Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rockandy: mi, hol, mennyi, hányóra?! Mikor írtam én ilyet? Egyébként benne vagyok közös motorozásokban!! Bár nemtom suli végén lesz e rá időm mert én sajna most érettségizem. De nyáron benne vagyok!
bence! Én szinte 1 cipőben járok veled. Én is motorvásárlás előtt állok cak még el kell adni az enyémet,és én is félig kezdőként 600-asra fogok váltani.
hali!
én böpesti vagyok... kelenvölgy 11ker... majd április közepe felé mehetünk gurulni, mert motorvásárlás előtt állok még nem egészen tiszta h majdnemkezdőként inkább 250es rs, vagy egy 600as, de azt tényleg ésszel, mert az szerintem megfelelőbb a városba... majd szólok és mehetünk:)
Nekem egy általad leszunyogozott CBR-em van. Már nem azért de a szunyog jelzőt nem a 2T-és motorokra használják? Mindegy, csak rosszúl esett hogy pont Te írtad ezt. Azért néha küldhetnénk együtt a motort és a deszkát is, bár én a Hősökért nem igazán rajongok a kis kavicsok és a csúszós kőburkolat miatt de azért néha kinézhetek oda. Jól jönne egy jó arc motoros haver (deszkás-motoros-összetartás). Ja, mivel csak 19 vagyok és úgy tervezem hogy 2-3 évig ezt a vasat fogom nyúzni, ezért az A1-et csinálom. Neked milyen jogsid van?
Szevasztok! Azért csak most, mert az Interwheelen tátottam a szám!
Az Rs-et tavaly júliusban vettem, de az Akorl.os jogsim csak október 9-én lett meg. Addig nem használtam, utána meg 2x voltam vele, mentem 200kilométert. EGY ÉLMÉNY volt! Nekem előtte 50-es Rs-em volt, azzal is megvoltam elégedve. Ez is szuper. Tegnap kimentem vele a Ringre a Tesztrallyit megnézni. Már nagyon hiányzott a motorozás!
Én Pesten lakom, városban sztem nem rossz vele közlekedni, de az 50-es Rs-sel imádtam a városi furikázást. Az autóknál jobb volt gyorsulásba, a dugóba csak röhögtem a birkákon és a90-95 km/h városba bőven elég! Imádtam vele futárkodni, motorozni, mindent! Csak kell a fejlődés!
A fogyasztására viszont kiváncsi leszek. Normálisan nehéz vele motorozni , és ez a fogyasztás kárára megy. De leszarom.
A 250-es Rs egy külön kategória! Szerintem városba már nem nagyon való! Igazi pályamotor! Tavaly a Ringen kigyorsításkor verte a 600-asokat ! Most van 2 is hirdetve 800 és 850-es iáron! De nekem még nem kéne.
Ezek a hegy kis hegyi turázások is jók lehetnek! Benne vagyok az ilyenekbe.
Majd az Rs 125 tanfolyamra akarok kimenni, és MEGTANULNI motorzni! Volt már valaki ilyenen?
Bencce, Barthaocsi: Ti hol laktok?
RockandyRoll : Ne legyen bűntudatod , jó dolog a motorozás!!!
Milyen mocid van? Ja, és milyen kategóriában mész rutinra?
Úgy látom Öcsikének bejött a topic.
Velem is ugyan ez a helyzet. Én csak most kezdem a motoros pályafutásomat, hétfőn kezdődik a gyakorlati oktatás, most télen vettem a mocit. Elötte nem volt se robogóm se simsonom még ,,Ön még mindig gyalog jár?" rollerom se. Eddig egészen pontosan 108,6 km-ert motoroztam életemben ,de már most volt olyan hogy inkább a motort választottam a deknya helyett. Bűntudatom is van rendesen, de hát mit lehet tenni.
bencee: nekem 2003-as RS-em van, és szerintem elég jó motor. Városban is szoktam vele menni, de inkább a Bükkben. 6000-ig nem nagy durranás a motor, és ott van is egy luk, aztán 6000 fölött elindul a gép, és olyan 10000ig húz, és nagyon élvezhető, én nagyon szeretem. Ugyhogy városban is lehet közlekedni vele, de én a hegyekben szoktam gyorsan menni, nem a városban, oda pedig tökéletes.

windsurfer: Merre laksz???
Rockandy: Jóvanna hülye kérdés volt Nem is tudom pontosan mióta deszkázom, talán 3 éve. De mostanában egyre jobban hanyagolom a motorozás miatt. Pl múlt nyáron többet voltam motorozni mint deszkázni. Én a hősök terén szoktam nyomni (2 buszmegállónyira lakom onnan).
Hali windsurfer!
Te hogy vagy megelégedve városban az rs-sel? én régen fontolgattam de aztán azt mondták használhatatlan akkor má inkább a 250es rs, amiből viszont itthon elég kevés van.... miyen a hangja?
MIIIIIIII?????? Nem nézted meg a képeket? Szerinted az ki a képen és azok kinek a lapjai? Nem lehet látni a neveket? Childress, Gagne, Ragdoll. A képen Label puller, Label gatya és valószínüleg Label poló van rajtam, de arra már nem emlékszem.
A Salman Agah cipődből itélve te se ma kezdted a skatot . Te hol szoktad nyomatni? Én Flórián téri vagyok.
Én budapesti vagyok. Ha kimegyek faterral a pannóniaringre akkor az általában egy egész napos vagy egész hétvégés program... Viszont az utazásért kárpótol a pálya!!!

RockandyRoll: Látom képben vagy! Miért szerinted nem csinál jó lapokat? Nekem eddig a legjobb deszkáim mind blacklabel-ek voltak. Bár mondjuk ez nagyon függ attól hogy ki milyen deszkát kedvel. Én pl szeretem a széles lapokat! Te is deszkázol?
Szevasztok!!!!
'95-ös 125-ös Rs-em van Chesterfield Replica. Végre pályakedvelő emberek!!!!!
Igaz én még nem voltam , de ami késik az nem siet!
És nagyon csípném a csoportos gurulásokat nyíltnapokra, találkozókra...
Üdv all!

Örülök h létrejött ez a topic, ideje volt!
Nekem egy Aprilia AF1 125 Futurám van Rossi fényezéssel :)
Augusztusban vettem, azóta belepakoltam 5300at, 2 hónapig állt :)
Ja és imádom... csak most épp készítem fel a szezonra és kell rá költenem egy kis zsét.

Byez
Tyt
Aprilia Af1 Futura 125 Repsol Racing Replica
Nem mondod. Szerinted a sz.r a legmegbízhatóbb márka?
blacklabel!

Merrre lax? Sajna nekünk is messze van a Pring , ezért megyünk majd barthaocsi-vel a Hringre.
Barthaocsi: szoktam pályázni de jobban szeretem a Pannóniaringet! A hungaroringen csak egyszer voltam de nem tetszett...
Csak az a baj, hogy a Pring messze van!!!
Ha érdekel vannak a pring-ről meg rólam képek az oldalamon : blacklabel.atw.hu
Azért ez a nevem mert gördeszkázom is, és ez az egyik legjobb és legmegbízhatóbb deszka márka. És a kedvencem is. De ez nem csak egy márka hanem egy stílus is egyben! Meg jól hangzik!
De nyugi nem vagyok divat-b*zi.
Egyéb miért kérded?
Sajna még nem voltam pályán, de idén mindenféleképp felmegyek a hungaroringre. Te szoktál pályázni?
Hell Blacklabel. Miért ez a neved?
Na Öcsike? Szokott pályázni?
Hali!!
Jól tetted hogy csináltál ilyen topicot!
Nekem NSR 125 van. Te szoktál páyázni?
Üdv.
Hali!
Nekem egy 125-ös aprilia rs-em van. Azért csináltam ezt a fórumot, h akinek van 125-ös motorja, vagy csak szereti a 125-ösöket, azok írjanak ide!