Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem volt ennyire egyszerű a helyzet Amit lácc a képen az a néhány hónapos turbó asztra az egy (nagyváros) kapitányságvezető tábornok szolgálati autója ha látod a földön a parkolóban a police feliratokat az meg azért van mert a rendőrség parkolójában történt az eset
És valószínű nehéz ezt elhinni, de a rendőrség előtt másfél órát vártunk rendőrre Ugyanis az ottaniak nem helyszínelhették és másik megyéből kellett helyszínelőt hívni Kész kabaré volt az egész. Sajnos az időmet meg elbaszatták
A söfőr srác azóta már lehet valamelyik kereszteződésben irányítja a forgalmat síppal meg fehér bottal
bedobsz egy kamagrát és nem kell lógatni az asszonnyal
Szarvas tón vki ismerős vagy volt már?
Bakonyba kéne menni az asszonnyal és ezt a tavat találtam a közelében, nehogy már ne lógassak egy kicsit
Sokszor hiába egyértelmű a helyzet és tiszta sor ki a hibás, van, hogy az okozó nem ismeri el a balfaszságát és makacskodik és nem hajlandó kitölteni a kárbejelentőt.
De volt, hogy elismerte és hajlandó volt a helyszínen kifizetni a keletkezett kárt de irreális összeget kért a részes ( nem az okozó) és nevetséges pénzt kért egy karcért.
Múltkor szöszke tolta telibe a mögötte elhaladó kocsit egy parkolóban és olyan buta, értettlen fejet vágott, hogy most miért ő a hibás.......telefonálgatott össze-vissza mi legyen......ezeknek kettétörném a helyszínen a jogsit és elküldeném KRESZ oktatásra, hogy takarodj a picsába bazzeg és vegyél BKV-bérletet. Gondolom hasonló volt a szitu itt is...
a hideg időre való tekintettel el lett napolva a balatoni peca.....
én aludtam már 3 fokban is sátorban meglepúen kevés felszereléssel ezek meg ágyon 10 takaróval se mernek kockáztatni..
papírkutyák
Miért kellett kihívni az őrezredet,egy ilyen piti koccanáshoz Rád tolatott, nem? Ha igen mit gondolt,hogy mégis te vagy a hunyó?
na ez meg ilyen lett
Mit
Mi nem tucc?Ott a naszád,meg a radar,ájj neki aztán keresd meg őket,máskülönben nem megyünk sehá
Az jó hely de hát ezt Te is tudod Sokkal jobb mint a mi környékünk.Persze a körülményeket nem ismerjük ezzel a hírrel kapcsolatban.Partról,csónakból?
Rajtam volt ,de nem láttam lófaszt se Mit kéne még feltennem,van valami ötleted?
Én nem tudok szperó aki esetleg tudott volna segíteni az meg elhúzott a faszba májba hannoverbe na ott lát majd vizet
viszont láki te bizonyíthatnál mit tucc (a pontos időn kívül )
Azt én se, de hát láttam már életembe pont eleget
Nem mindegy milyen polár. Sok a szar köztük.
Most néztem a facén, hogy az egyik csávó Akaliban fogott este jópá sücit. Lehet ott kellene este kicsit rápróbálni.
Ja. Pici gumhallal fogtuk őket. Az igazság az, hogy ketten fogtunk ennyit. És a nagy részét a pergetős spanom fogta. De azéééé 10-14-et én is kicsaptam. 3-3-at el is hoztunk. Kibaszott finom volt. Jobb mint a süci. Szaftosabb. Rák volt a gyomrukban. Be is szerzek egy kis rák gumit.
Én max akkor megyek ha egy olyan fakezű is tud halat fogni ott mint Te!!!
Annyi lóvém van, hogy már belebaszom a Dunába. Had vigye a víz!!!
dobj fel egy polár szemüveget és látod mindet
múltkor haver fogott fonyódon vagy 5 süllőt csak mind kicsike volt 20cm körüliek
Ma délután végig pörgettem egész Tihanyt.de még egy tetves rávágásom se vót lassan úgy járok el kell mennem,valami intenzíven telepített pocsolyára hogy fogjak egy kibaszott értelmes halat
Mennyiiiiiiit?Pörgetve?
Vizet látok itt is eleget csak halat nem
A tározó engedés előtt okt közepe felé el kéne jöjjetek dzsimbóval, hogy végre lássatok egy rendes vizet
Vasvellával forgassa a padláson be ne rohadjon
se motor se szabadidő?????
remélem úgy fürdesz a pénzben mint a dagobert bácsi......