Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ah de jo neked... :)

Igen, eleg nehez jo lovardat talalni, eleg alja helyeket talaltam mar... :( A legutobbi epp Godon volt, amire szavakat sem tudok igazan...az istallok elhanyagoltak, a lovak kicsapva egesz nap 1 (!) karamba, es annyira el vannak mar rontva a kulonbozo kezdok miatt, hogy egyszeruen katasztrofa...

Amiota meghalt az edzom (hozza jartam kaszkador oktatasra is), azota nem voltam lovarda kozeleben, mert vagy a minosege vagy az ara olyan ami nekem mar tul sok Meg jo, hogy motort - valamivel - konnyebb tartani, igy egyelore "csak" ez marad... :)
:)

Hát nekünk saját lovaink vannak.. vagy is hát, most csak van.
Eladtuk a többségét, jelenleg csak egy van! Róla itt nincs fönt kép.
Hát talán jövőre már mondhatom, hogy gyere hozzánk lovagolni... de egyenlőre nem tudom, mit ajánljak... ez nagyon nehéz, olyan ezek szerint, mint a motoros iskolák...
A lovak nem képzettek, amiken oktatnak, sőt az oktatók többsége nem is tud lovagolni, pláne nem oktatni... innentől kezdve

Szóval nehéz lenne bár mit is ajánlanom.
Ha egyszer lesz kedved gyere ki, nézz meg egy edzést... Érdekes!
Viszont azt megkerdezhetem, hova es hogyan es mennyiert jarsz lovagolni? :) En kb 4 eve nem lovagoltam, pedig egy idoben nagyon szerettem... jo lenne Pest kornyeken talalni valamit, ahol igenyesek es nem is tul borsos az ara...
A legtobbjevel nem volt gond, ez egy 250-es CBF volt, aminek raadasul kozepen van a rugos tagja es alig ert le a labam...siman amig kerestem az urest a rutinpalyan az elso oran, ugy eldoltem mint egy zsak... de egyebkent gondolj bele, azert a motorok legtobbje nem mai csirke a motorossulikban...azokat folyamatosan eldobjak, torik, javitjak... nem lehet mind tokeletes, ujszeru allapotban...
Úr isten!

Milyen durva motorsulik vannak...
Műszakilag azoknak a motoroknak, tip-topnak kéne lenni nem?

Ez őrület, fizetsz is érte, ők meg felelőtlenül veszélybe sodornak téged, illetve ez által a forgalom többi résztvevőjét is...
Hát ilyet még nem is hallottam...

Tényleg el kell tűnni Magyarországról...
Hihetetlen!
En csak abbol indultam ki, hogy azert egy vizsgan hatvanyozottan izgul az ember, ezert nagyobb a baleset veszelye :) De ettol fuggetlenul sok ismerosom csinalta a sajatjaval a forgalmat...teny, hogy nem mindegyik motorosiskola motorjai igazan jok (az enyemen pl. nem volt ures fokozat.... :D).
Igen ez is egy szempont Viszont tényleg hozzá akartam szokni az én motoromhoz Amúgy meg csak egy béna kicsúszás volt, szóval egy két karcolással megúsztuk a dolgot
En pont ezert nem azzal mentem vizsgazni... inkabb a suli motorjat tord ossze mint a sajatod
én-e?tudod jól,a pár perces kis közös programunk óta a Duna-parton hogy odavagyok Érted
Hát nem is örülsz? :)
Szia! Hát én még nem tartok a motorvásárlásnál, de nagyon igyekszem minél kevesebb időt kihagyni...:)
Csúnya esős nap... na ma az van... bár az eső nem esik, de fúúúj:D És megyek a tanpályára... Ez javít a hangulaton:)
Kellemes hétvégét!
há mi kellett ezt a topikot feltámasztani nunik?
Ügyes vagy, hajrá :) Én abban a szerencsés ( vagy nem szerencsés ) helyzetben voltam, hogy még a vizsga előtt megvettem az akkori GS 500-asomat és a forgalomban már azzal mentem, hogy hozzá szokjak. A szerencsétlenség az volt, hogy el is estem vele egy csúnya esős napon... a rutintalanság műve volt
:)

De hogy baj!
Itt a sportmotoron a ZZR topikban mindig megtalálsz!
De amúgy is benézhetsz, ha csak csevegni támad kedved, vagy jó társaságban motorozni stb...
De ha bármi segítség kell akkor is!

Skypon mostanában ritkán vagyok...
Szia!
Hát köszönöm szépen!
Sajnos nincs motorom:( Nem tervezek túl sok időt kihagyni vizsgák után, de sajnos, hogy mennyit sikerül az anyagiaktól függ, meg sok egyéb dologtól...:) Most a rutin vizsga lenne a következő, de még nem beszéltünk meg időpontot az oktatóval...
Felvettelek skype-on. Remélem nem baj:)
Üdv!
Zsuzsi
Akkor hajrá a továbbiakban!
De, ha élvezted és jól ment, akkor az csak pozitív.
Még mennyi idő van hátra a vizsgáig?
Van már motorod?
Utána rögtön motorra ülsz?
Ne hagyj ki sokat utána, akkor nehezebb!
Én rögtön megvettem utána a motoromat, és így is az első km-ek érdekesek voltak...

Üdv Kill.
Szia!
Húúú.... nagyon jó volt. Először 50 ccm-es robogón köröztem, aztán kicsit később ráültettek egy 125ös yamahára, hogy tanuljak meg váltani... Elég hamar meg is tanultam elindulni, megállni, váltogatni (van már B-s jogsim, így annyira nem volt nehéz) és imádtam... Alig akartam leszállni a mociról:) Azóta az ünnepek és utazás miatt nem sikerült elmenni megint, de majd jövő héten...
Nektek hogy telt a hétvége? Milyen volt a motorkiállítás? Én az említett utazás miatt sajna nem tudtam ott lenni...
Üdv!
Na, milyen volt?
Hogy sikerült?

Üdv Kill.
El tudom képzelni, én is átestem az ilyen "feelingeken" Mindent bele
Köszönöm szépen!
Hát... már most tűkön ülök... vasárnap megyek először a rutinpályára... remélem ügyes leszek:)
Gratulálok hozzá Legyen sok örömöd a motorozásban!
Köszi!
Hát még egyelőre csak most ismerkedem a motorokkal. Úgy gondolom, hogy elsőre max. 400 ccm-es motort szeretnék. Nagyon szemezek a Kawasaki ninjákkal (250 ill. 400), illetve a Honda CBR250R-rel...
De továbbra is szorgalmasan olvasgatom az okos tanácsokat itt a fórumokon...:)
gratu! milyen motort szeretnél?
Szóval... sikerült... nemsokára csatlakozom...:):)
Sziasztok!
Én új vagyok itt, most igyekszem a motorozással kapcsolatos információkat begyűjteni... Holnap lesz a KRESZ vizsgám... már nagyon izgulok... remélem sikerül:)
Üdv!