Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Legközelebbi szerviz időpont: Április.
Befecskendező szelepek érkeztek tisztításra, mérésre. 😎
Kész a K5 is 🙂
Igen, jó gépek. Bár én 125 sosem közútra, de versenyezni mennék vele én is. Kész lett ma 😊
Zseniális az a motor, ha nem futtatnák ki mire eljutok oda, ez lenne a következő nekem.
Szép buli lesz ma: vezérműlánc csere, Bandit1200
Ühü. 😊
Jajj bocsánat, rohangálva olvasva félreovastam. nagyszerviz van/ volt neki, Máthé István MAMI kupás versenygépe, első 3 helyen mindig ott van. 😊

Hát szerviz, ez a dolguk, hogy legyenek csupaszok is. 😁
Van a képen karburátorsor is? 😲
Láttam a képet, a nálad lévőre gondoltam! Nekem csak a TZR-ek vannak, de szerencsére mindkettő talpig díszben. A kék mondjuk ősz óta nagyon gyenge, és nem lelem az okát.
BMW karburátorsor is elkészült 😀
Itt is van egy.

Mit csinálsz rajta? Utcai?
Nekem is, tök csupasz az az R125 😔
Új motoremelő padom 😁
Itt is kell persze, csak sokan mentek-jöttek, így persze fokozódott. 🙂
A fa nálam most marad a hétvégéig, de akkor mennie kell sajnos.
A főzés, takarítás nálam is megvolt, igaz, nálam az folyamatos majdnem minden hétvégén.
Azért van egy kis hiányérzetem. 🥺
Pár napra én is leálltam, de főleg takarítottam, főztem, mostam, sztem sosem voltam ennyire háziasszony, mint az elmúlt egy hétben.

Tegnap már én is melózgattam újra, előző nap meg leszedtem a fát is már, hogy legyen több hely mozogni. Még sokan egy - két hétig szabin vannak.
Hát... tulajdonképpen igen, de mivel egyben kellett kivennem az összes megmaradt szabit plusz ugye a munkaszüneti napok, ezért ez a majdnem két hét majdnem semmittevés kicsit rányomta a bélyegét az egészre.
Azt nem is mondom, hogy ma, visszatérve a munkába, annyi meló lett hirtelen, hogy fel is adtam az egészet, elkezdem a végén aztán majd lesz valahogyan.
Az lenne a jó, ha a karácsony nyáron lenne, és ilyenkor mehetnék a bringával meg a motorral.
Jutott nekem is minden... elég is volt nekem is.

Jól teltek az ünnepek? 😊
Elég sok szart láttam az életemben, biztosan van még aki többet, de nekem ez bőven elég, nem vagyok mohó.
Igen, igaz. 😊