Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szintén jó estét!
Mindenkinek az van pénteken.
Sajnos.Miért?
őőőő, te hívtál? most már figyelek, bocsi
Ok
hát ha jól olvasul arabul akkor tudnék mit rád bízni, na de ez nem egész embert vágyó meló, de ha priviben elmeséled mit keresel akkor körülnézek hátha látok hallok érdekeseket
Szóljál nekem....úgyis munkát keresek
örök optimizmus bár most épp piszok mód beteg vagyok, de majd lesz ez is jobb kicsit melótúltengésem is van, egyik munka vonzza a másikat csak nem tudok sajna osztódni, pedig most jó lenne
Jó neked...........
Az enyim mostanába de majd segítek rajta és lesz.
kis lelkem rózsaszín és vidám mint mindiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiig
De nem a lelkedbe?........remélem
nekem emiatt a sötét miatt már este van
Jena!

Decemberbe dolgozól? .

Amúgy szép jó estét? vagy napot mindenkinek
az nem kifogas...szentablettat neki aztan uccu melo
szólj be, hogy hasmenésed van.
JA kettőre vissza
akár mehetsz is haza...
Szép jó napot!
Nekem is letelt az első rész.
mázli, hogy nem kell félnem!
hiho!
az szép nekem idén április közepétől kb 9000km került bele. egy túra gumival kezdtem elől hátul bt021 volt
na aztán egy mátrázás alkalmával az elsőt sikerült megcsúsztatni úgyhogy azt villámgyorsan ledobtam egy michelin power raceért. aztán egyszer megcsúsztattam a hátsót is oda meg michelin vágott slick került.
igaz hogy a hátsó most kb 3000km-t bír az első meg 7ezret, de megéri szerintem. ez most nekem a második ilyen páros az eslő ilyet kb 1,5 hónapja dobtam le. most előre power race soft került hátra meg medium keverékű slick
a 600as cat nem egy erőmű az igaz de bemelegített állapotában az istennek se bírtam megcsúsztatni az e-ringen. bármit is csináltam vele olyan volt mintha sinen menne. nekem ez fontosabb mint a nagy futásteljesítmény. persze volt ez le is fog kockulni hátul gyorsan de ha csak egy buktától megvéd közúton(és az első már megtette bt 021el tuti kopp lett volna) akkor megéri.
én is itt
Én is itt, hogy ne rettegj egyedül...
Jó reggelt!

lássuk, van-e itt vki?
2006.09-től 2007.03-ig 18000Km mentem YBR 125-tel gyári gumival.
Majd csak a jövőhéten megyek......addíg is állást keresek.
Ha kihúzom tavaszig, elmegyek motoros futárnak