Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kovács Bálint magyar motoros körrekordja a Hungaroringen: https://rd.hirkereso.hu/rd/413...
Szia

van hozza palyaidomom
Sziasztok, ti pályaidomokat honnan szereztek be?
Egy ZX6R 636C 2005 lenne az alany.
nézd Pipi....ne offoljuk a topikot,igérem felhivlak
hú bazz. daganat, meg fekély baszki. Sosem átkoztalak meg(kezeit széttáró) Daganatról mit lehet tudni vagy titkos? Koleszterin mindenkinek problémás vesével mi van?
Mi elvagyunk(meghajlós) Gyerek cseperedik, semmi extra(kezeit széttáró)
Köszönöm kérdésed...de csak épp hogy....de mit panaszkodjak....mütöttek mar vagy 6x,7x....daganat...gyomrom ki lukadt,egy kis koleszterin,egy kis máj,egy kis vese,egy kis magas vérnyomas...de köszönömelvagyok....viszont arra rá jöttem hogy valóban van benned egy vonóval mert fogott az átkod 😄 na és veletek mi a helyzet????
Meg tetszett ez a k5 1000....aztáncsak fotózgatom
ez kb. egy 8 éves fotó amikor a haverja tanítgatta fűzögetni a kanyarokat (kezeit széttáró)
kit fényképeztél le?
te még élsz 😆
Dakar-ring....el lehet rajta covboykodni...de inkább SM,vagy MZ-nek való,de mivel nincs más......malyd a Nánási pálya,ha sohanapján kész lesz
"brian"
A kivétel erősíti a szabályt! Menj fel a facebokkra nézd meg milyen rapli van....
Leszögezem, nincs semmilyen protekcióm sem a Hungaroringen, sem az ott dolgozóknál (pedig a pályamotoros múltam 30 éves) és informatikus sem vagyok, de nekem eddig mindig sikerült, most is.
lassan akkora kivaltsag lesz bejutni egy korre, hogy dj bobo -t kell szervezniuk a parkoloba
Azért szívesen. :)
ugy remlett, csak a bejarat kornyeken kezdodik a "meregetes", de latom kihoztak a regisztracioba B-)

"9:50-től gép előtt ülsz, F5-F5-F5, és talán sikerül."
ez nem valoszinu, h menni fog..

azert koszi!
10:30-kor? Hát ha a pályán is ilyen lassú vagy inkább ki se menj! :D :D
A viccet félretéve 10:05-kor már nem szokott lenni szabad hely.
9:50-től gép előtt ülsz, F5-F5-F5, és talán sikerül.
hali, csak erdeklodom, hogy van koztetek olyan akinek sikerul helyet regisztralnia a hring nyiltnapokra? mar vagy 3adjara nem sikerul 1030kor pedig 10kor nyit a vetel :-D
👍️
Szia Brian 🤗
Zolikám, csak most néztem meg az adatlapod, hogy Te vagy 👍️ ✌️
A top gumi? Ízlés kérdése, bármelyik márka slickje nagyságrendileg ugyanazt a köridőt tudja, a kérdés inkább az, hogy ki mit szeret (vagy nem szeret) az adott márka slickjében.
Ha nálad (nálam is) a Dunlop a favorit, akkor jelenleg:
600-ra:
D213GP 120/70 ZR17
D213GP 180/60 ZR17
KR106 120/70 R17
KR108 190/55 R17 (új méret, nem elírás)

1000-re:
D213GP 120/70 ZR17
D213GP 200/60 ZR17 (nem gyártanak 190-est)
KR106 120/70 R17
KR109 125/80 R17 (új típus és méret)
KR108 195/65 R17 (~200 LE felett érdemes a 200/70-re voksolni, nem véletlen a méretnövekedés)
KR108 200/70 R17 (új méret, nem elírás)
elektromos hiba miatt kopott félre a gumim. Köszönöm bosch hogy egy kibaszott tekercset sem tudsz legyártani.
ahol ki van írva hogy nem versenypálya
Sziasztok.
Hosszú évek után újra pályázásban kezdtem gondolkozni. A kérdésem az lenne: melyik manapság a top gumi pályázáshoz? Dunlop 211gp és kr106/108 volt a régi kedvenc