Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te vagy az vermes????
Ezen a motoron van sztender???
Vagy csak az a szar amit a képen látok?
Én is ezen a gépen filzók... csak nem tom tom ez a jobb vagy 100forinttal olcsóbban a zxr 400. NAgyon gyorsan elhasználódnak... Amit te ide belinkeltél már szét van hajta mint a szemét (SAJÁT VÉLEMÉNY), pályán használták rendesen, de lehet h jó állapotban van nem akarok semmi rosszat modani róla, fel kell hívni és megkérdezni... de jó kis gép, igazi rakéta, kár hogy berregős a hangja... viszont azt mondják hogy hihetetlen élményt ad, amit máson nem biztos hogy megtalálsz... én holnap megyek egy zxr-t megnézni, aztán h nem tetszik egy 250es rs-t... egyébként találsz róla infot a www.milestone.hu oldalon!.
Hi!Mocit szeretnék vásárolni, max 250-st, milyet érdemes venni?
Hello! Azt kérdezem töletek ,hogy mi a véleményetek egy Aprilia RS 250-es röl?
A belpiacos azt jelenti, hogy csak Japánban lehet(ett) kapni. Egy importör behozott az országba pár darabot és ezek közül való az általad kiszemelt motor is. Mivel hivatalosan csak Japánban lehet kapni ezért a Kawa nem hozat Európába alkatrészeket hozzá amiből aztán rendelne a magyar szervíz. Biztos lehet hozzá alkatrészt kapni de akkor azt is be kell hozatni Japánból. Tehát valószínüleg jó lassú és drága folyamat lenne.
Hi emberek! Lehet, hogy láma vagyok, de nem értek valamit. "A"-korlátozott jogsim van, így elég korlátozottak a lehetőségeim is. Szóval kinéztem egy Kawasaki ZXR250-et, nagyon jó árban van, 1996.dec.31-i, és vezethető lenne a jogsimmal. Japán belpiaci. A gondom az, hogy azt hallottam, hogy a japán belpiacos motorokhoz nincs alkatrész. Miért nincs? Attól még, hogy japánból lett behozva, nem ugyanaz a motor? Nem értem... Plíz valaki homályosítson fel!
Thanks!
Ha tudnád hogy mióta keresgéltem már..
(Nem értem, hogy a google miért nem adott ki konkrét találalot, pedig aztán elég sok kulcsszó variációval próbálkoztam. na mindegy)
Sőt,ha hasonlót keresel: //Müxik ;)
www.diff.ru/manual/files/Suzuki_RGV250_Service_Manual.zip
Üdv!

Én nagyon keresek olyan oldalt ahonnan letölthető lenne service manual, de a kettő közül nekem egyik sem működik!
nekem zzr250-en

Bridgestone battlax BT45
F 100/80-17 52H
R 140/70-17 66H

van fent, a zxr-hez javasolttal valamivel jobban lehet dönteni, nemvéletlen azt írják hozzá, az sportgép!

zzr600hoz: 120/60, 160/60 javasolt
kérdés: érdemes feltenni 250esre ekkora gumit, szeretném jobban/biztosabban dönteni.. de nem tudom teljesítményből mennyit nyel el // +fogyasztás, kevesebb vég, ilyenek.. tapasztalatotokat, véleményeket szívesen olvasnék..
Hali!

manual: zxr250 @1997
elöl: Dunlop K855 FG 110/70 R17 54H
hátul: Dunlop K855 M 140/60 R18 64H

Találsz(tok) manualokat a köv. ftp szervereken:
planetka.cz
endorphin.serveftp.com
Nahát!
Hogy rögtön belebotlok egy Wolf tulajdonosba.. NEm is gondoltam volna!
Az e-mail címem: easy-b@freemail.hu
Én a jövőhéten próbálom beindítani és használatba venni az októberben szerzett és úgy - ahogy volt - leállított Wolf-omat. Ezzel kapcsolatosan máris jóvolna tudnom néhány infót hogy mit hogyan csináljak, mert eleddig nem sok közöm volt a motorokhoz. (Simsonom volt, meg A-s jogsim van. Ennyi)
Szia F1Do. Nekem is Wolfom van , elég sok mindent tudok róla, azt hisezm minden fontosat. Ha érdekel valami adj email címet és írok.
Ha valaki tudja milyen méretű a zxr250 92-ő utáni moci első-hátsó gumijamonja már meg!
Előre is köszi a segítséget!
Nekem egy Suzuki TV 250 Wolf - om van, ami tulajdonképpen az RGV csupasz változata - folytottan. Még nem volt alkalmam kipróbálni, ismeri valaki ezt a típust?
6napja nem írt ide senki! Ez nagyon nem jóó! Feldobok 1-2 témát: Kivel motorozol(hogyan ismerted meg)? Motoros élmények? Hol motorozol(erdő,város)?

Nem valami nagy élmény de ma kocsival jöttem hazafelé amikor a szakadó esőben elcsaptak 1 robogós mellettem. Persze a kocsi volt a hibás mert sávot akart változtatni a robogós meg pufff bele. A robogós arc nagyot kapott mégis úgy ugrott le a robogóról hogy nem is esett el(szerencsére). A robogó műanyagjai darabokban + a kocsi széle is kapott. Vigyázzatok az ilyenekre
Haho!

Nekem nincs ilyen csodagépem sajna, viszont egy ismerősömnek van, aki megkért hogy ha tudok szerezzek kapcsolási rajzot hozzá. Most megint szét van szedve, egyszer már működött, de nem árt azért ha van ilyen a háznál... Szóval ha valakinek van ilyen, legyenszíves küldeni egyet. Köszi előre is: A Kacsás
hi
ja bandit jó kis motor ahogy hallottam 160 a vége 130 140 az utazója a 400-as is ugyanolyan csak teljesítményben ütősebb
Háát! 14éves korom óta robogózom és a robogóm is megy ha akar 95öt 1szer 99is volt . Kicsit többet várok egy 250ccm-től. Lehet hogy Bandit 250 lesz belőle mert nagyon jó az ára és azon már ültem. Ismeritek? Vélemény?
hát 140 et nem viszi szerintem én 110nál inkább visszafogtam mert már nem tetszett a baja, meg nem az enéym de 120-130ig sztem nyögve de elmegy.... hát 4esben már kezd sajnos elfogyni az erő....de 5ösben már mindenképp
Bencce igazából engem a gyorsulása érdekelne pl: ha 140 a vége akkor 120ig folyamatosan húz? Meg hogy bírja a 2személyt? Jó kis Mz azzal kel majd vizsgáznom