Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi lesz pénteken a ringen
multkor nem láttalak berényben
nagyon zsir volt,,,
még neeeeeeeeeeeem igaz, hogy 2 hete nem tudtam vele egy métert se menni de majd pénteken hringre nézgelődni.

szerintem a 23-i hétvégén viszem haza és akkor már nem hozom vissza. tavaly nagyon hideg volt már és nem esett túl jól

de már benne van 27 ezer
Motor télieisítve?
ehhez hozzá járulék én is egy kommentárral
szép jó reggelt mindenkinek
csak, hogy ne legyen már ilyen alul a topic
igen
Igen
Az Stuff-os csizma, nem?
ha hibázott, ha peche volt, jobbulást neki és a vasnak is
Magánál volt de a mentők elvitték.
A lovas jól van?
Sziasztok!

Emelkedő,kanyar,záróvonal Gixer1000 előz szippantost.
És a vége.
Sajnos kinyúl a fékem 21.-én....
A ma este elmarad
Sziasztok!
Tavasszal rendeltem a szalonból egy hátsó lánckereket a mocimra. A "MORJA ÉS TÁRSA KFT." , a forgalmazó, az ESJOT utángyártott lánckerekeknek. Őket az Üllői úton lehet megtalálni.
A lánckerékkel kb. 40 km-t tudtam menni, mert egy komolyabb gázadásra, az összes fogat elhajlította a lánc(új DID lánc, új kis lánckerék), és le is dobta a láncot, ami végigkarcolta a lengőkaromat. Visszaküldtük, amire azt mondták, hogy nem megfelelően volt felrakva a lánc, meg hogy ezeket a lánckerekeket nem szokták hőkezelni, megedzeni.
Nem a 23 ezer Ft a probléma, hanem az, hogy belegyalúlt az excenterembe(hátsóagy), amiért nem is szóltam.
Fúrcsa módon a gyári lánckerék szett az jól lett felrakva. 12ezer km van benne, és csak 1x kellett utána állítanom a láncnak.
Csak azért írom le, hogy legalább ti ne járjatok így ahogy én. Innem ne vegyetek semmit.
Tső!
Felírjuk
Szeva Szabi
Ok! Akkor jövőre! Szóljatok!
Biztos?biztosúr
Most már csak jövőre. . .
Ide én is szivesen társultam volna.
Hát nem
Hiányoztál. . .
Ezeket az arcokat elnézve még én sem rontottam volna az összképen ..
Egy kis VIDEÓ! a 2008 08 19.-i MERSZ gurulásról
két kép a HONDA-NAPRÓL.
Lojzi mutatja, hogy 2 perc alatt megy. TeeJay meg szintén

Lesz majd videó is de az idő. 3 óra anyagom van. Meg kell vágnom meg kevernem