Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rákötsz 12 V-t és egy idő után a kis tüskének mozdulnia kell kifelé ha jól emlékszem, persze ehhez ki kell szerelni.
köszönőm az infót és a szívatót hogy tudom leellenőrizni hogy jó-e?
Szia ragacs3!
Van kymco topik.
A MET-IN az ülés nyitva állást jelzi ha nincs rendesen lecsukva az ülésed vagy a zár nem jól akad be. Hidegen meg még szép hogy nehezen indul főleg ilyen időben. Bár az is lehet hogy a szívató nem működik.
Sziasztok nekem van egy kymco dink 125-ös robogom érdeklödnék hogy a műszerfalon egyfolytában világit a MET-IN felirat még akkor is ha kiveszem a kulcsot mitől lehet ez?Illetve hidegen nehezen indul és ha már jár és gázt húzok akkor megtorpan ennek sem tudom az orvosságát előre is köszönőm a segítséget,amúgy király ez az oldal.
Üdv!
honda cr 250 (1982) tipusú motorhoz tudja valaki honnan lehet letölteni szervízkönyvet?
Elölre is köszönöm
Sziasztok !

Ma Motorszereléssel kapcsolatos témák lesznek a motoroshang internetes rádióban.

1db Arany színű gsxr-gravirozott kormányvégsúly.
1db Tokyoracing szevizklub kártya.
1pár smile szelepsapka
1db motor alakú világítós vihargyújtó öngyújtó

Regisztrálj és műsor közben csetelve nyerhetsz !

www.motoroshang.hu
Köszönöm a segítségeket! Valószínű egyébként, hogy haverommal fogjuk szétszedni és egyik ismerősöm is a TPS szenzort mondta, mint hibalehetőséget, szóval lehet másik darab után nézek. Ha nem jutunk dűlőre majd vele nyílván Bácsalmás lesz belőle de remélem azért megoldjuk mi is a problémát. Azért még 1-2szer előfordulhat h beírok ide vmi okosságot
Tölts le kapcsolási rajzot hozzá, és kezdd el keresni, mi a rossz. Ha nincs szikra, akkor nem biztos, hogy a vezetékezés a rossz.Keress elektromossághoz értő havert, és nézzétek át. Gyújtáskapcsoló, jeladó, trafó,gyertyapipa-kábel , bármi baj lehet.
TPS szenzorod szart be, én annak tippelném így látatlanban. De mindenféleképp vidd el egy hozzáértő motorkerékpár szerelőhöz, aki meg tudja neked állapítani hogy mi a gond.. De nagy valoszinüséggel a tps szenzorod adta fel a harcot azon a ponton, azon a gázálláson ahol 6-9ezer közt vagy, ezért nem tudja a normális keveréket beszabályozni a motorvezérlő. ezért simán dadoghat. azt javaslom, ha érzel magadban annyi lelkierőt, tudást, és tapasztalatot , akkor szerezz egy csere darabot, akár kölcsönbe, és ugyanabban a pozícióban szereld fel a régi helyére, ahogy a régit levetted, aztán próbakör. kárt nem csinálsz vele, ellenben egy hibalehetőséget ki tudsz zárni.
nésztem nem ad deka szikrát se nem tudom miért vezetékek már nagyon rosz álapot ba vanak
Hát ebben nem voltam biztos ,köszi a javítást :)
Akkor ettől eltekintve...
Adam, ha Bácsalmás nincsen tul messze Neked akkor hozd el hozzam. Ha valakinel akkor nalam jo kezekben lesz.
K1 Gixxer befecskendezos ;)
Szia!

Ha magad állsz neki, szerintem előbb nézd át az alapvető dolgokat.Gyertyák (szikrát is,nincs-e megrepedve a kerámia), karbikat átfújnám kompresszorral, nézd végig,mindenhol jók-e a gumitömítések,szívócsonkok, egy szinkron... ha nem keverékképzés , akkor még egy hibás CDI is mutathat ilyen képet,de ha otthon nekiállsz,először ezeket olcsóbb végignézni.

Üdv!
Gyöngyösön itt msn cimem pinti.robert@freemail.hu
Hol a búbánatba laksz? Adatlapunkat megnézed és tiedet is töltsd ki. Mert hiába akarok neked segíteni Szombathelyről. ha te Nyíregyházán laksz !
Köszike a választ

Hát remélem sikerülni fog, és boldog tulaja leszek
Sziasztok valaki tud nekem segiteni van egy Gilera 125 motorom ujra
kelene vezetékelni valaki tudna nekem segiteni nagyon jo lene
köszike jó ez oldal
Ja, de ha mar 2007 ota hasznaljak akkor semmi. Kovetni kell a szervizintervallumot es kesz.
Csak hasznald es orulj, hogy van egy alig hasznalt 7 eves mocid :)
Mindenkeppen kell neki egy olajcsere mindenhol(telok, fek, motor), aztan hutofolyadek, es ennyi.
Sziasztok!

Lehet nagy hülyeséget fogok kérdezni de sajnos nem értek hozzá...
A kérdés az lenne hogy van egy sportmotor ami eladó és 2003-as évjáratú de 2007-ben hozták elsőnek forgalomba! Na most ez elvileg csak jó de nincs-e esetleg valami hátulütője (blokkban, teleszkópoknál, olaj) hogy addig állt a motor?

Várom válaszotokat!
Előre is köszönöm!

Üdv:
Bodó!
De majd jön valami jobban hozzászakértő, és ad valami tippet, ha mást nem azt, hogy vidd szerelőhöz
A kopogás lehet esetleg megnőtt szelephézag, arra hogy "letilt" nincs ötletem, mindig is "letiltott", vagy csak mostanában fordul elő?
Sziasztok!

GSX-R 750 K1-em van, és az a problémám, hogy 6-9000-s fordulaton 'dadog' és nem húz úgy ahogy kéne. Hidegbe még erőteljesebb és zavaróbb ez a 'dadogás' de fölül viszont már úgy megy ahogy mennie kell. Ha valaki tudja és le is írja, hogy mi lehet ennek az oka vagy esetleg valami megbízható szerelőt vagy szervízt Szegeden azt megköszönném.

Ádám