Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudom, de mélyen (!) ár alatt került hozzám és ha ne adj 3kilót kellene rálocsolnom akkor is megérte.
Bogyó, de genyó vagy már megint!
Ja, hogy már nála is beteg volt a motor? (Sorry, magas labda volt....)
Az rosszabb mint ami ment sokat.

A legrosszabb ami sokat ment és sokat állt.
Alig használta betegség miatt sokáig állt a gép.
"...sz*rt csak ismerősnek lehet eladni..." - Pár napja olvastam egy másik motoros fórumon.
Hát elég durva. Remélem az enyémben hiteles a futás itton lett forgalomba helyezve az első kettő tulaj Pancsira hordta szervizre az vezetve is van akitől meg vettem én az meg a legjobb barátom, én vok a 4ik gazdija 40749-el került hozzám de még 8ccázat sem tudtam idén vele menni a kúrva szimering miatt.
amikor eladtam a ténérét, jött az első igazi vevő(előtte volt egy friss jogsis fiú aki a méreteivel se volt tisztába) beindítottam és egyből vitte, mindenféle alku nélkül, ők nem akartak még másik 10et megnézni....
utána hívott az első érdeklődő is hogy amiket eddig nézett mind szar volt szóval érdekelné az enyém de addira már rég elvitték
Nem csak a hazaiak.
Bár a hondat legalább elkerülték a hobbimészárosok.
Aztaqu! És szinte minden hazai, tíz-tizenöt évnél öregebb motor ilyen....
Gondos gazdától aki nem dohányzó!
Várjunk még azzal van most ótómata olajzó
Ja eltoltam szeszti fesztivál.
Ööö... mi az a szetifeszti? Van köze a szeszhez?
15-é van egy elektronyosom ha kő.
Na nekem sincs extrém olcsón a Cobrra láncolajozó. 26300- junixbó.
Az ósanban a benzin legutóbb 330 ft.-/liter volt.
Meg is tankoltam A MOTORT ami egy HONDA. .
Már nincs falunap, mert arra nem jár támogatás ezért kell átnevezni pl.: rétesfesztivál vagy akár szetifeszti...
Voltam tankolni a gyárlátogatósba 155km/2.93 lityi ami 1.89/L átlaggal 349.9 Ft/L költséggel 7Ft/1km költség besz@rás. Na jó bogarat nem kell a buksiról takarítani.
Akkor még van mit kifacsarni belőletek.
Hát, nálunk az emberek munka közben is tudnak gondolkodni. Vagy épp a hétvégén a falunapon.
szerintem az is lehet némi hiba hogy a képességeinken nem tudunk túl látni
sokan csak a karácsonyfa gömböt látják az új gépen
közben meg lehet épp az indítás utáni 3-5 másodpercben 1/15-öd résszel kevesebb káros anyagot ad ki magából, ami jó dolog is lehet.....
Amúgy ha vállalati személyzet elosztáson töprengésre is telik az időből akkor nem vagytok túlhajtva.
Hopp ez lenne az én ötletem a főnökségnél.
Dehogy mondtunk... Én legalábbis biztos nem. Hol látsz Te ilyet? Valami nagyon félrement.
A ritkítást is csak Te sulykolod még mindig.
Noss kérj egy mítinget a cégvezetőtöl hogy szeretnéd a felesleges léhűtő laacinges csoportosulást ritkítani,spórolhatna csomo HR költséget.
És nyeregben lennél.

És a 20 éves fejlesztés azért ül mert ti mondtátok hogy csak szines karácsonyfagömb a különbség az új meg a régi közt.