Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv Mindenkinek..
Két szezont használt gyorsváltóm elektronikával-nyomás kapcsolóval együtt 40,000 Forintért eladnám ha valakit érdekelne...
Univerzális felrakható bármilyen motorra...STARLANE QUICK SHIFT .
Köszi..
zx10r 2004 hez kellene pályaidom szett, valakinél esetleg ?
Szia, talan o tud kesziteni. http://www.sp-composite.com/
Sziasztok!

BMW S1000rr hez ki árul palyaidomot?
Köszönöm már sikerült vennem!
30..000 Ft kék színben
Sziasztok.
Eladó pályamotort keresek 2006tól 600ccm.
gyula5@hotmail.com , privát üzenet.
Sziasztok!
Ismertek olyan biztosítást ami pálya körülmények között is aktuális?
Ne legyen rá szükség! De ha van erre jó megoldás szivesen olvasnám.
Sziasztok!
Nincs véletlenül valakinek eladó első gumi melegítője?
Sziasztok, van egy tényleg fasza állapotban lévő Berik ruhám, ami csak arra vár, hogy végre szabadítsa ki valaki a molyirtószagú szekrényből és vigye már el pályázni. További részletek itt: http://www.kepesmotor.hu/egyre...
Üdv!
Szabolcs megyéből vagy környékéről valaki menne ápr.27 és/vagy máj.5 Hungaroringre ?
Csatlakoznék és persze a költségekbe is beszállnék!
Üdvözlet
Dynojet gyorsvaltokapcsolot ossze lehet hozni bazzaz zfi qs tc rendszerrel?
Szia Nyiri,
Engem lehet hogy érdekelne a motorod!
Saját részre keresnék hobbi járművet!
Én az ország keleti felében lakom, Pesten lehet megtekinteni?
Köszönöm!
BMW RR Days 2017 – Próbáld ki az új S 1000 RR-t a
brnói versenypályán!

A BMW Motorrad kelet-közép-európai regionális központja immár hatodik alkalommal rendezi
meg az RR Days motoros pályanapot. Az eseményre idén május 10-11-én kerül sor annak
tradicionális helyszínén, Brnóban. A MotoGP-ből és Superbike VB-ről is ismert versenypályán a
résztvevők az új BMW S 1000 RR modellt is tesztelhetik.
„Úgy érezzük, hiánypótló ez a regionális pályanap, hiszen már január eleje óta folyamatosan
érdeklődnek a motorosok a regisztráció kezdetéről.” – mondta Zámbó Balázs, az RR Days
főszervezője. „Tavaly huszonöt résztvevő érkezett Magyarországról, bízom benne, hogy idén
megduplázódik ez a szám.”

Az egynapos részvételi díj 169 vagy 180 Euro a jelentkezés időpontjától függően, míg a
kétnapos részvételért 315 vagy 330 Euro-t kell fizetni. A díj 5x20 perc saját motorral történő
pályamotorozást, 1x20 perc S 1000 RR tesztet (a tesztmotorok elérhetőségének
függvényében), egésznapos ellátást (reggeli, ebéd és az első nap végén vacsora), frissítő
italokat és az időmérést tartalmazza (a transzponder letéti díja a helyszínen fizetendő).

A részvétel regisztrációhoz és a részvételi díj megfizetéséhez kötött, a versenypályára kizárólag
megfelelő motoros ruházatban lehet felhajtani. A szervezők dupla-D csatos zárt bukósisakot,
egyrészes, protektoros bőrruhát, bőrkesztyűt és megfelelő védelmet nyújtó csizmát javasolnak,
de saját felelősségre a normál bukósisakot, a megfelelő protektorokkal ellátott motoros dzsekit
és nadrágot is elfogadják.

A pályanapon bármilyen márkájú motorral részt lehet venni. Az érdeklődők az alábbi linken
jelentkezhetnek: www.bmw-rrdays.com

A tavalyi rendezvény videó összefoglalója az alábbi linken látható: www.bmw-rrdays.com/media
Ugy látom a H.ring nyiltnapokra emelkedtek az árak /biztos az aszfaltozás miatt/ Inkább pályát csinálna Viktor. Biztos több résztvevő lenne rajta, mint focimeccsen néző.
A legnagyobb előnye pedig ami nem derül ki a videóból, hogy nagy terhelés esetén van hova tágulnia, így nem hullámosodik be és nem kezd el rázni. Amúgy ha vki nem csak szegecset akar cserélni, akkor új tárcsában pl a Brembo Supersport széria már teljesen úszó, nekem is olyan van. Én nem szegecseltetnék, de mindenkinek magának kell eldöntenie mennyit szán rá.
Itt egy szemléletes video: http://youtu.be/jJPCy2AsULo

Kevesebb súrlódás, kevesebb hő termelés, teljesítmény veszteség, fék olaj/tárcsa/pofa melegedés, kopás. Ez akár vég sebességben is jelenthet egy kevés pluszt.

Külföldi beszerzési helyet találtam, de gondoltam, meg futom a körömet itthon is.
Szia, elméletileg nekem is olyan valamik (kék) vannak a gyári tárcsán ... De ez lenne az úszóágyazás (azzá tevés ?) ?? És ha igen, ezt most tulajdonképp mire is jó ?
Több játékteret enged az agy és a tárcsa mozgásához, vagy a hőelvezetés vagy mi a fax ?
Annyit mintha találtam volna, hogy BOBBING amit keresel, és pl. a Blackshadow.co.uk hirdeti Íbéjen is, bár pláne nem értek hozzá, hogy Suzuki (tárcsa) specifikus, vagy sem...
Szóval pláne nem ez volt a kérdés, és a segítségnyújtás helyett már fordítottam is :)
Sziasztok!

ZX6R-hez keresek Full Floating első féktárcsa szegecseket (12db). Tudtok valakit, aki forgalmaz vagy gyárt itthon ilyet?

Választ előre is köszi.
Mi a hibajelenség?
Szasztok. Tud valaki olyan embert aki gumimelegitöt javit ? köszi.
Volna
Ha valona 350em már nem volna!!! nagyon tetszik!!!
elől -2