Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

NA NA nincs semmi féle diszkrimináció!
de ugye mindenkinek a saját motorja tetszik a legjobban de szerintem nemis ez a lényeg. hanem hogy a szabadban vagy, két kereke van,és hogy összetartanak és segitik egymást a motorosok.
hmm milyen jó is volt 8 óra éjszakázás után motorozni egyet a városban hiányzott már.
Benezek, unalmas munkahelyi oraimon legalabb lesz hol beszelgetni
Semmi gond, én se gondoltam másra. Értem én a viccet.
Remélem most is szerveznek a kutyáék bójázós napot.
Amikor csináltam a motoros vizsgát én direkt az Zizimmel csináltam a rutint és közutat hogy minél jobban érezzem a motort. Csak mellékesen csont nélkül. De jó lenne ismét gyakorolni, így a hosszú téli napok után.
Ne hülyéskedj, csak vicceltem, de mivel elég ritka, egy helyen két Zizis csaj, így vicces...
És mivel az enyém nem kék, így...
Amúgy minden tavasszal Dunaújvárosban tartunk a Kutyáékkal egy kis bójázós napot.
Szia KillBill!

Van egy kis gond, színjátszós a mocim, mert most fehéres a kisZizim.
Hétvégén csinálok róla képeket és majd megmutatom.
Amúgy szerintem minnél többen gurulunk, annál nagyobb élmény.
Én úgy gondolom, nem sokára találkozunk.
Értem!

Neked csak a kék jön be...
Értem én!
Diszkrimináció!

kora délutánig biztosan kinnt leszünk
rendicsek! remélem 2-3 hét és kezemben van az ideiglenes jogsi, meg a motor is!
Összebeszélhetünk. Jelentkezz, ha aktuális .
Na látom, már mi lesz a probléma. holnap és hétfőn is melózom.
Vagy várjunk csak, hétfőn mikor vagytok a pályán?
Szia Andi látom teis környéki motoros vagy! meglesz a motorom szívesen túráznék környékbeli motorosokkal.sajnos nagymotoros ismerős nincs túl sok a baráti körömben szóval szívesen látnék előttem, vagy a tükörben egy kék zzr-t további szép napot.
köszi,nagyon aranyos vagy
Holnap a Slovákiaringen leszünk,hétfőn megyünk a Hungaroringre,oda ki tudsz jönni,ha meg szeretnél ismerni minket:) Idén én sajnos nem tudok motorozni,mivel a második babánkkal vagyok várandós,úgyhogy most én is "csak" szívom a benzingőzt :)))
Nincs mit,pár sráccal szervezünk ,meg beszélgetünk , egy egy közös gurulásról.A Budapesti motorosok rovatban,oda is kukkantsatok be néha,és ha időtök engedi nyugodtan lehet jönni közös gurulásra,vagy a fórumon pofázni 1 kicsit:))))
Sziasztok!
Nagyon sokszor itt vagyok, de csak olvasgatlak benneteket, és nézem az adatlapokat.
Kedves AncsyGSX-R tiszta adrenalin az egész énem, amikor néztem a pályás képeidet. Baromira irigykedve néztem, hogy van lehetőségetek pálya motorozásra. Nem szeretnék pofátlan lenni, hogy ismeretlenül megkérdezném, lenne rá lehetőség, hogy ha a legközelebbi alkalommal amikor pályán leszel/-tek, kimenjek veletek? És ha már csak a pályán lévő benzin gőzt érezhetném, már az is fantasztikus lenne számomra. (kezdésnek)
sziasztok csajszik énis most csinálom a jogsit és látom az oktató motorokról beszélgettetek. most történt egy hete mentünk rutinra, elkezdtük a vizsgát, rögtön első voltam...elkezdem mondani hogy mit ellenörzök elindulás előtt. hátsó világitás nem világitott. hirtelen levert a viz nemtudtam mivan mit mondjak.gondoltam magamban na késsz megbuktam.jön oda az oktatóm öis megnézte annyi volt a reakció nembaj, mondjam tovább majd jó lesz! (vizsga végére télleg jó volt)
később kérdeztem tőle hogy hogyis van ez.... erre a válasz hogy van 6 oktató motorja és mint a saját motorja. és egyszerre mindet nem tudja szervizeltetni.ilyen hibák előfordunak. minden nap használják a motorokat.és ugye általában olyanok akik nem rendelkeznek rutinnal.van hogy elesnek vele,ezzel számolni kell. ezért megértem őt is.
Koszonjuk
Erre mondtam, hogy a motor faj es nem en... Akarmikor estem motorral, soha nem az erdekelt, hogy nekem mi a bajom...de gondolom ezzel nagyjabol mindenki igy van :D De ha lorol esek, ott neki altalaban nincs semmi baja, nekem viszont faj
Hoppá-hoppá Vöröske,most nézem a képeidet:)))Szép(ek) vagytok
Hát sajnos az nagyon bir fájni mikor az aszfalt beleharap a müanyagba
Abban a motor faj :) estem mar enis mindkettovel, fizikailag a lovas jobban fajt (igaz, egyikkel sem estem meg ANNYIRA nagyot...)
Hát én pereceltem már mind2 alannyal de a több ló jobban fájjjjj
Csak a hátsókerékben
Keréken vagy főtengelyen?mert az azért nem mindegy
106 van az enyemben is, de az megsem ugyanaz
Nekem vagy 126 lovam:))))) Yamahába