Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most éppen nincs motorom. Így marad a peca.
Inkább motoroznál, mint sem ezek a hüjje halak mindig!
Minden zsír! Ma is lógattam egyet itt a stégen. Fogtam pár keszeget meg két balinkát. Utána f1 nézés és egy kis bicajozás. Kicsit edzenem is kellene. Az idén még nem voltam. Asszem a jövő héten elkezdem megint. Kicsit megszaladtak a kilók.
Nagy duma. Nálam azért ritka eset mikor ennyi a meló. De ilyenkor meg is éri.
Na mi van veled ember azt hittem már szét téptek a pulik
Ez jó duma érdemes lenne megfogadni!
ha a meló a hobbi rovására megy akkor át kell gondolni az életed
A sok meló után végre van kedvem és időm is egy kicsi. Minden rendben mindenkivel?? Ma végre volt egy jó pecám. Fogtunk vagy 40 kövest. Majdnem készen van a pecakunyhóm. Örülök nekijjje nagyon. ;-)
tegnap körbenéztem a dvcs-n kinéztem egy fasza helyet, ma körbenéztem a másik felén, aztán tőle 50 méterre ott van egy hely
jól elvetélt a fasza tervem
Folyóvizi halak sokkal másabbak mint a tápos lusta tavi disznók. Kapásban is sokkal jobban résen kell lenni.
lassan.......
inkább visszatérő vendég legyen mint egyszerre felzabáljon mindent.....
Hát akkor gyorsan Szopkodja!
az a lényeg hogy ne potyogjon gyorsan
állóvízbe csináltunk már régen pvc csőből sak a sodrás lehet besegít a kipotyogásban, és az a lényeg hogy a ponty szopkodja ki a cuccost
Mikor az anyósodat rákötöd a zsinor végére kezébe adol egy penzlis vödör etetőanyagot. Megondod neki hogy míg az összeset ki nem szórja belőle addig nem húzod ki a vízből! Aztán bebaszod a vízbe egy határozott mozdulattal!
önetető mint a malacoknak
odamegy a ponty aztán kiszopkodja a cuccot

ha az úr is úgy akarja jövő hétvégén lehet elnézünk fonyódra, minden második akció szokott ütős lenni, hátha beszaladunk egy nagy rakás uszonyosba
jövőre lehet megveszem az éves engedélyt hogy ne kelljem mindig szarozni a napijegyekkel
az mi is?
Öntetetőt csinált már valaki folyóvízre?
Ott elférnek baszod 600 km-er a pálya
A halőr se szimpatizál velük
Állítólag felszaggatja a gazat mert a gyökerét eszi aztán jó nagy mocsok lesz utána
Szerinte több kárt okoznak mint a kormoránok
Ott még soha nem pecáztam,de lehet nem is fogok Nem bántom a hattyúkat,mert nem ők tehetnek róla,hogy itt vannak hanem a balfasz embert kéne jól picsán rúgni aki,ide telepítette őket,túrista látványosságnak Szerintem már most túl vannak szaporodva,semmi hasznuk nincs,ellenben a fészkük közeléből az összes többi vizi madarat,elüldözik jó messzire.Ha meg bejönnek a kikötőbe,akkora plecsniket szarnak a kijáróra,hogy elég őket kikerülni.Én az összeset deportálnám a Pipihez a Tisza-tóra
nekem a lábába akadt a damil , alig tudtuk kibogozni
a másik szerencsére leakadt útközben
Nem Az dzsimi volt, Ő horgászik keszthelyen
hát most szinte az volt....
1 keszeg és 2 hattyú nem egy bőségtál
de múltkor 20 kiló felett fogtunk előtte meg mégtöbbet szerintem közel 40 kiló volt
jövőre megyünk egy hétre, nappal ribik után kutatunk éjjel peca, aszem pár csíknak neki kell menni hogy bírjuk az iramot