Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ÚJ! Női motoros dzseki Frank Tamás Lady Raider " S

Eladó a képen látható Női motoros dzseki Frank Tamás Lady Raider " S-es méret!
Színe: fekete-fehér fényvisszaverő betétekkel, anyaga cordura (textil). Vízálló, szélálló.

ÚJ!

Hihetetlenül jó minőségű, Sőt mondhatom extra minőségű, bár maga a márka magáért beszél!

Kivehető belső béléssel rendelkezik, nadrággal össze cipzározható, full protektoros!

Nagyon nőies, karcsúsított, szép hímzéssel!
Szellőzőkkel rendelkezik, melyet cipzár segítségével igény szerint lehet állítani!
A legapróbb részletekre is oda figyel, az övcsathoz külön tépőzáras bújtató tartozik, ha a hölgy vezet, a tankot ne karistolja össze!
Oldalán gumis résszel, igény szerint enged!
Zsebekkel rendelkezik!

Ára: 28 000,- Ft

Eredeti ára a duplája volt!
Motorosok figyusz!Királyhágói 2 napos túrához lehet csatlakozni!Bámészkodós laza ,gurulás. Indulás: szombat 06:15-kor Mezőhegyes MOL kút!
06/30 /8266917
Angliai élménybeszámoló a Woman International Motorcycle Association-nal, 250 motoros társaságában
Szerintem minimum egy számmal nagyobb. Én is vettem egyet, úgy hogy ráférjen a bőrre, de én bementem a Louisba és rápróbáltam.
Helló hölgyeim.

Meg tudnátok mondani hogy egy 36-os bőrruhára mekkora esőruha lehet jó?
Nem akarok se kicsit se nagyot venni a páromnak.
Köszönöm.
Szombaton Magyarbánhegyesen motoros találkozó!
V. Bán Napok 2011. július 30. (szombat)
Tegnap voltam Tótkomlóson motoros találkozón .Mindent szét mosott az eső
Heló lányok !
a iii.erdélyi motoros túra képei + tekinthetőek !
köszii
Ági dobok én is egy Lájkot
Sziasztok!
szeretném a segítségetek kérni. Indultam a shox motoros katalógus 2012 es arca címre. Szeretném megnyerni...legalább legyen benne egy valód motoros is ne csak a pózerkodok
Ha van facebookotok és lájkolnátok a képemet azt megköszönném A képet ugy tudjátok lájkolni ,hogy előtte a shox motors áruházat lájkoljátok majd az enyémet .ezt kéne
Motoros üdvözlettel Csibi remélem segítetek
Kacsolok. Erre leginkább nekünk kellett volna elmenni :)
Üdvözletem hölgyeim!
Eladó Probiker kesztyű. Fekete, XS-es méret, kecskebőr, bélelt, vízálló. Kézfejnél protektoros. Csuklónál és csukló felett is tépőzárral szűkíthető. Ajándékba kapta a hölgy, de sajnos nem jó a méret. Így csak próbálva volt, használva nem.
Link a termékhez.

Szép estét!
Hellóka, én az idén nem tudtam elmenni, pedig tavaly is jó móka volt ez a női felvonulás.
Viszont Berlinben rendeztek egy jótékonysági motoros felvonulást, na ez se volt semmi: Toyrun Berlin
Majd teszek fel képeket is
tudom, azé kérdeztem azt is tudom, hogy titokban be akarsz állni a sorba
rendesen válaszoltam , csak nem volt világos, hogy miért kéne elmennem oda, ahova egy porcikám se kívánkozik, csak azért, mert nőnemű lény vagyok..
rendesen válaszójjá!
Elismerésem a lányok mai felvonulásához! Tök jó volt!
de.. és akkor mi van?
mé, nem vagy lány?
há'persze..
te mennyé felvonulni
de, túl komolyan veszed..