Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok!
A Yamaha YBR 125-ről mi a véleményetek? Most akciós, és le kéne cserélnem az MZ-met vmi megbízhatóbbra...
épp ez az 190 meg 200 at megy egy 125 ös
akkor máe nem is kéne 600 sokat gyártani nekem is mondták hogy akassza az órát jah persze mondom
Szeva Lassan meg lecc a jogsim 125-höz mien motort ajánlotok????
Nem sikan vagyunk itt akik reálisan gondolkoznak! Én is egyet értek veletek!
na végre 1normálisan gondolkodo
190et is csak szakadékba lefele megy...
felejtsétek már el ezeket a nagy számokat, aztán mérjetek be 125ös mocikat rendesen...
a fireball-é az nem ducati lámpás! Ő is mondta h nem megy 200at csak a hirdetésbe írta! amúgy kb 190 max
a fórumos fireballé a motor,tőle kérdezd amúgy szentem nem megy annyit ,ha csak nem csal az órája
Hello!!! Meg tudnátok mondani, hogy egy45 Le-s, 1994-es Cagiva Mito EVO (ducati lámpás), mehet-e 200-al. Válaszotokat előre is kössz!!!
Hali van egy Aprilia RSem 50 6sebes cserélnék 25ösre ha valakit érdekel. Lehet idősebb is az enyémnél. Vagy ha valakinek van blokja. lugmair@freemail.hu
Az nsr érdekel de még nem venném meg csak kérdezősködöm mindenhol. I.ár? Le? Fogyasztás (5e 1/min)? hány km van benne?
hello, keresek etz 125-os mkp-t koszi 06203310345email@sportmotor.hu
Hát én benne lennék a gyorsba csa mégg csak 16 leszek. Aztán a szülőknek beleszólásuk van. Hát ezért de amuyg se vagyok nagyon száguldozó szeretem a sebséget de nem az a nyélgáz mindi stílusu vagyok.
Ez jópofa nem kell túl gyors ....
Nyugi nem kötözködni akarok csak hát fura ezt így olvasni mert ugye nagy sebességre képes motorral is lehet lassan és megfontoltan közlekedni legyen az 125 ös vagy nagyobb...
Akkor ez egy tökéletes motor kezdöknek meg gyorsat nem akrok mert anyámék nem engednék meg. Mert még csak 16 vagyok. ÉS menyibe kerül újonan??? És egy jót használtan menyiért lehet evnni??
110-120at sztem megy, de ha máshogy nem, egy fasza kipuffal tuti, émn már mentem ilyennel, kellemesen nyomatékos, kerékre nehéz vnni, de elsőre kurvajó, jó fékek, stb, jól össze van rakva, és yamaha is....enni sztem 3-4et max, és szervízköltség meg sztem nem lehet nagy, nem hiszem h sok hibája lehetne..de az adott topicba sokan tudnának biztos tapasztalatot mesélni, én edig csak 2x mentem vele de bejött, mentem vele terepre is, ott is tetszett
ÉS ez supermoto. Mert én csak városba szeretném használni. MEnnyit tudnak ezek menni???? És mennyibe kerül a karbantartás vagyis inkább a fogyasztás érdekelne. Gyorsaságit nem akarok mert az túl gyors.
Yamaha XT 125 X
Hello mindenkinek.

Valaki megtudná mondani hogy melyik a legjobb közüti forgalomra valami 125-ős 4 ütemü supermoto nem kell tul gyors valami jól használható. Valaki tudna segíteni.
HI
én keszthelyi vok
ELADÓ125/50 honda mtx kicsit átalakítva. sport légszűrő,gianneli sportkipuff,cross gumi,ktm idomok,frissen fúrt blokk,nagyon erős. ár 280.000,tel 30/7484553
Üdv Mindenkinek!

Ha vki a Balaton felé motorozik, írjon, szívesen összefutok bárkivel, legyen az 125ös, vagy 1000res!

Széles utat mindenkinek!
de amúgy 250000 ft ha még érdekel
Bocs, hogy itt hírdetek, de eladó a mocim!
Bővebben .::ITT::.
Bocs de meggondoltam magam lebeszétek róla hogy eladjam a mocit mert tényleg nagyon jó állapotban van és kevés km el meg amennyiért adtam volna az kevés lett volna