Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

adott egy jobbos anya, amire időráfordítással, költséggel kell tenni egy jelet... MINEK?
csakhogy én még tanultam gépelemeket, meg aztán később is amikor ilyen jelet láttam, beigazolódott, hogy balos, tehát simán balra kezdtem lazítani a rohadtat...
Na, ez tényleg hülye vicc a gyártó részéről!
Ez szivatas
Gondolod az alkatreszek tobbseget nem kinaban gyartatjak a japanok? El kell szomoritsalak, igy tortenik. A legtobb alkatresz eseten. Volt szerencsem latni egy ilyen csomagolo reszleget japanban......

Balmenet: ez a jeloles szabvany gepelemek eseten igaz. Motoroknal felejtsd el ezt tobbnyire
Én nem mernék rá fogadni!
XT-ről van szó, nem hinném hogy kínai.
No az tényleg rászabás, de szerintem az ilyen nagy valószínűséggel kínai-gyártású!
Kivéve pár Yamaha modell, amelyeknél a vicces kedvű szopatórészleg ráesztergáltatta a jelet az egyébként jobbos főtengelyanyákra...
Ha balmenetes, akkor az anya külső részén kellene lenni egy beszúrásnak ! Legalább is régen így volt. De ha az anya úgy van felrakva, hogy a csavar egy cseppet kilóg az anyából, akkor meg is tudod nézni .
Jaja :D jobbos ennyi
arra gondol, hogy jobb vagy balmenetes -e...szerintem...
levétel szempontjából teljesen mindegy , hogy normál vagy finom menet ...az nem mindegy ,hogy merre tekered ....
Az az anya nem "sima"(gondolom normal menetemelkedesre gondolsz) menet, hanem finommenet.
Javaslom bizd olyanra aki mar latott ilyet kozelrol, mert sok a fog fajni ha elrontod a levetelt es nem adja meg konnyen magat.
Igen, szeretném levenni a lendkereket. Az anya sima menetű, de lehúzom sincs. Békés megyében vagyok. Majd ha előkerül a tolómérő akkor tudok rendelni hozzá. Sok értelme nincs levenni addig amíg nincs másik.... Kár a motorért, keveset volt használva. magyar rendszámos.
ezt mondom Én is ...
legalább is a szövegkörnyezetből arra lehet következtetni , hogy Ő maga szeretné leszedni , s érdeklődik , hogy menetes-e, gondolom a lehúzó menetes részét azt látná s így nem kérdezné meg....
Ezt a menetes dolgot honnan veszitek?
Na az kizárt.
persze , ez a menet a lehúzónak van , ilyen sok van ... de Én úgy értelmeztem , hogy a kérdező arra gondol , hogy a lendkerék menettel van a tengelyen , na olyant nem láttam még....
Pedig nagyon sok olyan van. Külső menetes, vagy belső menetes. Sokkal egyszerűbb úgy a lehúzása.
Általában a lendkerék nem szokott menetes lenni...
igaz nem láttam még mindet ...
Én meg azt nem hiszem el , hogy valamit ennyire fel kell melegíteni , hogy bekéküljön....jó pár motort szétszedtem már , s sosem kellett ilyen brutális hőhatásnak kitenni ...
ez használat közben lett ilyen....
Vagy ha valaki így vette le , akkor tényleg egy fasz , hogy ezt vissza is tette....
Huh, nagy szuksegem van most ra igy unnepek alatt
Majd jelentkezem ha kifogy a kincsestar!
Azert annak letornem a kezet aki ilyet visszarak! Azt meg megertem hogy le kell szedni valahogy es nem akarjak a ftg sonkat tonkretenni, de azert ezt nem igy kellene
Hol van ez a motor?
Neked is jár természetesen a csoki. Elmész és veszel egyet....