Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy tábla mogyorós milkába. Állod?
Nem gondolom. Ahhoz nagyon nagy utesnek kellene lenni, vagy lelazulni/eltorni a csavaroknak, de ennek jele lenne a magneseknel, ez nem latszik(legalabbis errol a keprol)
Szerintem beleért az állórész.
Ez a blokk gondolom volt mar parszor bontva. Lendkereket ki vette le / rakta vissza es hogyan? Nem lehetseges hogy megmelegitettek es mar ilyen volt?
Csinálsz egy kicsit távolabbi képet? Úgy hogy az összes csavarhely látszódjon.
Nem lesz semmi baja az alunak, mert a páraelszívó szűrője is alu, és beletesszük a mosogatógépbe! Szép fényes marad!
szóval a lényeg hogy a tabletta hatóanyaga mit csinálhat az alumínium ötvözettel
plusz elég-e ahhoz hogy a sok olajsarat meg egyéb szarságot feloldja
Van itthon másik gép is
75 fokon a vastagon faggyús birkapörköltes bográcsot is faszán mossa
Ezért gondoltam hogy a retkes blokk egy intenzív programmal mondjuk dupla tablettával lemosná addig amíg én közben megnézem a kedvenc sorozatom
Csak nem lesz e valami baja a blokknak ? Matt. Marás. Stb
TM en 530. De lényegtelen. Miért púpos és miért égett meg a mágnes.. a tekercsek jók.
Simán, az olajos cucc meg, kenné a vízszivattyút.
Elég beteg ölet. Kérdezd meg az asszonyt
Mosogatógéppel lehetne szétszedett blokkot mosni?
Blokk felek dekli stbstb ami alumínium
Suzuki?
Például fellazult állórész. Vagy és gyenge minőség.
Sziasztok! Ennek mi lehet az oka?
Egy kávéskanál trisó. De sok alkatrészt megmar, sötétít a színén, főleg magasabb hőfokon. Viszont olcsó.
Én forró víz, sima mosogatószer+citromsav keverékével, nálam működik:
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék hogy ultrahangos mosóba ki milyen folyadékot használ? Nyilván alternatíva érdekel az előírt drága szerek helyett, vagy arra is kíváncsi vagyok mi az amit csak azzal tudtok tisztítani, gondolok itt különböző öntvényekre és fémekre. :)
Így van ez !
Hogy mit? Szerintem cseréld el Egy S50-re, annak a működése még talán felfogható számodra. Hangsúlyozom: talán.
Vagy: ne beb.szva írkálj
Egy bizonyos kor után sajnos ez természetes dolog: "ifjú koromban a kalapomra, ma már leginkább csak a cipőmre...."
nem spriccel az injektor rendesen
ha kiveszi akkor eleinte igen aztán szépen lassan elfogy a spricc
de hogy ezt hogy csinálja nem tudom sosem volt injektoros motorom
és szerinte az előírt nyomás megvan és a többi kacat is fasza

szerintem