Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bálint,látom sikerült kicsit felpezsdítened az életet itt a fórumon!
Az én motoromat is odaadnám érte :D
kösz, az olasz dizájnerek nevében.
Azt gondoltam hogy az enyémet odaadnád ..
990superdukeRert meg a te r6odat is odaadnam :D vagy egy smc690ert :D:D
Viszont az RSV-d szép darab.
Nem igen érdekelnek ezek a parasztvakítások, megvan a véleményem a motorról, de mindenkinek szíve joga dönteni...Én tuti nem adnám oda a gixert egy KTM-ért, de hát Ő tudja ..
Reméljük nyáron tudunk motorozni egy jót.
http://www.motorrevu.hu/motorteszt/menetproba_ktm_1190_rc8


MIÉRT NEM OLVASSÁTOK EL EZT? SZERINTEM NEM ROSSZ,ÉN SPEC KIPRÓBÁLNÁM HOSSZABB TÁVON.
megyek dolgozni minden jót
tudom,hogy nem te
Mondtam, bocsánat hogy összetörtem a lelki világod, akkor nem hulladék, viszont még mindig nem érvelted meg hogy mi olyan jó benne, de lényegtelen, valószinű nem is tudod. Kívánom hogy tudd megvenni és használd egészséggel!
Én neveztem hulladéknak ?
valakinek az álmát nem nevezem hulladéknak. ez fáj nekem
teljesen higgadtan szoltam hozzad, te fenyegetoztel.
a srácok basztatnak engem Dec.28-án jövök haza.Gyere vissza velem és megyünk az AMS-be.
Na Te csak hallgass! Lassan mindenki kezd megzakkanni ez a tetű idő miatt,(főleg én,mert most jöttem haza németből és a motort sem láttam 5 hétig ), Te meg baszogatod itt a motorosokat
Inkább melót szereznél nekem
Nem, nem csak az olasz.Épp ez az. Kinek ez,kinek az ,egy motor vagy bármi vásárlás érzelmi döntés és kijelenteni egyöntetűen, hogy ez a jó az meg a szar....nem lehet.

La passione ci guida? Tán' tudsz valamit?
nem jössz be hazafele? kint vagy még?
jahh ,te vagy a hibás
Na végre! Legalább felpezsdült kicsit az élet itt a fórumon
Kellet nekem felhozni az RC8-at.....
Én nem tudom, hogy hulladék vagy sem, nem is mondok róla véleményt. Endúró, és cross kategóriában egy elismert motor a KTM, ezért nem biztos hogy a sportgépe egy hulladék. Fene tudja..... a Ducatira is azt mondják, hogy a "motorok Ferrarija", mégsem hallok róluk sok jót. Általában mindenki a sajátját dicséri. RC tulaj nem sok van, gondolom az ára miatt. Nekem személy szerint nem nagyon jön be az RC8 kinézetre, de a hangjukba szerelmes vagyok az biztos. Nyáron találkoztam 1-el Mecseknádasdnál, de előtte sem, és azóta sem láttam máshol.
Kitartás srácok, lassan jön a jó idő
egyetek ti is valamit aztán később higgadtan megbeszéjük
megyek és eszek valamit mert leesett a vércukrom tőletek.
Jolvan es mi vagyunk a gyerekesek uristen xddd