Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én egyszer vezettem ittasan a dvcs partról haza (nem közúton) egy kurva nagy vizes réten drifteltem ezerrel
Itthon alig tudtam lemászni a motorról. Ott is hagytam a kapuban....
Amúgy közúton egy százas lenne ez az eredmény
Ha ittál volna rendesen akkor egy kisebb hadsereg szentistván bánta volna ....
Na mutass ettől jobbat te beképzelt
Ez a 0,28 még csak kezdő pálya
igyatok csak rendessen Én is azt csinálom
mondom úriember............

anyai részéről van egy kis grófi vér bennem, igaz némileg felhigult már
De rohattul tul bonyolítjátok ezt az iváskultúrásos témát Palackból kell inni aszt kész
Én semmit, csak poénkodtam. Most nézem, tényleg lehet venni ilyen olcsón is: én kimondottan túrázós boltból vettemőket, több mint egy ezresért darabját. Igaz, nehéz, masszív, leejtéskor sem horpad egyik sem.
Én nem vidáman szoktam inni a sört,nem komolyan....
400-500 forintért mi a picsát akarnál hengeríteni???
Bezonyám! De nem voltam elég ügyi hogy hengerítsek magamnak, inkább megvettem bótbul'!
Azért azt se felejtsük el, hogy az eredeti szakmád bádogos
Na én meg nem vagyok úriember, és az elmúlt évek/évtizedek során annyi poharat meg porcelánt törtem már el, hogy a zasszony bádogon kívül mást nem mer a kezembe adni.
mivel én talpig úriember vagyok csak üvegpohárból tudok inni jókat
nekem is van bádogbögre több napos túrákra mindig elviszem de nemigen használtam még
hát arról én sem
láki semmi máshoz nem is értesz
Azért sem írtam neveket, hogy lehessen találgatni Különben rJTAM KÍVŰL MIND AZOK VAGYTOK
Nekem van 2 db rozsdamentes acél bögrém (2,5 deci és 4 decis) nem hiszed el, de itthon még a sört is abból iszom. Hót komolyan!
asszonnyal shoppingoltunk, aztán kurvára unatkoztam és külön utakon jártam......
aztán megláttam hogy 6 pohár 500ft, így gyors vettem kettővel
múlkor haver volt nálunk defektet szerelni aminek az lett a vége hogy 2 kispoharat is összetörtünk, amokor motoroztunk akkor meg 5 ből maradt egy szóval fogynak erősen
peca túrára is többnyire csak visszük a poharat de sosem hozzuk haza valahogy mindig történik valami velük
lehet inkább fémet kellett volna venni de az nem olyan elegáns mint az üveg
Nem nagyon....ezen kívül 2db kilós forma jött ,illetve 2-3 db akadt le csónak közelben egész nap.
Sztem most már jobb lehet, mert hidegebbek vannak azóta.
Ment már rendesen?
A lányomnak ilyet vettem,olyan mintha össze lenne nyomódva Ittasan az ember azt hiheti,hogy megolvadt
Kb 2hete.
Elsősorban magamra
Minden össze jövetel során elhalt pár pohár
Ez a 12 db csak kibírja a 2017-es évet....
Fogott keszeget?Mikor?Én nem tudok róla