Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép jó napot mindenkinek!
Hát úgy ha TE VEZETSZ .

Na jócccccccakát
Nem tudsz lecsúszni mert ott egy bazinagy légzsák vagy mi.
hát na de hogy férek el a tankon? lecsúszok
Akkor nem ültél még ELŐTTEM, ha már a "kényelemről" beszélünk . .
és ami hihetetlen KÉNYELMES hátul nem akartam elhinni
Valahogy összehozzuk,másnem felhivsz,hogy mikor jó,vagy valami.
Úristen.
Nem tudtam, hogy szereted a Szado-Mazó-t
Pedig jó motor az MT
jövő héten még én is szabi... de 25től melózok azt se tudom mi az, utoljára asszem júli 9én voltam
csak, hogy még jobban tudj röhögni: MT-n hátul
Remélem hamar túlleszel rajta!De a héten ne menj be a munkahelyemre mert szabin vagyok ,csak jövő héten leszek akkor is csak H K P.De ezeken a napokon szeretettel várlak!
Miért nem. Akasszák a Hóhért.
az én igéretem is készül lehet holnap arra vagyok és benézek de még nemtudom......kicsit nem jól alakultak a dolgok az elmúlt pár hétben de már javulgat
nemröhög
Akkor jó mert multkor akárhányszor kérdeztem valamit eltüntél,de sebaj!Igértem neked valamit még a szabim elött de nem lett betartva,de még áll az igéret!
képzled utas leszek
Este azért ÓVATOSAN
negyed ötkor lefeküdtem fél órára és 8kor keltem fel majd még elvileg most megyek
nem nem nem, meg te soseeeee
Gurultál ma?
Szia Mara,megint elüldözlek?
Szerintem minden gumi jól tapad. Csak akkor veszed észre ha túl agresszíven gyorsítassz ki.
Ha lendületből mész és nem akarsz lábtartót karcolni 2. fokozatba 7-8 ezres fordulaton, hanem 4-5.ben 2-3 ezresen karcolod, akkor nem lesz gond egy gumival se.
Amúgy sokat fut és szerintem jól tapad. persze nem egy ezres sportgépre való. Bár azzal is elmegy.
Cső csaj!
Hát majd meglátjuk. A Pirelli 17-et elment, meg még 1000 elmenne profil aljáig, talán 1500-öt, 2000-et szövetig. Az 19000 lenne. Az már elég jó. Remélem jó lészen. Az se baj, ha kicsit tapadósabb.
Legalább köv nagy túra előtt cserélem valami tartósabbra megint.

A Pilot Road szted mennyit bír?

Honda nap: még nem tudom. Ha megyek is max tesztmotorozok, sajáttal nem megyek fel, nem regeltem.
Elvileg Balatonon leszek, de lehet, hogy ezt a napot elcsórom magamnak.