Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Opppà.
Vigyél pár régi üvegbotot avval lehet szép nagy cápákat fogni
Be ne rúgjatok nagyon, mert esetleg ilyeneket fogtok fogni:
Befizettem egy adriai pecatúrára. okt14-18-ig. Régi pecás spanommal és a faterjával megyünk. Nagyon várom. A faterja azt mondta a botokat hagyjam a picsába!!!! Csak a pálinkát otthon ne hagyjam!!!
Lehet nem is kellene mennem? ? ?
Nem kell ám lebuktatni rögtön.
Azér nem kell a vagizás
Ezeket foghatta a szomszéd is
ez már kezd méret lenni
na süllő, csuka, sugér, balin, törpeharcsa Szép halak Mondjuk szép kis halak
Az egész napos motorozás után gondoltam leugrok pecázni is egy kicsit levezetés képen úgy 6-tól 7-ig.
18:45-kor jött ez a szép csukesz.
Ilyenkor kellene elővenni egy pergető cuccot. Szerintem kis gumihallal nagyon nagy játékot csinálhattál volna.
Én vótam tegnap is.Kimentem a határig ezerötre,gondoltam megnézem mi újság van beljebb,mert mindenki a partközelben próbálkozik,nem sok sikerrel. Fél 7-re értem ki,háromnegyedre be voltam élesítve.Az első kapás fél nyolc körül jött,meg is lett egy 42 centisközben ,nézem a másik boton is behozós kapás,na mondom beleültem a tutiba.Kicsévélem azt is,kb.30 cenits kölök.Visszadobom újra csali,bedob,5 perc múlva megint elindul az egyik karikám,38 centis,tartható.Negyed kilencig fogtam még két méreten alulit,aztán egy kis kövesen kívül fél éjfélig semmi.Amilyen szép volt az indulás,olyan szar volt a folytatás.Végül is kettő db se rossz eredmény.Na de majd legközelebb
Szép vegyes tál.
Szép halak. Én majd kedden megyek újra. Most gyógyulgatok. Megfáztam egy csöppet.
Végre itt az ősz,már alig vártam.
A kősüllőből azèrt ritka az 50dkg-nal nagyobb.
Nagyon guszta, de olyan kicsike adagnak tűnt....
Nem sok mindent tudok róla,de egy ismerősöm nem rég járt ott https://www.facebook.com/laszl...
Az egy francia tànyèr. 37cm àtmèrő. Ès az egy kősütyi. Kifejezetten finom volt. Jobb mint a nagytesòja. Olivaolajos borsos sòs fokhagymàs cìtromleves pàcban ùszott 2 òràt. Ès aztàn kiràntottam.
Az első képen mi az a gyerekadag? Guppi?
A gyengèbbek kedvèèrt ìrom (nem a Pipite gondolok ). A kèpen nem èn vagyok hanem egy baràtom.
Èn is! Jaaaa, nem is.
a nagyobbikat elfogadnám sütve, már régen ettem ilyet
A nagyobbik ez köpte ki. Szemèt rokongyilkos. Lenyùlta a kövesek közül a picikèt.
A tegnapi nap eredmènye. Nem csak ennyi jött. De ugye a kvòta.