Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Honda CBR 1000 RR 3/4-es másolata eladó!
Ajándéknak szántam, de nem aratott akkora sikert, mint amekkorára számítottam, ezért eladnám annyiért, amennyiért megvettem:
Honda CBR 1000 RR Replica 125R
Email az adatlapomon!
Sziasztok!
Van köztetek honda nx 125 trans city tulaj?Tudna valaki mesélni nekem erről a motorról?Végsebesség, utazó, dinamika, alkatrész stb....Esetleg valaki alakított már ilyent "Supermoto"-vá?
SÜRGÖSEN KERESEK
Gilera SP-01, SP-02
Fejidomot, Plexit, Hátsó idomot !
szadam02@citromail.hu
0620-2889257
Üdv! Aprilia rs 125 2004-es évjáratú, új henger új dugó, Power jol működik, új gyertya, karbi jó, de a motor nem forog 8000-nél többet. Mi lehet a probléma? Előre is köszönöm.
Sziasztok !Olyan kérdésem lenne hogy 125-ös pegaso nem forog 7000 ezernél többet!Mi lehet a baja?A power működik ,most kapott új gyertyát ,gyertya kábelt és pipát,valamint új dugattyút! Amikor eléri a 7000 ezret egyszerűen kihagy,dadog, mintha nem kapna rendesen benzint!Valamint mellékelnék egy képet e dellorto PHBH 28 RD tipusú porlasztómról amiről azt szeretném megtudni hogy a képen kijelölt 1-es és 2-es "dolog" mik lennének? Van vmi szerepük?Válaszokat előre is köszi!
Sziasztok!

Valaki esetleg megtudná nekem mondani hogy Piaggio Liberty 125-ön hol van az olajszűrő? mit kell levennem hogy lássam?melyik oldalon található? kiszeretném cserélni az olajjal egyidejűleg.
Yamaha Majesty 150-es robogóm van.
13cm hosszú akkumlátor fér bele.
12v 8ah-asba,
lehet ilyen hosszút kapni szerintetek?
dunlop geomax 110/90/19 75%
5 ezer
tagoknak 4
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni.Motorblokkot keresek 125 ccm 2T vízhűtéses és a legfőbb hogy bal láncos legyen. Akinek van vagy tudna nekem mondani hogy milyen tipusba léteznek iyen blokkok azt megköszönném!

Köszi előre is mindenkinek aki segít nekem ebben.


Üdv: Kopasz
nekem van 1 tzr 125 4fl eladó! egyedi ,tökéletes kis tuninggal.
tel:06307316232
Keresek Aprilia Rx 125-höz ülés alatti idom bal-jobb és 34-es karbihoz szívócsonkot,sztendert!reális áron!
Keresek Aprilia rx 125,tsr125/200,kdx125/200,wr/wre!reális áron!
Husqvarna
Kawasaki
Suzuki
Aprilia
Ajánlatokat email-be képekkel várom!
pasztor17@freemail.hu
Meg lehet venni jogosítvány nélkül is (át lehet íratni, lehet rá kötni biztosítást is). Nekem is előbb volt a motor, aztán a jogosítvány.
Sziasztok
Valaki segíthetne
125-ös rendszámos motort akarok venni de mivel jelenleg csak 50es motorra van jogsim nem tudom ,hogy így rálehet e íratni a nevemre és nem tudom mi kell még nagymotor vásárlásánál.
Vagy csak az vehet nagymotort akinek már megvan rá a jogosítványa ?
Sziasztok. Az lenne a problémám hogy van nekem Kawasaki KDX 125SR motorom. Tettem fel galériát a hibáról. Nem motorikusan lesz vele a gond Mentem vele karbi tisztítás után 1 kört és a 8-10 perc alatt az aksi elkezdte ereszteni a savat, és ugyanúgy nem pörög ki, dadog,alapjáraton pedig nagyjából jó. A gyujtás vagy valami zárlat okozhat ilyet?
Hello

Peugeot Sv 125-ön 799x17-es szij van.
Ha teszek rá egy 18,4*785 -ös ékszijt be lehet állitani a variátort vele?
Helósztok!
Nem tud valaki ajánlani valami jó kis áttételt 125-ös 2 temű motorhoz?
Gilera sp hez.
Jelenleg elöl 14-es hátul 38 as van.
Üdv mindenkinek
Nekem egy Honda dylan-t sikerült vennem. Jó kis gép összességébe.
Viszont két dolgot nem tudok rajta.
Nem tudom beállítani az időt, meg nem tudom eltüntetni az olaj cserés visszajelzését.
Erre valakinek valami ötlete esetleg?
Köszönöm előre is.
pedig ott a kompresszió a vizet is lökdösi ám...
sziasztok van egy 125ös nsr-rem nem tom mi lehet a baja hidegen melegen is ki fele jön fojamatosan a viz a tartajbol meg csak ha nem inditom be csak ha tologatom akko is veri kifele termosztáltot is ki vettem belöle akko is. henger fej tömités is uj meg jól van bele rakva. nem tudja valaki mi lehet vele előre is köszike.
Leo Vince Scoot L kipufogó rendszer eladó 125 4t robogóra/végdobként motorra is jó!
Érdeklődni és ajánlatot tenni a macsugamate@hotmail.com e-mail címen
Van egy honda blokkom cbr-böl 170-es, ha érdekel eggyel lentebb találsz elérhetőséget.
Keresek Italjet Formula 125-höz gyújtást, 1-2 idom, apróságokat, de érdekel beállt blokkú gép kompletten is. Jöhet e-mail (vermesd@gmail.com) sms és délután 3-tól hívhatsz is. Tel: +36-70-60-65-039.