Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha infó kell HÍVJ
megkaptam, de egyreszt nemtom hol van ez, meg kik jonnek, meg hogy lesz-e idom menni...de meg gondolkodom rajta :]
Szeva!
SMS-t megkaptad? (tátok?)
Az a baj hogy ennek a nagyobb valtozatan mar ultem is es egyszeruen beleszerettem :) ugyhogy addig fogok gyujtogetni mig nem sikerul...addig meg tovabb gyujtjuk a kilometereket CBRkevel
Sőt a pályán is gyors! (ha ráragasztom Miklósy Tomi motorjára )
Viszont nem fér rá a tanktáskám. Fordítva igen
és teljesen biztonságos
Jó reggelt!

Nemtom mennyit kereshet egy ovizsaru, de egy Triumph sztem még belefér a keretbe!
Öszz-vissz 9 Font...
Házhoz szállítva sem lehet sokkal több.

Najó, igazából a Tiger is tetszik. De az sem túl erős, 130 ló a max. Viszont nyomatékos túramotornak nagyon jó.
A Street Triple R (mert 675 ccm elég) mondjuk nekem is tetszik, csak a MO-i szervízháttér és a vételár az nem baratságos.
Igen, igen, igen... Triumphot enisenis szeretem csak nembiztos hogy az en penztarcamnak megfelelo lesz...
Jó éjt mindenkinek!
No, lépek csicsikálni. Jó éjt!
Igaz.
Akkor így mondom: ha nem kavarnak nagy szart a cégnél, amit azonnal meg kell oldani és más vis major jellegű dolog sem történik akkor ott leszek.
Háát ez az isten végez elég hülyén hangzik tölled!
Tervezek menni, de ember tervez, isten végez, tudod.
Tj!
Konkrétan nyilatkozz a holnap estéről,nekem te ne kacsingas.
Már alíg várom a holnap estét, hogy mi fog ebből kisülni .
Hanem? Vagy majd holnap kifejted?
Nem, nem erről beszélek.
Figyu!
Szerintem jelenleg az egyik leg keezelhetőbb moci a piacon,és hát nem kell csomó lóvét ölni a teljesitmény növelésébe,mint egyébb kategoriatársánál.Megfelelő kezekben kezes bárány.Meg hát van butitot üzemmodja is.
Nem az, csak feleslegesen óriásiásinak tűnik az a mocc.
Miért nem gondoltad volna?
Te yóóóóég!