Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hasonló a véleményem, alig vártam hogy végre elkopjon a rosso3. Ledobni nem akartam mert túl drága volt, inkább szenvedtem vele. Nekem a profilja nem tetszett. Egyenesben és lapon jó volt de közötte életveszély. Olyan egyszerű helyzetek mint a körforgalom is kihívást jelentett vele annyira bizonytalan volt a motorom azzal a gumival.
Rosso3-al óvatosan... személyes tapasztalatom szerint nem sikerült túl jóra... mármint tapadás szempontjából. tartósnak biztos tartós, főleg a többi sport gumihoz képest. De nekem nem jött be. Utcán még okés, de pályára csak akkor ha tényleg nem erőlteted. Corsa 2 nagyságrendekkel jobb!
uh,hát amúgy is gumi parás vagyok,kicsit rám tetted:)
mt07 amúgy a canga,hringen 2:20 körül mentem régen gixerrel.
Rosso corsa 2-őt használtam,az nagyon jó volt,de legutóbb csak a rosso 3at tudtam megvenni,ezért kérdeztem.
Uh, hát ez sokmindentől függ, pl. milyen motorod van, milyenek a pályakörülmények, milyen köridőt mész, mennyire feszegeted a határokat... Én a magam részéről azt a tanulságot vontam le, hogy pályázni pályagumival érdemes, ha nagyon akarsz menni. Én nem vinném a Rosso 3-at pályára, annak ellenére, hogy tesztekben lehet olvasni, hogy pályán is megállja a helyét akár. Hát, lehet olyan körülmény...

Én a Diablo Rosso 2-vel pályáztam egyszer, igaz már utcán sem voltam vele elégedett, de pályán meg az egyik legrosszabb élményem volt eddig, el is estem vele, hűvös aszfalt, nyirkos idő, első nem tapadt, pedig már volt benne pár kör, lowside. De előtte is csak küzdöttem a gumival, visszajelzésekkel, instabilitással. A vicc az, hogy ugyanott a sokat szidott MIchelin túragumival simán elfordultam nagyobb tempóval (miután bemelegedett). Persze lehet, hogy a Rosso 3 már egy nagyságrenddel jobb, mint a 2 volt, de én nem tudnék bízni benne.

Pirelliből pályára a Superbike isten, Supercorsa isten, Rosso Corsa jó lehet, még nem próbáltam, de a sima Rosso széria szerintem már nem ide van kitalálva, hanem utcára, én nem vinném pályára, ha nem muszáj.

Aztán persze van az a tempó, ami mellett a szekérkerék is jó. ;) Ha csak lazán körözöl, lehet nem lesz vele bajod.
sziasztok!Pirelli diablo rosso 3 mennire ajánlott páylára?Mennyire bírja?Alapvetően utcára használom,de néha kimennék vele páylára is.
Sziasztok. Itt maradt a nyakamon ez az 1 garnitúra T31-es. Tényleg ennyire nem kell senkinek 75 ezerért? És esetleg 69 ezerért? :)
Sziasztok,
Most akarok Road 5 gumit rakatni a motoromra. Kinek mi a tapasztalata a gumival kapcsolatban. Az oldalakon mennyire tapadós?
Válaszokat előre is köszönöm.
Sziasztok,
Metzeler Racetec RR K2 160/60 méretben eladó. Van több db is.
38.000 Ft / db, 2018/45 heti gyártás.
Jászberényben van, de posta is okés.
tel.: 30-616-9133
Sziasztok. Ha esetleg valaki Bridgestone-ban gondolkodik. 120/70 és 180/55 párban téves vásárlás miatt 75 ezer. Csak 1 garnitúra van. 2019 gyártású. Veresegyházon lehet átvenni.
Na ezért utálom én ezt a megszokott kukacot. Faszé nem lehet vékonyabbat gyártani belőle ?!
Az tuti hogy megjelölöd hogy állt a felnin A gumi aztán egyik felét lenyomod a peremről úgy hogy be tudj nyúlni és egy másik kukac féket áthúzol a belső hurkon
Normális gumis ezt gombával simán jül megjavította volna ez úgy néz ki mintha kissé túltoltad volna a tágítást.
Szerintem simán haszálhatod így.
Betoltam a kukacot, de pont akkorára bővült a tágítás után a lyuk, hogy belefolyt a mintába is...
Attól függ hol a luk, ha a közepe felé akkor simán javítható.
Júli végén megyek túrázni 2 személlyel, felmálházva. Tuti bírni fogja a kukac? Most is az van benne, mert muszáj volt megcsinálni az út szélén.
Kukacot neki azt mehet.
Sziasztok! A minap kaptam defektet a zsír új Michelin Road 5 (180/55/zr17) gumimmal, egy 6 cm hosszú szög állt bele. A gumis azt mondja nem javítják, mert nem biztonságos. A gumiban kb. 2ezer km van, szinte még szőrös. Komoly, hogy nem javítják vagy csak le akar húzni a gumis?
Eladó használt ,de nagyon jó állapotú (középen is !!) michelin 160/60-ZR 18 motorgumi. (Yamaha FZR 1000 87-88) ár 20 eft. 06 harrminc 834 9239 Személyes átvéttel Gödöllő)
Sziasztok! 90/90-21 120/90-17 turaenduro gumit keresek parban, raktarrol aznapi(holnapi) atvetellel. Veszprem, Zala, Gyor Moson, Fejer megyek johetnek szoba. Amennyiben tudtok kontaktot, webshopot stb Amit felhivhatok, kerem jelezzetek. Koszonom.
Eladó 2db Dunlop D212 GP-Pro MS3 120/70 ZR17 első gumi!

MS3-as Medium keverékek.

A gumik közepén még látszik az öntési nyom!
A széleiken pedig 3.7 / 3.3mm a minta.
(Bal / Jobb, H.ring ugye jobban eszi a jobb oldalt)

2015-ös gyártás, 2016-ban voltak hazsnálva, azóta fűtött garázsban vannak.

Ár: 15e/db
Helyileg Hatvan/Gyöngyös
Igen
Hetesre vetted te is?
Szia! Keress rá:Bátszi motor... A napokban voltam nála gumiért. Láttam régi Dragont is meg dragon supercorsát is, egy hívást megér. Én pl egy pár 500km-es Diablo-t találtam nála.