Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Vannak 150-es ETZ alkatrészeim,ha valakit érdekel.
Komplett motor szétbontva:
-blokk(egyben gyújtással,és többi hozzátartozó elektronikával,kábelek nélkül)
-tank
-oldaldeknik légszűrőházzal
-kerekek
-elsőlámpa
-teleszkópok stb.

Képeket kérésre küldök!
Érd:

nyerlucznorbert@citromail.hu

06-30-313-63-04
Halló!

Segítene nekem valaki? Tranzisztoros Hall jeladós gyújtást mennyire éri meg hosszútávon ? Mert ez a fos megszakítóssal mindig bajom van! 14 ezerbe fáj! Véleményt írjatok köszi szépen
125-ös etz -re jó a ts karbi?
E teccik
Helló vettem egy nagyobb motort,eladó az etz-m bocsi hogy ide írok, de hátha érdekelne valakit, e-mailbe, telefonon elértek, minden kérdésre szívesen vállaszolok. http://www.kepesmotor.hu/mz-ut...
Én pont kiiszkolok a képből, Katapult katapultál, Bendi hárít, Grabó hátulról figyel.
Nagyon jó! Megvan az új gumi, egyből lecsórósodtam. Nem is megyek a 7végén motorozni!
Majd fizu után ,még Pócs előtt, menjünk már valahova kapitalista motorokat riogatni!
Vagyishogy motorosokat riogatni!
http://youtu.be/VEtPWZM-Y1Q


0.11nél megérkezik katapult mögötte Bendi
Itt lábas vétel hivtalak de ne kérdezz miért,aztán Bendi mondta,hogy munkás embernek számitasz abban az órában én is katapultnak gyűjtögetem itt a cuccokat ,holnap Bendinek szállitom
Hol vagytok ti ridegtartásúak?
Bazi, ma kerestél telefonon,de nem tudtam fölvenni. Mi a helyzet?
Bendinek odaadtam ma a hiányzó alkatrészt a Grafi motorjához, felbecsülhetetlen érték, saját gépről vettem le!
A jó kiscserkész ahol tud segít!
köszöntem
Sziasztok! A 125 ös etz-mre vettem 2 gyűrűt és a boltba oldalstiftest adtak de az enyémbe nem az volt! össze lehet e ezel rakni vagy mennyek vissza és cseréljem ki? :S
Sziasztok!

Elhagytam a kormányzár kulcsát, de van helyette komplett záram (kulccsal). Hogyan lehet kicserélni?

Köszönöm.
halihó! Létezett gyárilag szürke 125ös etz? ha igen mi volt a színkódja? meg a sárvédőé is érdekel. köszöntem
Nagyon szépen köszi a választ és a megnyugtatást! :)
Én magamnak akarok megfelelni, nekem nem azért kell motor, hogy a fagyizóba álldogáljak mellette..:D
A külsejéről pedig...Múltkor majd kitörtem a nyakam mikor 1 elment mellettem annyira néztem :D
Husaberg aggyá
Egy kis ízelítő... a fotógalériák között megtalálod.
MZ van, volt, lesz!
Azt pedig neked kell eldönteni, hogy magadnak akarsz megfelelni
(akkor talán veszel), ha pádig másoknak akarsz megfelelni akkor úgysem veszel, mert csak
az értékeli aki nézi valamibe! Aki pedig semmibe nézi..... abból igen sok van
Ha normálisan össze van rakva megbízható, viszonylag olcsón fenntartható motor!
A külső pedig.......ha tetszik szereted és mondhatnak bármit
ha a magamutogatás a fontos akkor valami "trendi" gépet kell venni
ami valószinű sokszorosa egy emzé árának

Ejjjjjj de jó vót akkor kendnek
A köridőn nagyon látszik, hogy elszoktál a télen a motortól!
Egyébként nem rossz
Ma meg volt az első Kaucsukkk, 45:30 és nem is nagyon erőltettem , na + mentem egy zuperlotyóval (husaberg) úgy ráz mint állat de jól lehet dobálgatni a kanyarokban .
Sziasztok!

Kissé idióta kérdéssel fordulok hozzátok, de azt szeretném kérdezni, hogy van még "jövője" az ETZ-nek? Szeretnék venni (ha minden jól megy pár hónapon meglesz rá a pénz)egy 250/251-est de sokan azzal riogatnak, hogy mivel már régi ezért nem fogom tudni eladni ha már kinőttem szinte semmi pénzért sem. Nekem viszont nincs pénzem nagyobbra és igazából tanuló motor is lenne, szóval az a felállás kb, hogy vagy ez vagy semmi. Félre ne értsetek, én nem nézem le, sőt nagy vágyam, viszont ezzel kicsit elbizonytalanítottak.

Előre is köszi és bocsi ha nagyon buta kérdés!
Ja! Az utolsó vevőjelölt becsukta nálam az ablakot . Szarééé-húgyééé nem adom oda. Na meg egy-két embert nem is értem hogy mit gondol, "odaadom a felét, a többit+ majd kéthetente vagy havonta fizetem részletbe"...
Ha jó az ár amit írtam már fel is adhatod utánvétbe. A címemet elküldöm e-mailben.

Üdv!