Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de igazad van mert télleg lehet ilyet csinálni... lehet is a neten több hirdetést találni amin ilyen motor van
Ez látod 19KW ra van vizsgásztatva na de nem okoskodás képen linkeltem
tudnák mutatni hirdetést hogy egy 400-as CBR meg ZXR belefér az Akorlátozott jogsiba!
Turbopunto ott vna lejjeb a hzzászolásoknál a csabi i zxr 400 25Kw os papirral... az egy dolog h nem annyi lóerős ahány kw! az nsr is 32 lóerős és 15 lehetne csak.....(mármint a macskalámpás)
kizárt,minimum 55-60 lóerő nem 34
Üdv:400-as Cbr hány KW-os szerintetek eredetileg mert vallaki azt irja hogy A-korlátozott jogsiba belefér!
Szia szöcske! Engem érdekelne , idén akkarok váltani és nagyon tetszik a VFR400! Nem tudom még mikor tudnám megnézni , mert most csinálom a kocsi jogsit is(csak sikerülne már a rohadt kersz) és most fogok érettségizni is! Szóval ha addig még meglesz és minél hamarabb letudom tenni még igy márciusban remélem az "A, jogsit is, mert már van 2 éves az A1-em!
hát azért annyipénzért már lehet találni 400as banditát is nem?
mondjuk sztem először döntsd el,hogy mit szeretnél,sportot,vagy turát,mert a bandita meg a zxr nagyon különbözik egymástól.
kb nekem is annyi 400-600 között.....
énis banditát szeretnék de ha nem lessz csak 250 es akkor sajnos csak az de azért a 400 asnak jobban örülnék
Csáó! Nekem 25 KW-os papírokkal van a gépem! Én 600 ezerért vettem az enyémet! Mennyi pénzed van?!
Hello,sztem banditot vegyél...nekem is az volt...:D 400as 25kW-al szép is,meg jól is megy.
sziasztok akinek van eladó 400 as gépe 25KW OS PAPÍROKKAL AZZONNAL ÍRJON EMRT NAGYON ÉRDEKEL

főként zx-r és bandit de más is szóba jöhet balius is vagy zeal is
Hy !
Már tárgytalan megszereztem az előző tulajtól a gyárit.
Sziasztok.

Van -e valakinek XJR400-hoz gyári kipufogója elfekvőben az se baj ha egy kicsit sérült.Ha esetleg valakinek van és nem tart rá igényt jelezze.
Köszi.
Nem, Eger környékén...
Szerintem korrekt a tulaja és nagy motorfanatikus ami nem mellékes. Jó pár éve mentem oda körülnézni, még ZXR 400 ügyben, aztán ottragadtam másfél órát annyira elbeszélgettünk. Kölcsönös szimpátia lett, aztán még a műhelybe is bevezetett nézzem hogy mit csinálnak a srácok. Meg aztán mondta bármi gondom, bajom van, forduljak nyugodtan hozzá... Akkor azt hiszem még Yamaha szalon volt csak, onnan rendeltem pár cuccot az ex TZRemhez.
Hali
Van valakinek tapasztalata ezzel a bolttal: Yakomoto?
Elvileg minden japi belpiacoshoz tudnak minden alkatrészt a hirdetés szerint....
nem albertirsán vetted a motort ?
csáó.hát nemtudom. nekemis cb 400asom van csa ekem 2000 évjárat és én 23ezerrel vettem.
de viszont elötte voltz egy 91es tzr 250esem és abban 27ezer volt és a bizti h annyi
hát az állapotát kellene meglesni
Helló!

Lenne 2 kérdésem hátha tudtok válaszolni...

1.
1997-es RF-em van, és 8-9-ezer körül olyan érdekes hangot hallok a blokk körül, minden fokozatban, minden esetben, gondolom ekkor vált a vezérlés... De normális hogy ezt (jobban nem tudom leírni...) "KKRRRS" hang kiséretében teszi?

2.
Tud esetleg valaki eladó gyári dobot rf 400-ra? illetve bal oldali kis rácsot az oldalidomhoz? esetleg egy jó bontó címe?

Előre is köszönöm: Skrabák Gergő.
Helló!
Rf 400-am van és érdeklődni szeretnék hogy van-e esetleg valakinek eladó gyári dob a motorhoz...
Szisztok!
Eladó egy VFR400R tipusú 95 évj motor.Megkimélt jó állapotú kis esztétikai hibával.Garázsban tartott,törzskönyes,sportdob,polirozott váz és egyebek 80%-os gumik,1hónapos akksi papirral igazolt.Szervizelve új gyertya,olaj,olajszűrő,levegőszűrő 3000km-t futott a szerviz óta,új teló szimering,Brutál hang (V4 unicum)2008 07 -ig műszaki..Elől hátúl új fékbetét. "hívj ha érdekel Tel:30/440-3284. Mail:cod82@freemail.hu KOMOLY vevő esetén az árból engedek
Hello!

Husaberg Fe 400-ről valami vélemény? (1998-as évjárat)
Hali! CB 400 super four-ról vélemények? 94-es a paripa 20000 KM-el. Ez valós Km lehet?