Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nemtud senki sem, semmit erről a mociról
Azt tudom, hogy jó de egy kicsit bővebben...
szeretnék rolla tudni egyes-mást pl.: fogyasztás, súly, végseb, gyorsulás, stb....
a legjobb motorok egyike, KAWASAKI:)
Helló Motoros nép!
Valaki tudna véleményt/tapasztalatot/oldalt/linket, bármit ami kapcsolatos a kawa GPZ 400R-el
Előre is kösszi
A lóerő legyen veletek!
Azt tudom és láttam,csak gondoltam hátha vkinek van személyes tapasztalata.
De mindegy mert az Erste-leasing csak 5 évesig hitelez-így ugrott a dolog. Várok tavaszig,még gyűjtök és alighanem beszállok egy új KAWA ER-6N-be! Most kérdeztem meg, és kb. 1.4-1.5mFt lesz az új ára,ami nem rossz azért. Az Sv650re 1.6mFt-ot mondtak most. Mégiscak 200ezer az eltérés!
Hello!

A http://www.motorland.hu -n a Használt motorok között találsz egy leírást a ZZR-ről.

Üdv!
Sziasztok!

Lenne egy 1998-as ZZR-400as eladó,számomra jó áron. Van benne 25.000km. Milyen tapasztalatok vannak ezzel a géppel,érdemes-e belevágni mivel belpiaci modell(tudom a motort kivéve egyezik a 600assal,de vhol a motor a lényeg). Mennyire lehet hozzá alkatrészt kapni. Mire figyeljünk vásárláskor stb.

Amit most írok azt zárójelben jegyzem meg,az előbbiekre várok választ!
Hallottam olyat,hogy ki kell húzatni 8000 fölé egyesben,hogy nem-e kidobja a váltó. meg hogy az idomon milyennek a légbeömlők(1vagy2 db. van-e,mert az utóbi talán 96-tól van)

Előre is köszi! Sziasztok
Jah de az kocsi fele akkora élmény dupla annyi kerékkel.
Végigolvastam a topicot, 7literes fogyinak örülni kell?! Annyival egy kocsi elmegy
Ha nagyon meg akarod csináltatni a papírjait a mocinak, a hivatalos márkaképviseletek el tudják intézni(pl.: MOTORRAD). Én is egy A-s motorral motorozom, és csak Akorl-om van, mondjuk én nem intéztettem el... Még egy emberről sem tudok, akit megbűntettek volna, mert Akorl-lal 400ast vezetett...de lehet, h másnak más tapalasztalata van a témával szemben.
Egyépként a teljesítmény átírás annyiból áll, h újravizsgáztatják a motort, asszem egy igazolásfélével, h 25kw-s a mocid... Amit tudok, h a Motorrad tuti el tudja intézni.
Elfelejtettem még egy dolgot!

A motor A-s papírokkal van, nem pedig Akorl-al. Ilyenkor mi a teendő?

Simán át lehet íratni? Hol kell az ilyet csináltatni?
Ingyen megcsinálják? Sok macerával jár? Még ebben kérném segítségeteket!!!
KAwasakit javaslom:)
Biztos hogy mindenki ilyen!

Ha egyszer szerelmes egy valamibe akármilyen állapotban lehet,azt csak a kisérő látja meg majd én/te másnap a garázsban....

Holnap bemegyek Pécsre motort nézni, Honda,Yamaha, Suzuki és
Kawasaki (Steelhorse ---> http://www.steelhorsemotor.hu)

Ha nincs semmi érdekes akkor be a kocsiba és irány a ZZR!
énis ilyen vagyok de szerintem valójában kicsit mindenki ilyen:)
"hazafelé jönnék mocival"-Na így ne menj motort venni!Ebből rosszul jöhetsz ki.
Mondom ezt én, aki ugyanilyen vagyok. Eddig három motort vettem használtan, minden alkalommal az elsőt, amit megnéztem.
Egyszer jöttem ki roszzul, de nagyon - az elsőnél (NSR 125).Annyira akartam, hogy nem láttam, valójában milyen ramaty állapotban van...

Szóval azért legyen ott valaki (Apuka pl), aki a földön tart, ha meglátod az "Álmod"

Induljatok!
Valószínüleg megnézem.

Csak 200Km-re van tőlem!!!
Rá kell vagyem fatert hogy vigyen el, hazafelé jönnék a mocival.
Mindketten tudjuk, hogy hogy értettem....

csak viccelek ám, a Kawák is jók.

("Na persze" a Hondák jobbak )
"na persze ez honda" --> persze az meg Kawasaki!!
Nézd meg mindenképpen!!

Egyébként az enyémben is 43 ezer van. Semmi bajom nem volt vele eddig (kopp-kopp).Semmi. (Leszámítva a két héttel ezelőtti esést )Mindig pöccre indul, télen is.Na persze ez Honda
A km-t én soha nem nézem, -ha nem kirívóan sok-, mert ezek a japán belpiacos motorok tuti, hogy mind sokat futottak.Ha máshol nem, itthon állítja vissza a számlálót az első magyar eladó.
CB400

Én is azon gondolkodtam hogy olcsó. Lehet h mégsem eldőlt hanem borultak vele?
Kilómétert egy picit sokallom --> 43000Km

Kép van róla. Szép, kék-fekete színű, csillog villog.

Erősen gondolkodom rajta
Ár alapján én megvenném, ha szép meg jó.Talán túl olcsónak is tűnik nekem
Köszi! Már keztem kétségbe esni...
Grizzly

Írd be a ZX Klub(b) topikba is és hétköznap sokan fognak ott rá reagálni!

oksa?