Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. Szükségem lenne egy TL 1000hez vagy SV 1000hez való generátorfedél közepébe való dugót. Az aminek a közepén 10es imbuszkulcsnyílás van. Színe nem érdekes csak jó állapotban legyen a kulcsnyílás és a menet rajta.
Van valakinek eladó gyári kipufogója sv1000-re?
Mennyi az a kopottság?milyen vastagok?
Szia!
Sajnos nagyon kopottak, de nem ütnek.
Szia!
Szegény Bandi,ezt jól eldobták!
Első féktárcsa milyen állapotú?és mennyi lenne az ára?
RICSI BONTO Megjött a tükör köszi.
valaszoltam ra tegnap
Sziasztok!
2005-ös Honda Cbr 1100 xx-hez keresek első sárvédőt, fejidomot, fejidomtartó konzolt, és komplett jobb-bal tükröt. Ha kicsit sérült az nem gond. Ha esetleg valakinek van kérem jelentkezzen. Köszönöm!
Köszönöm, írtam mailt.
ilyenem van..
Gyári kék-fehér fényezésű srad tankot keresek.
SZIA,

van srad cuccom,ha érdekel 70 3179083

üdv,P.
Sziasztok! Kecskeméthez milyen bontók vannak közel?
Sziaszok!
Keresek SRAD-ra első tárcsákat, tankot, ZXR750 95-ösre tankot.
Van eladó SRAD indexek, hátsó lámpa, szélvédő.
70-61-hetvenhét-477
szia, elso sarvedom van 2004-es ZX636R-rol. javitott, fenyezni kell.
Bandit 650 2006-os motor bontott alkatrészei ELADÓK!
Érdeklődni a 70/500-8881-es vagy 30/548-7531-es számon lehet.

Bandit 1200 98-as évjáratú motor bontott alkatrészei ELADÓK!
Érdeklődni a 70/500-8881-es vagy 30/548-7531-es számon lehet.

Sziasztok

2004 XVS 1100 Drag Starhoz keresek

Komplett kormány ,markolatok, multifunkcios kapcsolók, tükrök, kormánykiemelők, bowdenek, fékmunkahenger,
Szia,van hozzá mindenem ha érdekel csörögj 06705850436.
Egy yamaha tt600 valto mennyit erhet?
üdv mindenkinek!
Nemrég vásároltam egy Gsx-R 600as K2-t, ami olaszból származik. Ma voltam vele honosítani, de sajnos nem kapta meg a papírokat mert nem felelt meg a hátsó lámpám, E jelzés hiányában,illetve az első indexekbe kötöttek bele,mert nem kinyúló,"hanem beépített".
Szóval nagy szükségem lenne egy Ebetűvel ellátott hátsó lámpára,esetleg gyári hátsó lámpára, gyári hátsó sárvédőre piros prizmával ellátottra, illetve gyári indexekre, vagy E jelzéssel ellátott első indexekre. Kérem akinek van valami elfekvőben és eladná jelezze nekem! Hálás köszönet!
hello! engem, egy suzuki gs 500 blokk erdekelne,foleg olyan aki curierrel tudna kuldeni,vagy kozel van hozzam! koszi :)
Üdv Sugomotorbonto :Kawasaki er6f hez van e viszapilantó tükrötök párban 2007évj van e.
Hello!
Z 1000 a-f villapár 50.000
Sajnos más nincs amit kérdeztél.