Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezzel vitatkoznék.
Majd fog.
Ez sajnos már megfordult a szar benzin miatt.
Legutóbb a benzinszint alatt volt rozsdás.
legendák szerint 3 hónap, gyakorlatilag ....

rozsdásodás ellen vannak bevált módszerek ( tisztítás. gyantázás), egyébként megoszló téma lett ez is, ki mire esküszik, valójában motorfüggő is, pl hogy 20-30 vagy 5 éves motor, nem mindegy semmi ...
Nem tudom mennyi idő kellene hozzá, de ősztől tavaszig még sose volt baj tele tanknál. Viszont üresnél már elég volt ennyi idő is, hogy kikezdje a felületet.
így van, max benzint cserélsz benne
Valahol olvastam, hogy tele is az etanol okán ami a vízzel kapcsolatos azt hiszem, hogy a vízzel keveredik és így korrodál.
Akkor már inkább legyen tele, úgy nálam még sose romlott el a benzin se, meg a rozsda se evett bele.
Nem rozsdásodik be a tank üresen?
Nekem miután 1 hónap után belerohadt a benzin, azóta mindig leeresztem a karburátoros motorokat szárazra. Tankot és karbit is.
Lehet repülő benzint kéne venni, mert abba nem keverhetnek ilyen szarokat.
Értem. Köszönöm.
karburátor takarítás és beállítás, utána jöhet a többi probléma megoldása
de szerintem márciusig hagy a fenébe mert ugyanúgy belerohad ez a jóféle magyar benzin
Köszi szepen
Sziasztok!
Van egy 50 s yamaha aerox om.
Az lenne a gondom hogy nehezen indul hidegen. Féktisztitóval egyből aztán melegen már egyből. Viszont nem pörög ki teljesen. 45 50 ig pörög aztán hiába húzom tovább inkabb lassul. És van hogy gázadásra lehörög. És gázadásra valami csörög a kuplungnál. Miket kellene átnéznem? Előre is köszönöm a segítséget. Laca
Köszönöm szépen!!!!
Küldtem emilben egyet nem tudom hasznos lesz-e mamutmailba mert harminc valahány mega így egyik levelező sem engete elküldeni 5 nap van rá hogy letöltsd utána automatikusan törlődik
Csika műveknek van vmi kapcsolat? Google nem dobja ki
én fúrtam már
az a lényeg hogy az olcsó szarokat nem szabad megvenni mert kiszakad belőlük a csavar
Halló! Szerintetek fúrhatok lyukat a felnin Gumirögzítő papucs Vakszelepnek? Enduróra nincs helye.
Sziasztok! Olyan gondom van hogy cseréltem egy vizes robogóba hőfok jeladó gombát, a gond hogy amint ráadom a gyújtást egyből felugrik max-ra, mi lehet a gond?
Hi!
Vettem szaladgálósnak egy Runner vxr 200-at.Szétszedném,megvizsgálgatnám,leszervizelném.
Kerestem a neten manuált hozzá,de nem találtam.Főleg az idomok leszerelése lenne fontos,(sorrend!)mert sérülésmentes a gép,és nem akarok semmit eltörni.
Ha valaki tud segíteni,szóban,írásban esetleg linkben vagy ha van dokumentációja emilben elküldve,megköszönném.
Üdv:Pityke
benne van az is
haver minden kacatot a yamaha fehérhez küld, tökmindegy milyen motor
nekem eddig a csika művek csinált minden teleszkópot teljesen meg voltam elgedve vele