Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most nem volt olaj a cseszneki szerpentinen? multkor mar sulyos (auto-)baleset is volt miatta

a fogyasztas erosen csuklofuggo, az elso 100 km-emen 4.7 volt :D aztan a kovetkezo mar kb. egy literrel tobb, hogy ma mennyit evett nem tudom, szerintem tuti megvolt a 6, neha rendesen megrantottam a bajszat

nem csak turazni jo, teljesen jol lehet dontogetni a nagy sulya ellenere, bar en meg nem tartok ott hogy karcolgassak vele, de siman lehetne :) sot, igen szep versenyeredmenyei is vannak
túrázás közbe mennyit eszik a vfr?
csak túrázni jó? vagy azért a szerpentinen is lehet jókat menni?
én a másik oldalon mentem
zirc felé bakonybélen át
na meg cseszneken
akkor lehet hogy lattuk egymast :D
voltunk a Zasszonnyal Gyorben allatkertben, egy piros VFR-rel mentunk egy Noszlop-Gyor-Ajkarendek-Halimba-Devecser-Noszlop karikat
hova tüntetek?
voltam pápa felé délután
sok motoros volt
győrbe a citybike az nyitva van szombaton 1 óráig
ott jól gumiznak
te minek örülsz?
nem tud valaki olyan szervizt, ahol hetvegen (mondjuk szombat delelott) el tudnanak vallalni egy gyors gumicseret?
holnap meg holnapután móron
szombaton meg vasárnap sikátoron lessz motoros találkozó
én megyek sikátorba
most esik az eső
szasztok pupákok! mi a helyzet erre fele?
mijen volt szombaton a motoros nap?
győrbe van sok motorosbolt
az eBay jo otlet, ugyis gyakran jarok Nemetorszagban :)
Szia!
Jó és olcsó motorosbolt a környéken szerintem nincs!
Én mindent a neten vadászok össze.
Tatabányán van egy bolt ami nagyker is és szerintem az áraik jók, de csak bizonyos dolgokat tartanak amiket ők importálnak http://www.pinkmotors.hu/
Ezenkívül az ebay-on érdemes vadászni, akár de, akár com, attol függ mit keresel.
Én beleszerettem egy sisakba Nolan N43 aeir itthon 77.000ft olasz ebay-on 43500ft
Úgy hogy neteböngészést!
par hete voltam arra, de nem lattam nyomat. ra kellett volna kerdezni?

amugy sziasztok, tegnap ota motortulaj vagyok

tudtok ajanlani valami normalis aru, megbizhato boltot a kornyeken?
az hogy még nem evett meg,nem rajtad múlt
arra a zsebkutyára gondoltál?
már félnek tőle,nem járnak arra.egy riasztó berendezést tudnak csak kikapcsolni,az pedig a harcidögöm
és az alaplap? és ha anyádék egyszer véletlenül közelebb mennek hozzájuk?
hát csoki nyugodtan megpróbálhatod,vagy akárki.mindig féltettem őket,ezért is kaptak távollétemben egy további fejlesztést a biztonságukat illetően.aki elviszi,megérdemli.aki a közelébe jut és 4 pontját kijátssza a rendszernek,az vendégem egy fagyira.onnantól már csak 2 választja el,+ a kulcs hiánya,ami nélkül nem lehet a riasztót,az immot,a kormányzárat és a láncot feloldani
hát a legfontosabb közérdekű info h amszterdamban akció van a (piros)lámpás negyedben
azt sosem. motorostól a lovát nem lopjuk el!
lopjuk el a motorját
már ugyse kell neki