Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van a csapatban motorosrendőr 🤔 fura de neki sincs. 190/55-ön majré, a 200/70-en viszont van de ez nem meglepő 😂

Ez nem szélmalomharc hanem gyengék a “tényeid”
Ő az aki segít rájönni embereknek, hogy még lenne mit gyakorolni a motorozásban.
Persze csak annak, aki szükségét érzi.
Egyébként többek közt a motoros rendőröket is ő oktatja, vizsgáztatja...../Sokat mondó infó/
Nehéz lenne újat mutatni neki, és nekem először ő vázolta, mutatta be a kanyarhatechnika fortélyait, és a majrécsikról kialakult tévhiteket.
De nem szeretnék ebbe újra belemenni, szélmalomharc.
Más nézeteket vallunk.
Motoros rendőröket ő oktatja vizsgáztatja plusz van,civil képzése is Rili néven keresd. Nem gyenge csóka, ha motorozásról van.szó.
Ha már majré
A robogón 90-es gumi van, nem kimondottan sport kivitel, de azért lehet dönteni vele aki bátor
Szerpentinen lefelé senki sem érhet utol 😄
Amúgy ki ez a Fiedor akit emlegetsz mert őt nem ismerem, nem is hallottam még róla semmit 🤔
Jajj, de beleléptem a lelkedbe.
A gumimról kereshetsz képet, valahova raktam fel, talán az üzenőfalon.
Nem tudom már miért lennék hitelesebb ha tele lenne képekkel a profilom. Nem társkereső ez az oldal hogy nagy szövegeket írjak magamról 🤷🏼‍♂️
Nem sok emberrel, de többel már találkoztam innen a fórumról.
Nem támadok,csak felesleges az okoskodásod két hónap távlatából.
Kép?Nem volt kép,amire én reagáltam,csupán ennyi volt.Segít az előzmény gomb.
"Helló . A 200/655 r17 gumi oldal magassága mennyi?"
Ebből kiindulva gondoltam hogy az a 6-os elírás lehet,mivel sem típus sem márka nem szerepelt,a későbbiekben ez tisztázódott.
A Te majrécsíkod még senki nem látta csak egy üres profil mögül osztod az észt. Ehhez kell a tehetség. 😂
Neked, nekem, nekünk keveset árul el.
Van akinek mindent. 😁
Egyszerű kérdés volt szerintem, de látom kikerülöd a választ.

Ezzel a volt egy ismerősöm, aki ismert valakit, aki nem úgy emlékszik....ezzel nem sokra mész.
De belátom, nálad nagyobb motoros a földön nincs.

Én ezeknél az oktatóknál voltam, láttam, tapasztaltam.
Nem egy ismerősöm aki máshogy emlékszik.
És szívesebben tanultam tőlük, láttam amit láttam és hitelesebbnek tartom őket, ezt remélem megérted?
Én lezártam ezt.
Pályán nyilván jelentős a majré, ahol a határokat a végletekig kitolják de utcán a majré csík kevesebbet árul el a motorosról.
Jó hát én elhiszem hogy GP-ben meg az sbk-ban ügyetlenek mert le van döntve a motorjuk, nem kell ezt nekem napokig magyarázd🤷🏼‍♂️
Volt ismerősöm Dodornál, ő egy kicsit másképp emlékszik erről a 2cm-ről de hát ha te mondod…
Én csak annyit írtam, hogy lehet tempót menni úgy, hogy van 2 cm majrécsík.
És nem kell következtetést levonni képekről, vagy parkolóban a majrécsikból, mert már láttam ellenpéldát is vet.tech. oktatóktól.

De te rögtön őket is körbemotoroznád, mert nekik ott a gumin a majrécsík.
Mert itt ezek alapján ítélsz meg embereket.

Ha feltenném a Fiedor vagy a Dodor gumiját ide képen, te megnéznéd, akkor ezek szerint őket is, ahogy engem is és másokat is körbemotoroznál?
Mert az ő gumijukon is ott van.
Pedig, mások szerint is veszett tempót motoroznak.

Remélem érthetően kérdeztem, és egyértelmű választ adsz?!

De biztos, hogy ők csinálnak valamit rosszul.
Nem kell rájönni, én tudom hogy hova soroljalak, bizonyítottad már sokszor, főleg az üzenőfalon, hogy a szövegértés nem az erősséged és képes vagy hetekig irkálni csak azért, hogy elhidd, igazad van. Inkább rád hagyja az ember mert reménytelen vagy.
Tudom hogy ezt sem fogod tudni értelmezni, de ha te vagy a legügyesebb motoros, mérnöki pontossággal helyezed ki a testsúlyod, mindent megteszel hogy a gumit a legkevésbé terheld mègis van 2cm majré akkor az azt tükrözi hogy te vagy a legügyesebb mert van 2cm?! Nem !! Hanem azt tükrözi hogy lehetnél gyorsabb hiszen van hova dönteni, van lehetősèg kanyarsebességet növelni.

Tehát ennyit erről, ma megtanulhattam tőled hogy az a gyors akinek van 2cm. Köszi, ezentúl máshogy nézem a GP-t is.
Elírás? Volt fénykép a gumiról és az oldalán olvasható adatról (200/655 R17). De nem folytatom ezt a diskurzust, mert nem akarod érteni a lényeget, helyette a "legjobb védekezés a támadás" elvén csámcsogással és okoskodással vádolsz. Csak szimplán rosszul tippelted az 55%-ot, ezt próbáltam jelezni. S mivel ez a gumi jelenleg is gyártásban van, ennek nem veszett el az aktualitása 2 hónap eltelte után sem, mindaddig, amíg mások is felteszik ugyanezt a kérdést egy ugyanilyen - számukra ismeretlen, szokatlan - méretű gumi esetén.
Attól hogy nincs majréja még lehet lassú, de ha van 2cm biztos hogy lassú…

Ezt majd magyarázd el egy vet.tech. oktatáson és rájössz, hogy ki a sötét és gyerekes!

Én nem török pálcát.
Te
Istenem…olvasd vissza az elejétől, értelmezd vagy legalábbis próbald meg és rájössz hogy faszságokat beszélsz, belekötöttél valamibe amit nem tudtál értelmezni, és ugyanazt magyarázod amit leírtam. Kezdem azt érezni hogy egy 6éves kisgyerek vagy nem lesig egy felnőtt ember.
Leírom mégegyszer hátha mostmár felismered a betűket a szavakat és értelmezni is képes leszel.
Attól hogy nincs majréja még lehet lassú, de ha van 2cm biztos hogy lassú…
Mondjuk arra a magasröptű párbeszédre is kíváncsi lennék, amikor felvázolod a majrécsíkos meglátásaidat egy vezetéstechnikai trénernek.
/Én már hallottam mi a véleményük erről.
Nem csak a Fodor Dodorét mielőtt ezen lovagolna bárki is/

Mondjuk lehet, hogy azonnal oktatói megbízást kínálnának neked.
Állítólag felfogtad amit Kéri Laci írt.
Mert egyetértettél vele.
Lacinak igaza is volt maximálisan.
De te írtad, hogy majréval nem lehet tempót menni.

2 mp-ért dübörgösz itt?

Teljesen fogalmatlan és gyerekes vagy.
És nem írtad le, hogy miben hazudtam?
Nagyon sötét vagy. Van 2cm-ed, tudod mélyebbre dönteni egyértemű hogy gyorsabb is lehetne.
Csak azok akiknek van 2cm, arra próbálják fogni hogy tartalékot hagynak a gumiban mert baromi érzékeny a lelketek, nem tudjátok elfogadni ha valaki azt mondja hogy lehetnétek gyorsabbak is.

Elég nehéz veled mert nem tudsz szöveget értelmezni. Én azt mondtam hogy minek a sport ha a túrát sem tudja kihasználni de ezt az egészet, visszaolvasna neked lehetetlen értemezni, nem tudsz egy ilyen hosszú beszélgetést értelmezni.
Miről hazudok?

Egyébként Laci egy gumiról kért véleményt, te meg kikötöttél a majrécsíkodnál.
Na ez se sok észre vall Levi.
De tudjuk, hogy te vagy a nagy megmondó. 😁
ha van 2cm biztos hogy nem gyors…

Te írtad.
Többek szerint lehet úgy is tempót motorozni, hogy nem kopik a lábtartó.
Akkor ki is erőlködik? 😘
😂😂😂 csak nevetek rajtad hogy mennyire erőlködsz, olvass már vissza ember, bele álltál a hülyeségedbe most meg próbálod elferdíteni, mondhatjuk úgy is hogy hazudsz 🤷🏼‍♂️
Fogalmatatlan vagy és ferditesz.
Jössz itt a gyerekes majrécsokoddal meg a körbemotorozással.....
Nem veszed észre, hogy nem a majrécsíkon múlik a tempó?
Én azt írtam, hogy van aki majrécsíkkal is tud tempót motorozni.
Hány ember kell ahhoz, hogy téged meggyőzzön?
Mondjuk szerintem senki nem tud eltántorítani a divatjamúlt majrécsíkodról.
Élj ebbe a tudatba! 😘
Így van.
Sajnos Levinek ez nem jut el valamiért a tudatáig.
Itt futtatja a nulla majrécsíkot, meg a körbemotorozást, szövegértelmezést...