Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Emberek
Nincsen kedvünk valamikor csinálni egy 125-ös találkozót?
Szerintem mostanában éppen alkalmas mivel nyár van, meg az érettségizőknek most a szóbeli elött biztos van egy kis idejük motorozni!
Mit szóltok hozzá?
(Igazából ha lenne kedvetek akkor az a legnagyobb probléma hogy hol legyen a gurulás mert nem mindenki BP-i.)
Én most javítottam meg a kicsikét mert hengerfejes volt, és a vízbe nyomta a kipufogógázt (ezért melegedett állndóan)!!
Most minden ok és én is délelőtt mentem egy karikát! Aztán hétvégén megyek Pannóniaringre!!

Nem jön oda valaki most hétvégén, vagy majd a hungaroringre meg az euroringre??
Szóljatok aztán tudunk koccanni!
csumi
Hi Blacklabel. How are you?
Végre, végre, végre. Az elöbb mostam le a motort és most megyek egy jó nagy kört vele.
Ja és good luck azoknak akik ma is érettségiznek.
Mindenkinek sok sikert az idegennyelv érettségihez!!!
Nekem nem kell, mert van nyelvvizsgám!! mázli
Juhéj.. vehetek első hátsó felnit!!.. meg féktárcsát is előre...
Most legalább 120.000 Ft-tól sikerül könnyedén megszabadulnom..
Üdv minden 125ös rajongónak!

4év robogózás után úgy döntöttem,hogy lecserélem a Champ-emet vmi értelmesebbre A 94 körüli évjáratú TZReket és NSReket nézegetem nagyon,de nem igazán tudom eldönteni, hogy melyiket válasszam. Szeretnék hallani érveket és ellenérveket a 2 mocival kapcsolatban,sokat segítenétek a választásban.

Előre is köszi : ToXic
Köszi Coaly!

Hát igen-igen nem kapkodtam el a dolgot, de hát jobb később mint soha !!
Amúgy így én is jobban érzem magam, hogy van még "öreg" motoros is a csapatban 125-el rajtam kívűl, azért remélem ne én leszek a korelnök .
A hétfői talit meg beszéljük meg, hogy jön, merre megyünk. Én pl. nem igazán tudok messzire menni, mert még nincs meg a jogsim .

Addig is jó érettségi vizsgát a fiataloknak!!
Mennyi idő alatt gyorsul a 125-ös CBR 100-ra?
Lesz valami 125-ös találkozó?
Mikor hol?! Én most javítottam meg a kicsikét mert hengerfejes lett...
De szerencsére nem víz ment a blokkba hanem kipufogógáz ment a vízbe...
Szóljatok ha lesz valami találkozó!!!

Ja és ki jön hétvégén pannóniaringre???
Hali Exon! Eddig öregnek éreztem magam, hogy 23éves fejjel 125-ös mocit vettem
Most látom, hogy te sem kapkodtad el így 27 körül
Na mindjárt jobban érzem magam
De ezt nehogy szekálásnak vedd, csak jó látni, hogy nem én vagyok a legöregebb
Hát durvább az biztos!
kb mennyi az ára?

Amúgy köszi a szívéjes fogadtatást!
Coaly,
Te nem cseréled le a hátsó gumit?
Ez egy Pilot Sport. Nekem nagyon tetszik, csak az ára nem .
Szasztok!

Hétfőn ki jőn a CBR125R tulajok közűl a talira? Ha valaki jön a Nagyvárad tér környékéről összefuthatnánk, mert én onnan hozom el a gépet reggel. Jogsi nélkűl meg jobb lenne többen gurúlni !!
Coaly,
Welcome to the club .
Regisztrációs e-mailt a cbr-club@ freemail.hu-ra várjuk.(Igazi név, lakcím, telefonszám stb.) Már van egy győri CBR 125R tulaj a klubban. Felvehetnétek a kapcsolatot.
Elnézést, hogy ennyi vitát okoztam!
Győri moci kereskedéseket végigjártam. A Red baronnál két hitig könyörögtem, hogy hozzanak egy fekete NSR-t, 500Eig jöhet. Hát tegnap megjött 480-ért. Hát mentem vele 1kört (inkább egy felet). Szerintem már csak napjai vannak hátra Ha valaki ült mostanába egy 15évnél régebbi simsonon, azt a feelinget ossza el 2-vel
Amikor meg mertem kérdezni hogy szerintük nem sok érte a 480, mert még kábé 400-at nyugodtan rá lehetett volna költeni , még ők voltak felháborodva...
Fogtam magam átmentem a Hondához és megvettem a cbrt. Egy két évig tökéletes lesz!
De köszi mindenkinek a véleményét, mert senki nem mondott hülyeséget. Sok féle megoldás lett volna, mindegyiknek meg van az előnye és a hátránya. Én most a drágább, de kényelmesebb megoldást választottam....
Nem mondom, hogy modjuk holnap úgyan így döntöttem volna, mert naponta változott az én véleményem is!
De a lényeg: hogy most már én is boldog 125-ös tulaj vagyok!
És azért jó érzés valahova tarozni.

Az éretségiről meg annyit, hogy a magyar tegnap szerintem nem volt vésszes, de a matektól félig megkattantam!!!
Én személy szerint jobban szeretem a matekot a magyarnál, de leizzadtam mire megcsináltam...
További vizsgákhoz is, egy nagy kalappal mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!
Nincs semmiféle kereskedésem (bárcsak lenne..), csak volt már simsonom, vezettem már 125-ös és 400-as gépet és ezek után járok most egy saját 250-essel... (mennék nagyobbal is, de erre volt elég pénzem) és mindemellet féltem az életem + élvezem a motorozást.
Szóval fogalmazzunk úgy, hogy tapasztalat okán tanácsolom a 125-ös motor "lépcső" kihagyhatóságát - mondjuk 18 év felett.
Én félek ezektől a motoroktól! Szerintem csak valami tákolmányok és nem motorok.
Egy régi szuperbike műsorban jellemezték a Keeway ARN robcsi fékét: az első tárcsafék olyan mint más motoron a dobfék, a hátsó dobfék meg olyan mint a bicajon a patkófék.
És szerintem nem alaptalanul mondták ezt.
De Te tudod!
Szeretném a véleményeiteket kikérni. Most állok a motorvásárlás előtt, és fennakadt a szemem a Hyosung Naked 125-ösön. Két henger, négy ütem, szóval minden mi jó.
Az lenne kérdésem tárgya, hogy mit gondoltok a motorról? Gagyi, csak a gond van vele, vagy tényleg jó?
Erre meg csak azt tudom mondani, ne előzzél akkor mikor nem lehet .
De mért akarod ennyire rábeszélni a használtmotorra, van valami kereskedésed vagy mi?
Erre azt tudom válaszolni hogy persze, egy Simsonnal is meglehet halni, azonban pl egy erős (szándékosan nem gyorsat írok mert pont azt akarom elkerülni hogy a nagy sebességre asszociáljon mindenki) motor biztonságosabb is: egyszerűen hamarabb belehet fejezni vele pl egy előzést.
Különben a kedvenc mondásom ilyen témákban egyszerűen:
"A motorok nem maguktól mennek... "
Nekem Mixáth volt a legszimpatikusabb de így is csak 3 oldal és 2 sort tudtam kiizzadni. Nagy szemétség hogy előre be volt vonalkázva a lap. Nem lehetett kicsit szellősebbre venni a szöveget. De azért szerintem meg lesz a five . A szövegértés elég nevetséges volt csak az idő lehetett volna több.
Hali!
Nekem nem ment rosszul a magyar...
Én Kosztolányit meg József Attilát választottam.
Neked milyen lett?
Én már borítottam a 125-öst vezetéstechnikai hiba miatt és nem hiszem hogy ilyen könnyen megúsztam volna a dolgot ha egy nagymotorral borul el az agyam és küldök egy gyorsulást a nyálkás úton.
Na milyen lett a magyar?
F1DO-nak teljesen igaza van , szerintem halgass rá. H az új motort megveszed ott már egyből buksz az árán,de ha olcsóbban veszel egy használtat az se biztos,hogy sokkal rosszab,mint egy új.