Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszönöm ez jól esett .
ha látnád a többit.rajta.
Valóban nem!
Gánymester 2006
Köszi!
De mivel én is csaj vagyok ez az ajánlat nem csigázott fel igazán!
ezt benézted ő is csaj, és nem hiszem hogy csak aért feljön fehérvérról a dokba hogy csajokat nézzen.
köszönöm
a másik oldalról nincs képem de majd kimegyek lesöpröm a havat róla, és lefényképezem, a másik oldalt egy gpz900 nak van az aksija begumipokozva , mellete egy töltésjelző lámpa.
ya a nyomaték ugy elcsavarta a vázat hogy banán alakba megy.
a kipuffogó könyököt kidörzsölte az első kerék, és úgy telinyomta sárral hogymég a gyertya polusai közt is sár volt .
ya most pillanatnyilag hólánc van rajta(kutyalánc végigcsavarva a küllők között)
a cseszlovák hátsó gumit présgéppel raktuk föl mert olyan kemény volt hogy előbb hajlot a felni mint a gumi ment volna föl.
Joe-Z szerint a Dokkban,csupa olyan csajt lathatsz,mint a motorok-csajok topikban.
Sziasztok!

Jártok motoros talikra?
Hol vannak a legjobb bulik?
Ez nem semmi.
Hallod kishapsi.. mi azt hittük mikor az S51-be Ts150-es motort raktunk hogy tuti minyernénk az ocsmány sufnimotor kategóriát..
De ezennel átadom neked a címet.. a Golf generátorral.. az öcsém mident üt !
ezek a szép emlékek:)
jók is ezek az emlékek télen
emlékszem mikor haverommal ugyanígy elindultunk éjfélkor át az erdőn 2 személyel.
az ügyeleten kötöttünk ki, neki 10 öltés a bal sipcsontján, nekem meg mind a két csuklóm zúzodott.
Ha jól emlékszem sikerült. :D
igyekeztem elkerülni az utat:)
meg a jó részeket:)
Még szép hogy emlékszem! Azóta félek ha hátsó ülést, vagy erdőt látok. :))
Amúgy a haláltól nem félek, csak tőled meg a lebénulástól.
te mindíg is ilyen iedős voltál, max meghalsz:)
nem emlékszel amikor az erdőbe áthoztalak simóval, akkor is nagyon csöndbe voltál.
gányolás topic:
nézd meg a hátsó fogaskereket 55 fogas
törött mz ből került ki, és nem volt jó a töltése, ezért került bele a golf generátor, na meg a lánc is rövid volt ezért toldottam bele az itthon találhatók közül a targonca láncot
Én a megállástól jobban félnék!!!!!!!!!4
szegény mz blokk
hova került:(
de nem lehet rosz a gyorsulás:)
csak kanyar ne jöjjön:(
na milyen a 125-ös simom?
Akkoriban pöcre indult.
(Mármint ha beindult...) :)
Kösz így is bőven érthető.
A simomon nem volt leállíó kapcsoló így az "alapjáratra" volt beállítva illetve picit alá, így fél perc után leálta ha nem nyúltam hozzá.
az alapjárat az a fordulat amia motor éppen hogy csak forog, pont hogy átlenditti a lendület.

az üresjárat meg az amit alapjáratnak hívsz, mikor stabilan normálisan jár a moci(normálisabban nem tudtam megfogalmazni)
Miért mi az igazi alapjárat
alapjáraton gurulok sebességben?