Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hibakód azt nemtom mi.az én kínai quadom nem jelzett semmit csak agyonvágta a gyertyákat.sose jövök már rá,hogy mért.
Elég biztos helyről való a gyertya! Az elektronikára gyanakszom én......Tele lehet hibakóddal amit a motor jelez is...stb Jövő héten viszem majd szerelőhöz.................
sajnos ilyen tapasztalatom is van.egy quadba volt nekem ilyen.egy kör egy gyertya volt.minden kör egy 1000ftos gyertyámba krült.3-dik kör után kihajítottam a blokkot.nem tudom mért csinálta.de itt írják,hogy a gyertyát hamísítsák.ez igaz és lehet nálam is ez volt a baj.vegyél garantált helyről gyertyát úgy próbáld.
Injektoros robogó ebből én még füstöt kijönni nem láttam.......a gyertya mikor kiveszem fekete kormos szokott lenni.......
Mitől tocsog a benzinben , vagy az olajban? Füstöl? Milyen színű a füst? Akkor szokott a gyertya kipurcanni, ha a forró gyertyára benzin kerül.
Nem hinném.......2 különböző helyen vettem.....először még sikerült is visszacseréltetnem hogy félreüti a szikrát de aztán utánna rájöttem hogy a motor teszi tönkre............
Ne értsd félre! Ugyanolyan doboz, gyertya , mint az eredeti, csak a dobozon elmosódottabb az írás, meg szar a gyertya. Mint a "kétezeré Rolex ! Benne van az acél tokba ütve:18K !
Biztos hogy nem az .......Robogós boltba vettem! Meg megnéztem a kézikönyvbe is hogy milyen típusú gyertya kell bele gyárilag és olyant adtak a boltba is!
Nézd meg, nem kínai-e az a "belevaló" gyertya? Vegyél biztos helyről. Már a gyertyát is hamisítják.
Az sem lehetséges mivel már kb 3-szor cseréltem direkt bele való gyertyát............Ahogy beleraktam indítottam, kivettem megnézni már félre is ütötte a szikrát az összes........................
egyszer én is így jártam egy robogóval.benzinre gyanakodtam,de kiderült,hogy csak gyertyát kell cserélni,mert rossz a hőfoka a gyertyának.csak tipp.nekem segített.ugyan így kínlódtam,mentem megállt,megint indítottam megint ment egy kicsit.
mármint a 4-13as alkatrész, "indító kuplung, nyomaték korlátozó"
Helló!

Valaki fel tudna világosítani, hogy a lenit képen a 13assal jelölt alkatrész (jobboldali piros karika mellett) ami a könyv szerint "nyomaték korlátozó"-nak van csúfolva mit csinál? Kell azon a részen bármilyen kenésnek lennie? XT660 blokk egyébként

választ előre is köszönöm
Üdv a Fórumosoknak.
Eladó pár mázsa V2-es alkatrész!
És szakirodalom.
Megtekinthető:bontospityu.hupont.hu
Tel:06703525376
C
serélhető is!
Üdv Kaczkó
Az sem lehetséges mivel már egy másik működő robogóból átraktam bele és azzal is ugyan ezeket a dolgokat csinálta!
Kompresszor...
Azért ennél komolyabb a probléma szerintem! Injektoros a robogó................
Vagy sokat kap vagy keveset.
Hello!
Van egy Aprilia sr di-tech robogóm és egy olyan problémáim vannak vele hogy, szabálytalan az alapjárat,néha nem veszi fel a fordulatot,a gyertyákat tönkreteszi,megyek vele 100m aztán leáll elindítom újra megint 100m megyek megint leáll! Mi lehet a baja? A blokk teljes felújításon esett átt!
manualedereparatie.info Itt TDM 850-hez is találsz szerelési útmutatót.
http://www.manualedereparatie....

itt van egy pár évjárat bár 2001 csak 900-asban van nézd meg hátha.
Köszi C sibewer már csak azt mond meg hogyan lehet állítani rajta ha keveset kap.
Szia!

'99 esé megvan, ha esetleg kell szólj, elküldöm!
sziasztok
Kellene kis segítség
2001 es YAMAHA TDM850 hez kellene nekem szerelési útmutató.
Honnan lehetne letölteni vagy beszerezni?
Előre is köszi
sziasztok
http://www.kepesmotor.hu/fek_k...
enduro és krossz alkatészek minden mennyiségben, rengeteg típushoz!
honda cr alkatrészek!
yamaha dt alkatrészek!
pitibike alkatrészek!
univerzális alkatrészek!