Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm, én mindig csak azt szeretném, kórházba* és temetésre ne kelljen járnom. Akkor már nagy baj nem lehet.

*gyerekszületés az belefér
Drága freelac, azaz Laci, nagyon szépen köszönöm, Boldog új évet kívánok Neked , és mindenkinek itt a fórumon! 🥰
Királylány, neked külön boldog új évet kívánok, sok erőt ahhoz, hogy ebben a férfitársadalomban, pontosabban ebben a férfiakhoz kötődő munkádban olyan eredményt érj el, amiért a legnagyobb irigyeid is össze* magukat.
Én, ha nyerek a lottón, lesz főállású ilyenem, és napi kétszer ellátja a bajomat.
Az sok mindentől jobb időtöltés. 2 napja engem is agyonra dögönyöztek, de újfent eltudnám viselni 😀
Az nem lehet rossz, én mindenesetre tudnék jobbat, vagyis tudok, mert gondolkodom, felhívjam-e időpontért a masszőrt.
BMW szerelés 😆
Szép- és eseménydús estét!
Estét! 😊
Hát... mindig megfogadom, hogy nem hagyok sok szabit az év végre, mert megbolondulok a semmittevéstől, de valahogyan mégis így sikerül.
De hogy azért legyen foganatja a szabiknak, ezért:
holnap kolléga haverral kávézó-forrócsokis buli, meg lepattintom a robiról az idomokat karbantartásra,
következő nap lányomnál a lakásban kis karbantartások meg kaja
azután munkahelyi virslis évbúcsúztató kis nemtudommégmilesz
30-án a régi alkalmazott, azóta már vállalkozóvá avanzsált haverral garázsbuli
31-1 punnyadás, motorszerelés, szilveszter
Meló egy évig megint.
😊

Mizujság ott? 😊
Még egy olyan 50 évig tőlem, aztán majd aki a helyemre lép, az további 35-öt!
Köszönöm szépen! 🥰
Boldog karácsonyi ünnepeket!
Mindazt, amit nagyon szeretnél elérni, megkapni és teljesülni!
Brutál!!! 😁
Neked is Kellemes Ünnepeket kívánunk ! 😇
Kellemes ünnepeket kívánok! 🤗
😊
Akkor következik a teszt és fékhatás mérés 😊
😇
Napokban Bandit1200 agyf*sz , tele pasztával minden is, plusz alátét a "jobb feszítés" érdekében ...

holnap jön az új lánc... ma meg jött a szerszám is hozzá majd 🙂
Posztolhatsz nyugodtan. Megnézzük. 😉