köcsög transzvesztita.
Aha, most pont bizonyítottad is!
De,a tudásom határtalan,I'm the best.
Nincs tudásod, az a baj!
Azt nem én mondtam! Stonert pedig hagyjuk ő már a múlt... JLO is ha így folytatja....
Jelen tudásom szerint egy elmegyintézetben lakó retardált köcsög pöcs vagy.
Ugyhogy tényleg nem vénkretén és milleniumi pöcs vagy.
Az az olika,a vénkretén meg én.
Ez már előrelépés a világlátásban. Eddig csak annak köszönhette, hogy jobb volt a motorja - egyesek szerint. (Stoner két VB címet nyert így - mint tudjuk - és még egy tucat futamot megnyert.) Amikor Lorenzo a tök ugyanolyan motoron megverte Rossit, akkor egyedül nem volt érv. Bár akkor is volt aki próbálkozott azzal, hogy megmagyarázza, hogy a fal az sportszerű és kell.
Rólam nincs kép sehol! Ne vénkretén és millenium pöcs vagyok!