Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na mi van csoki vettél motort?
majd akkor még jövőhéten megbeszéljük bár akkorra már nem lessz jóidő
ez nem jutott eszembe
együtt áltunk volna a bolt előtt fél órát
csütörtökön délután megint megyek vfr-t nézni akkor odajöhetsz ha ráérsz
3 óra körül akarok menni
csutortokon csak keso este erek ra, az nekem jovo heten lenne esetleg jo...
és nem szóltál hogy itt vagy.szívesen elmentem volna veled.
esetleg csütörtökön?
jövő hétvégén megint csak a vasárnap jó nekem
a hetvegere mar fullon vagyunk programokkal (csaladlatogatas, egyebek), a Zasszony beszervezte :D
Én is aminisnél vettem a bringát.A kilóméterórára figyeljetek! Én már csak otthon vettem észre,de valszeg valaki piszkálta.Nem mondom ,hogy tutira ők,de utólag mindenki azt mond amit akar.
megint nézegettem vfr-eket
most elég nagy a választék és jókat adnak kép alapján
tiédet megnézhetném valamikor?
holnap ráérek egész nap
lemennék ajkára vagy pápára
esetleg gurulhatnánk valamerre a bakonyba
most megyek munkába majd este 11 után jövök haza
na ezér nem veszek uj motort
nem férek el rajta, igaz hogy magas de rövid
amugy ha nagyon meglepődtél az sv-n akkor ülj rá egy 400-as gsxr-re vagy vfr-re
én nem próbálnék meg vele menni
nem tudom milyen evjaratu volt az az SV, en multkor korbejartam egyet, nem hittem el hogy ez tenyleg motor :D ijesztoen aprocska volt
mondjuk mostanaban ez a divat, egy XJ6-ot is neztem a multkor, hogy a francban lett ilyen pici...
normalis meretu sportmotorokat mar nem is gyartanak :(
délután voltam pápán a minismotornál
néztem sv 650-est
az egyik elég gány volt, alu oxidáció meg rozsda holott egy 10 éves motor 20000km-el
a másik az elég jó volt
nem nagyobb mint az nsr
kicsit azért magasabb
ugyhogy még keresek tovább
mondjuk én tudtam amit vetem motorról hogy úgy vitték be mert a srác nagyobbat akart és beszámították neki:)
helló!
én is a minisnél vettem motort, egy éve és hogy lekopogjam még nem kellett hozzá nyúlni szerencsére:)
vasárnap mehetnénk motorozni ha ráértek
elmennék pápára aztán valahol ott a közelbe mutathatnátok valami látványosságot meg jó motoros utakat
nem.a csatorna meg víz ásás az megvolt tegnap estére szerencsére ma meg nővérem születésnapja volt ünnepelve mert ő meg Fehérváron él.
mostanaban nem, majd idovel :)
és a csatornázás elmaradtt?
balatonon voltatok?
mi fehérváron ettük teli magunkat.
délután megvolt a motorozás és a sütés is
minden frankó volt
pápán megáltunk egy fagyira
miaz hogy következő motor?
máris cserélnéd a vfr-t másikra?
én nem akarok védeni senkit.mindenhol ki lehet fogni rosszat is meg jót is.ami tény a miniskáról sok macerát hallottam.
a 'mindegyik kereskedo' nem igaz, bar nagy reszuk sajna tenyleg ilyen
ezert is akartam anno a Grandemotonal venni, csak mocskosul messze van Kazincbarcika... de a kovetkezo szerintem toluk lesz :)
anno a minisnel volt egy elado VFR is, elsore latszott rajta hogy az egesz ujra lett fenyezve, amugy is eleg leharcolt kinezete volt, persze a leiras szerint az is makulatlan, hibatlan, tokeletes motor
az asszony robogoja toluk van, az is mokas volt, megneztuk a mocit, a srac mutogatta is hogy nezzuk meg, csurig van a tank (letekerte a tanksapkat, tenyleg csordultig volt), aztan mikor masnap elhoztuk, Papakovacsi utan megallt a motor, mert nem volt benne egy csepp benzin sem ejszaka szepen leszivtak, nehogyma' ingyen odaadjak, persze a benzinszintjelzo uszot felakasztottak, ugyhogy vegig fullt mutatott, szoval ennyit a minis motorrol...
van benne igazság de mindegyik kereskedőnél ez van.én sem ezt akartam megvenni nem ezért mentem hozzá hanem egy fiatalabb motort néztem ki.de aztán kiderült hogy törve volt meg elég gányul nézet ki.ezt meg megláttam a szin alatt és aztán vétel lett a vége.látszott rajta hogy csúsztak vele de nagyon kis tempónál nem is volt eltakarva de amúgy minden a helyén volt.kihozta az aksit belerakta és második próbálkozásra indult sok állás után .ráadásul úgy hoztuk el hogy ki sem próbáltuk mert nem volt kedvünk lefagyni a motorról télen.megnézettem egy pár ismerőssel aztán kifizettem és miután lepapírozta ide kértem a házhoz.
nekem az tunt fel, hogy kivetel nelkul az OSSZES naluk kaphato motor gondosan szervizelt, megkimelt, remek allapotu, stb
mindezt ugy, hogy megveszik kontenerben/kamionplaton a tobb tucat bringat, semmit nem tudnak az eloeletukrol. raadasul gyakran van naluk elso ranezesre is szarra tort motor ami persze szerintuk 'toresmentes, kituno allapotu, gondosan szervizelt'

Szegedrol meg plane nem ertem... akkor mar inkabb a GrandeMoto.com, ott tenyleg jo motorok vannak, oszinten leirjak az allapotukat, raadasul pofatlanul olcsok!