Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az ilyen "unisex" protektormellény tényleg határeset szokott lenni hölgyeknél. Ha a párodnak "nőiesebb" idomai vannak, akkor szerintem nem fog passzolni a mellény. Ott szűk, másutt bő. Ha inkább "sportosabb", deszka fazonú, akkor jó lehet, de akkor is tedd el a blokkot, hogy vissza lehessen vinni, ha kényelmetlen. Jó ha tudod, hogy bárhol vásárolsz, a vásárlástól számított 9 napon belül indoklás nélkül vissza lehet vinni a terméket, vissza kell, hogy adják az árát!
Ha motoros felszerelésben gondolkozol, akkor inkább kifejezetten hölgyek számára készült terméket vásárolj. Bár ezek nem olcsók, de pl. létezik női protektoring: Alpinestars Bionic Stella protektoring vagy mellkasprotektor vagy pl. több gyártó készít női gerincvédőt vagy gerincprotektor mellényt, kapni a Louisban is. Üdvözlettel, Míves Motor
ÚJ MODEKA Manitoba oliva színű női dzseki eladó!

http://www.kepesmotor.hu/texti...
Kedves Motoros Hölgyek!

Segítségeteket szeretném kérni. Szeretnék páromnak váásárolni egy protektor mellényt (amit én is használok évek óta nagy megelégedettséggel) ilyet.

A kérdésem az lenne, hogy használ-e valaki a Hölgyek közül ilyet?
Mert az a kétségem támadt, hogy nem-e szorít-e Nektek "odafenn" mivel ez mellény ami ugye elég passzosan tart.
köszike
de jó
Egy ilyet találtam neked, google a mi barátunk
Egy kis segítség kellene valaki nemrégiben töltött fel egy képet egy KTM es-torta volt rajta egy hegyet ábrázol mint egy Cross motor pálya úgy nézett ki nem tudjátok hol melyik topicban láthattam a képet? köszönöm fontos lenne ha valaki tudj kérem jelezze | válaszolok
Szia! Itt találtam a hirdetések között, gondoltam szólok neked, de meg tudod nézni te is. Egyébként 300 ezret kér érte a gazdája. Kívánom, hogy legyen szerencséd!
köszi, milyen árba van?
Szia! Esetleg itt: 06 30 8620315. Remélem sikerülni fog! Sok szerencsét!
Szijasztok! Nincs vkinek eladó 125ös cbr-je? olcsón?
A ruha egyébként 40-es . Ha valakinek lenne eladó 42-es 2 részes bőr ruhája (jó állapotú/új) ,érdekelne !
Helló !

Páromnak van egy eladó 2 részes Vanucci teljes protektoros bőrrucija teljesen új állapotú (Ő 170cm és 58 kg- méretre jó neki csak mellben erősödött egy kicsit ( ) hálisten :)és szűk lett a kabát .
ir.ár : 70.000 +posta
Sziasztok Csajok!

Van egy eladó portékám...hátha megtetszik valamelyikőtöknek
Fox Switch Girl
a tiedet Te
azé milyen lett volna már Pilismaróton egymás mellett állva...
megmuti?
Hát nekem van
pfúúúúújjjj
hermafrodita
Ha már 250 CBR akkor inkább ez.
te hölgy vagy? Végülis a 250 cbr női motor
Mindenképpen olyat vennék,ami nem full idomos!
honda cbr 125r vagy honda cbr 250r
hölgyeim a véleményetekre lennénk kíváncsiak. a feleségem szeretne kezdő motort 125ccm-ben gondolkodunk és 4t-ben tudnátok ajálani valamit női szemmel nem újjat hanem használtan köszi