Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi szépen így már tiszta
üdv!
Jani
a kérdésedre a válasz:bele,de kell hozzá 250es blokktartó vasak+250es lengővilla,251es etz kipu könyök(ez rövidebb) 250es dob,a sárvédőből le kell vágni 5 centit,250es láncvédő gumik,kuplungbovden,karburátor kb ennyi így pacekból,nekem 300as hengerrel elég jól szaladt
250 ETZ majdnem minden alkatrésze eladó valakit érdekelne esetleg!20.000 mindenestül!A motor bontva van!
első sárvédőt nem adod el külön?
ÜDV! ha valakit érdekel egyben az egész 13000ft,nagyon szép állapotúak!06304906559
ok!
Köszi srácok!
Helló öregdió :D
Pedig van különbség köztük, asszem szocimotoroson fejtette még ki valaki, hogy lemérte és néhány centi eltérés van hosszban is (valahol a 125/150 és a 250 vázhossza között van, ilyen 3-4-5 cm körüli különbség. De ezt én is csak hallottam a szomszédtól, akinek az unokája keresztapja mondta, aki a hétvégi nyaralós hátsószomszéd testvérétől hallotta.

Amúgy minden fasza, múltkor beszéltem misuval fészbúkon, egy esetleges jövőhéti kakucsozásról. :D Fasza lenne, idén még én sem voltam pályán még nézőként sem jó lenne már egy kicsit belecsapni a lecsóba.
Hallom már ti is csak versenyekre jártok, ha máshol nem, Balassagyarmaton mindenképp találkozunk.
hello mister rokka mizu van?én már egyszer nézegettem szemre nem láttam külömbséget/rövidebb-hosszabb/amugy meg mindent bele lehet rakni mindenbe ha akarja az ember egykerék oké?mozdonyok?nem sokat találkoztunk mostanában!luxiék is dolgoznak ezerrel nincsen mz-s vérszivó banda!na jó csak hülyülök mami küpákon ott vagyunk kisdioval gyere valamikor.balassagyarmaton tuti indulunk
Én úgy tudom, hogy vannak méretbeli különbségek, nem ugyanolyan a 125/150-es váza mint a 251-é.
a 251-es gyárilag ugy van csak a kipufogóval lesz gondod
Sziasztok!
Lehet,hogy hülyeséget kérdezek ,de lehet 125-ös ETZ vázba 250-es ETZ blokkot rakni?
Mert lehet,hogy tudok egy 250-es blokkot de nem tudom,hogy bele-e megy a 125 vázamba.
előre is köszi mindenkinek!
sziasztok!keresek 250-es ETZ-hez 2db hátsó telót!csak jó állapotú kell,szinte ujszerű!
Üdv néktek! Akinek esetleg van kéznél súber tű és farzsebbe egy tolómérő...mérje már le nekem a tű hosszát és a felső átmérőjét.150esé 250esé is érdekelne...
ma csinálok egyet, de ott is csapágy van.
estefele lesz kép
occsó ;)
150-es TS henger mennyi?
kis etz főtengelyt mennyiért adod?jó lenne egy fénykép a másik oldali csapról hogy milyen a csapágyfutó köszi
Sziasztok!
Valakinek egy patika Mz-t esetleg?

http://www.kepesmotor.hu/mz-ut...
a trabant nem :D
eladó!
árat megbeszéljük.
Hali!
Ti milyen főtengely csapágyat ajánlotok Etz 150-be ami garantáltan bírni fogja ?
Sziasztok

Vannak eladó alkatrészeim Etz-hez.
Hátsó gumi (125,150,251-re) Mitas H06 16-os 3.50-es 90%-os E betűs.
Első felni 18-as minden Etz-be passzol. Nem üt nincs benne 8-as. Aggyal,csapágyakkal,távtartóval tárcsa és gumik nélkül küllőkkel befűzve. Eredeti DDR-es nem utángyártott ratyi minőség.
Ha valakit érdekel írjon az árat megbeszéljük.
Megoldódott a probléma:D
Heló! MZ alkatrészek eladóak! Teleszkóp, felnik, tank, légszűrő-gyújtásház(fedél nélkül) km/h mérő (lámpás, és konzolos egyaránt,) henger(125-150cc), 2 db váz, és még sok más (gyújtás, egyéb elektronika nincs)

E-mail: mishikeace@gmail.com
Telefon: +36302906750
Sziasztok!
valakinek esetleg egy eladó tirisztoros gyújtás Etz-re lenne?