Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vicc ez az egész. Fejetlenség van és csak szaladgálnak és autóznak....
jaaaaa hogy olyan. online nézem.
Lavoros nemet Eurosport1.

Most allnak fel masodjara eso miatt...
melyiken??? itt bicikli megy
...most kezd a MotoGP azEurosporton !

< riportok mennek most >
úgy legyen
Ne légy negatív... (tudom, ez Magyarország, mindenki negatív)
14:20-tól már stúdió beszélgetéssel fog kezdődni! és pont
nem bízom benne ,hogy közvetítik , ez magyarország és a spíler tv is a mikulás médiacsoportjához tartozik .
köszi én probáltam a BT sportot de valahogy nem szereti
Mert tegnap törölték az egész időmérőt, és az eddigi összesített eredmények alapján lesz a rajtsor.
Gondolom versenyt fogják közvetíteni, te a tegnapi "semmit" felesleges lenne ismételni...
csak sajna nem a gp-t adják
Sziasztok! Online lehet nézni valahol a spíler tv-t? Nem találok olyan linket ami működik. Köszi!
A TV amelyikben be van építve gyárilag ott DVB-T a tuner megnevezése.
https://hu.wikipedia.org/wiki/DVB-T
...talán a Google is segíthet szerintem , vagy ha megmutatod a tipusát antennás szakinak , estleg ha van a közeledben szaküzlet.
és azt honnan tudom?ez a beltéri pár éve jutott hozzám de én sosem használtam
Arra ugyelj hogy a regi analog belteri mar par eve nem jo ,ataltak ott is a digitalis rendszerre .
köszi az infót,szerintem rápróbálok erre a parabolás dologra,van otthon elfekvőbe egy beltéri egységem,szerzek hozzá egy parabolát aztán hajrá.
vagy a német sport1 közvetíti?
erre már gondoltam én is,mármint a parabolás dologra,csak tudnom kéne hogy akkor jön-e valami külföldi adó amin közvetítik a motogp-t.eurosport-al,sport1-el nem sokra megyek.
Nem is kell !

Ha van lehetoseged kiteszel 1 lavort a tetore , beallitatod az ASTRA-ra , levezeted a koaxkabelt a TV-hez es jon annyi ado nemetul hogy tapegyseg kell a taviranyitohoz.Sport1 , Eurosport van az a lenyeg...Ha a TV -ben nincs megfelelo Tuner akkor venni kell 1 digitalis belterit es mar johet is a musor.
akkor te bővített csomagba vagy,én nem akarok ezért az egy csatornáért annyit kifizetni.
üdv! Nekem UPC van és múlt héten vettem észre, hogy bekerült a spíler tv nagy örömömre :)
a motogp-t magyarországon csak a spíler tv közvetíti az eurosportot el lehet felejteni.