Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ebben nem a Black a lényeg, hanem a 3+, hiszen az egyel újabb fejlesztés, mint a sima 3.
Bár én a "fapados 3black"-el is maximálisan elégedett vagyok.
És Black Gratula . Tapasztalkodjunk majd össze itt a fórumon, mert nem elterjedt, még ismergetem én is, szeretném megtanulni rendesen használni. Nekem is van, csak az White
Ahogy érzed. Nekem innestől nem sürgős az eladás, de ha kapok rá értelmes ajánlatot akkor meg válok tőle.
Megjött a 3plus,brutális!
Szia,hétvégén visszatérünk a témára!;)
Sziasztok,a hero white elment.
Jó lesz az
Hívj fel és megbeszéljük.
Azért egy irány arat dobjal!
Hali mindenki! Ma megérkezett (23 nap után...) a MOBIUS action cam. Egyelőre menet közben nem készült videó, még csak tesztelem, de hamarosan érkezik egy on-board, és egy élménybeszámoló a kamerával. A sisak oldalára egy mellé vásárolt vákuumtalppal sikerült felhekkelni, a képen látszik a kormány bal oldalán a kormányra szerelhető adapter, szintén mellé lett véve egy kétoldalú ragasztós talppal egyetemben.
Ok talán holnap fehivlak,vagy jelolj be.inkabb chat Ben beszélnem meg.
Az adatlapomon a hirdetéseimnél meg találod a telefon számom hívj fel és meg beszélhetjük.
Szia,dobj egy smst es vagy felhivlak vagy SMS.
Vagy jelölj Facebook on.csaba zavodi
Te árulod a Gopro-t?
Helló!
Mennyit adnál érte? Másikra szerettem volna le cserélni de sajnos közbe azt el vitték.
Szia,megvan még ez a cucc?
Sziasztok!van egy hero 3 white edition elado 60000ft
Párszor használtam,sose volt elejtve dobálva.gyari tartozekokat ad hozza.
Szia!mennyi a hero?
Helló!
Érdekel valakit egy Gopro Hero HD. van egy eladó!
Várjatok egy picit, egy srác tett fel a face-en egy white szettet, igen kedvező 45-50ezres áron, sok kiegészítővel, ajánlottam neki, hogy tegye fel ide is. Hátha idetalál
Sziasztok! Nem akarok beleturkálnia dologba, de én 65-ért már HERO3-at vettem. Igaz, hogy White, de ugyanazokat tudja, mint ez a koppintás. Mondjuk a fénykép 12 MP, nekem meg 5 MP . Hacsak minőségben nincs akkora különbség...
Angliából nincs vám, és itt van egy héten belül a cucc. Ha pedig valaki nagyon nem akar regisztrálni, akkor van itt a fórumokon is olyan megbízható kolléga aki tud segíteni.
Nem akarok üzletet rontani, csak kicsit megütötte a szememet az 50 rongyos ár, ami azért nem a "töredéke" egy Hero3 árának.
Úgy legyen
Milyen "boltban"? Én nem látom sem azt, hogy számlás ár, sem a pl. 12 hó garanciát...

Ezt nem fogják meg a vámon... Ha vki túlbuzgó, akkor nem 24,5e lesz, hanem mondjuk 28e. Na bumm... Nekem eddig mindig időben küldtek mindent, tehát akkorra, ami az oldalon szerepel. Ha 1 hét, ha 3 hét, akkor annyi...

Aki, nem akar várni, az megveszi tőled... Majd alkuszik egy jót...