Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ismét ott leszünk
Újra pályanap a Rabócsiringen!
Hello. Valaki nem tudja nyiregyen hol lehet venni olcsó endúro gumikat?
Hello!

Áll még az ajánlatod? Az indexes. Mert nem választoltál e-mailben Postával vagy egyéb módon is jó lenne.
Boldog Névnapot minden RÓBERT-nek
Vegyétek, vigyétek! :)

hajrá emberek, ne legyetek restek megosztani másokkal! ;)
Supermotoval megy valaki holnap Ófehértóra Nyíregyről?
Francba holnap motorostali, nekem meg pont ilyenkor kell betegnek lennem...........shit
Hol vagytok ? Mindenki eltűnt?
Sziasztok! :) Ne feledjétek, vasárnap Ófehértón motoros tali lesz! ;) :)
Hali. Sátoraljaújhelyről keresek kolégákat. Egy kis segítségre lenne szükségem..
Az adonyi srác valóban nagyon profi szerelő, én is hozzá vittem a masinát karbi-szinkronra, egyebekre. Van rendes műhelye, szerszámai, tehát nem a tipikus kontár, akibe általában botlik az ember. Sok munkája van az tuti, de érdemes rá várni.
jaja köszi
Nem mondod, hogy közútra engedtek?
Grat az új szamárhoz, most láttam. Tudod,ritkán járok SM-re.
köszi Dani de gurulgatok már,nem füstölgetek
megsúgom neked
Angyal Zoltán és Herczeg Balázs nevét a listán ők eléggé fájterek
Bogyeszharcos, kell esetleg valamelyik gumi a képekről? (Előző hozzászólás) Ha elgurulsz érte holnap nyíregyre, akkor elvihetem. Megnézem a márkákat, ha érdekel, de kb mind a középső jelzőig nyűtt.. Füstőni, vagy aminek akarod 2 első, 2 hátsó. Ha az elsőt füstölöd, akkor megvárom
Sziasztok!

Egy ilyen indexre lenne szükségem, csak a másik oldalira. Holnap (vasárnap) megyek Nyíregyházára, el is tudnám hozni, ha akadna valakinek. Végülis ez az oldali is jó, csak ilyen bordázott legyen. Vagy külön egy index, mert a bordázott tartónak nincs semmi baja.
Suzuki GSX-R 600 K3 egyébként.
Köszönöm szépen jelenleg kint vagyok külföldön, de a számot felírtam, majd az otthoniak felkeresik, köszi még egyszer.
Hmm. Nem lesz streetfigher-es bemutató? Eddig minden évben volt, nem?
Szép napot minden fórumozónak:Mikor? és hol lesz a találkozó Tétre?Köszönöm.
Nyírtétre induló csapatba én is csatlakoznék
Szia! Nincs Facebook-om! Itt a telsz: 0670/332-55-00
Majd csorgess meg! Tudok ajánlani über profi szerelőt Nyíradonyban!
Szilagyi sándor :06 70 320 7720 Számla,garacia, nem gond! Nagyon sok munkája van, de aránylag gyors! Üdv
sziasztok!

Megyén belüli motorszervizek/szerelők közül , kit tudnátok ajánlani?, van egy kawasaki zr 400asom, és ráférne egy szelep hézag, meg van még vele pár apróság.

Előre is köszönöm
Valamiért nemtudok emailt irni neked! Ha van facebookod akkor keress megrajta Nyalka Dávid ! Ott tudunk beszélni !