Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem is pöcsölök, jövő héten elviszem! :)
Ne pöcsölj vele! Ezért az árért nem kapsz ilyet.... és tényleg jól néz ki. Anno én is szerettem volna ilyet
06209182179
Csáó
Jó rendben! Akkor majd kereslek és egyeztetünk.
Addig is kérek egy telefonszámot ahol majd kereshetlek! (mailben is megírhatod)
Sajna nincs róla képem. De ha gondolod akkor eljössz rápróbáljuk és eldöntöd. Gödöllőn lakom Pestől 30km-re.
Jó volna azért egy képet látni milyen motoron (ráadásul egy RGV-n)
de így is érdekel a dolog!
Valószínűleg jövő hét végén el is tudnám vinni..
Faridomra egy példa! De amúgy haver RGV-jén is ilyen idom van csak nem találtam róla képet.
Mintha ehhez hasonlítana...


Hmm.. Nem rossz, nem rossz. Van olyan képed ahol rajta vannak az idomok a motoron? Igazán mégis az mutatná a legtöbbet...
Esetleg tudsz-e olyat aki csinál első lengővillára olyan kis légterelő idomot kétoldalra?
Frissen készült képek! A faridom ne tévesszen meg az is rendes minőség erröl csupán csak a sablon készült! Amúgy Rizi csapatott rajat!
Na feltettem a saját weboldalamra, erre kattintva letöltheted:

RGV 250 manual
Üdv!

Nekem kellene az a speciál idomgarnitúra!
Tudnál róla képet küldeni? (easy-b@freemail.hu)
Hali! RGV-re nincs idomom viszont van egy profi Honda RS 250 speciál idomgarnitúrám, amit tuti fel lehet faragni és sokkal jobban is néz ki! Az ára meg most akciós is!!! 30 pénz a garnitúra!
Tudna valaki nekem olyan embert mondani aki csinál kisebb motorra, történetesen az rgv 250 gammámra üvegszálas versenyidomot. Nagyon sürgős lenne!
Köszi!
Köszi a linket, de sajnos nekem nem műkszik.Majd azért még próbálkozom vele.
Parancsolj:

RGV 250 manual:

www.rgv.ru/manual.html
Sziasztok!
Én RGV gamma 250 (VJ22A) típushoz keresnék service manual-t. Remélem tud valaki segíteni nekem. Cím is jó lenne, ahol megtudom vásárolni.
Előre is köszi a segítséget.
Hali!

Köszi szépen - jegyeztem a tel. számot.

thx
Hello! Próbáld meg a Fekti Tibinél! 06 20 9462465 egy telefont megér!
Hy!

Él ez a topic?... kawa zxr 250hez kéne sportgumi, de rohadt drága a felhozatal.. Nem tud véletlen vki, egy helyet ahol olcsón utánamdobnának 70-80%os gumikat??

Előre is thx
Sziasztok!

Nem e tudja valaki,hogy a Honda VT250-es (83-as) gépnek a levegős hátsó telójába mennyi levegőt kell fújni ha kétszemélyezni akarok?
sziasztok!

tudtok Bécs környékén használt motor kereskedést?
250-es cross, enduro motort keresek. kifejezettem ilyern kereskedés érdekelne.
köszönöm
van ameyiken van!
Nem hiszem