Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most nem veszed észre amit kérdeztem vagy nem akarod észre venni? Azért olyan fasza az RC8 mert szép a színe? Vagy valami más érv esetleg?
A másik, süllyedjek le én is és küldjem a kommentedet az orfk-nak? Ha már ez a szint. Pláne hogy én NORMÁLISAN szóltam hozzád
ez az bambi
Apropó , ha már az életkornál tartunk, sok eszed van hogy itt izmoskodsz, de nemtudod meg indokolni hogy miért is olyan über fasza az RC8
Tehát akkor az RC 8 szar? :@ :D
Mondtam én hogy hulladék? Szövegértéssel baj van talán ? Véleményedre voltam, kiváncsi voltam arra az érett férfias véleményedre de bizonyitottál hogy a kor nem jelent semmit. Köszönjük szépen a színvonalat megmutattad
Komoly vagy xddd ez mar fenyegetes
De neked nem RC8 -ad van, ergo senkinek a motorját nem hulladékoztuk le, csak maga a motort
ha majd a kicsi tök fejedet szétcsapkodom a bukóval akkor majd meg érted,hogy nem mondom a másik motorjára ,hogy HULLADÉK ! fiam
Rc8 fűszerrel ? :D
Macska leves hondahm?:D
Nah az olaszokrol ne is beszeljunk
Heeej itt járművekről volt szó nem arrol hogyan kell macskát főzni :D:D:D offtema :D
Na itt elottem csitt legyen:D
De én erőltetném, nem veszekedésként de ha már az életkorunkba kötöttél bele akkor légyszives érveld már meg hogy mért olyan istenkirály az rc8 . Köszönöm
Na egyre jobb...
La Passione Ci Guida...;) csakazolasz:)
Igen...3/4-e nem japan...de mar rajottem h szart se ertek mert fele szethullott de leszarom
"...suzukit kell venni, az mar motor ! Ugy erzem nem vagy tisztaba azzal szoval h motor...a japanok motort csinalnak.."
Motorjaid:
Derbi senda (nem japán) ,Piaggio quartz (nem japán), Aprilia ETX 125 (nem japán),Apollo AGB 21-es(nem japán) Suzuki ts 50 (ez japán),125 ös yamaha tzr(ez meg nem suzuki).

komoly csávó vagy de ne aggódj, ennyi idősen (mint te) még nekem sem volt stílusom.
A levesbe rc8-at szokas tenni...
Gondoltam, tehát ennyit az RC8-ról.
Be.
Ktm= koltson tobbet motorra...ehez csak ennyi hozzafuzni valom van...szart se ernek..versenyen elmennek mashol nem...suzukit kell venni, az mar motor ! Ugy erzem nem vagy tisztaba azzal szoval h motor...a japanok motort csinalnak..azok sohasem esnek szet de az osztrak meg a tobbi diszmotor csak faszvereshez jo...