Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen...tele van velük a net...
Másik példa az aliexpressen, wish-en 9-11e Ft-ért megvett kínai hamis dobok 20-30-40 ezerért.
én is már jóideje...tegnap a tököli bárdiban sajna nem volt...
na igen,vannak idióták...akik magukbol kiindulva mást is annak néznek!
Akár az ingyenesen letölthető service manual-t is láttam már árulni, ezen az oldalon is.
Mivel az olajozáshoz sűrű olaj a jó, a vákumos benzin szelep volt akinél nem működött. Vagy nem nyitott ki, vagy nem zárt le. Nem sűrű olajra van tervezve, hanem benzinre. A villamos mágnesszelepek gyártmánytól függően 8-11 watt teljesítményűek, tehát a motor generátorának nem tétel az a plusz, mert ennyivel kevesebbet fűt el a fesszab a hűtőbordán.
Mindenesetre érdekes, hogy valaki üzletet csinál az ötletből úgy, hogy a részletes leírás közkinccsé van téve.
faszbukon megy
de még így is ők a legolcsóbbak
olaszból hozatják be biztos most már másik szállítmány van, mert elég nagy tételben vásárolnak
amikor még ment a gázbekötés egy csomó szerviznek ők küldözgették a gázszetteket, szerintem fél ország tőlük vásárolt
gáztartály is kamionszámra jön
Fel is nyomták az árát 4500-ról 6000-re!
Heti 2-4 mágnes szelepet eladnak a molnárék, szid is rendesen az adminisztrátor hogy miattam kínlódik a pár ezres számlákkal
Én most ezt használom és jobbnak találom mint bármelyik spray-t, a legjobb persze az olajzó. : http://www.bardiauto.hu/websho...
A szakaszos láncápolás (spray) és a folyamatos láncolajozás közötti különbség. Ez a lánc 20e km alatt nem volt pucolva, csak motormosáskor száraz ronggyal letörölve. És a 20e km alatt nem volt feszítve sem. Az olajozó most kb 8500Ft, építsd magad-mozgalom keretében, leírás az adatlapomon.
Mindenki használjon többezer forintos sprayt. Mert különben éhenhal a kereskedő is és az olajcég is
Nég a tisztításhoz is meg kell ám venni a legdrágább szarokat, különben baj lesz
Úgy lesz :D
Nem írtam, de a zsirt örökre felejtsed el!
Előző tulajnál három évet állt, nekem mondták h ha már megkaptam a motort akkor enyém a karbantartás és "szaxerűen" szeretnék bánni vele
Köszönöm a választ :D
Hú bakker, hogy néz ki ez a lánc?! Vastagon megkenve zsírral, + meghintve fűrészporral?
Szóval, szépen letisztítod akár lánctisztitó spray-vel, vagy féktisztítóval, esetleg gázolajjal lemosod. És utána szépen befújod azzal, amit vettél lánckenőt.
Sziasztok
Segítséget szeretnék kérni láncspray használatához... most használnám elsőnek, mi ennek a menete? Láncot teljesen tisztára le kell takarítani mintha új lenne? Minden apró részletre, vagy tippre vevő vagyok, előre is köszönöm :D
Itt egy kép a láncsprayről, utcai motorhoz való teflonos, és itt egy a láncról :)
még nem csináltam meg az olajzój...
Gázolaj a fele és láncot pucolni ugyanolyan jó. De a legjobb megoldás a láncolajozó.
elmult 2évben ilyeneket használtam...ingyé vót,sok vót...ajándekozta + fujta a paraszt agyatlanul...
http://xado.hu/webshop/lanc-sp...
pár napja elfogyott az utolso flakon is...
mostantol petroleum a nyerő...580ftperliter
Ne haragudj de ez már egy klisé lett. Mindenkinek van egy haverja aki visszavitte a hamis olajat amit raktak egy kupacba majd kapott helyette másikat vagy a penzt vissza. Legyen az unix, bardi, szakal vagy akarmi.
Negyszeruen nem hiszem el.