Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajnos én még nem végeztem, szóval ha mentek elöbb akkor valaki dobja át mailban a számát és hívom majd ha tudok menni. Szerintem 3-4 között kész leszek.
Köszi
Akkor holnap ki merre és mikor?
Az a baj, hogy én ma éjszaka melózok, délelőtt lesz még dolgom és csak utána tudok menni, ahogy végeztem.
Amúgy 7 körül sötétedik, ha 4 kor indulunk még akkor is vissza érnénk előtte ebből a laza karikából.
De majd maximum én csatlakozok valamikor valamerre hozzátok ha előbb mentek.
Szombat 12 ora jobban hangzott volna! megint sotet lesz mire hazaerek....
Sziasztok!

Holnapra is ilyen jó időt mondanak, délután valaki egy gurulásra?
Gondoltam lemegyek Orfűre és Mánfa felé pedig vissza.
Sajnos az ottani rossz idő miatt nem tudunk menni.
8.30-kor indulnánk Komlóról, Hetény -volt cseresznyesor- hatos irányában. A reggeli párás időben nem akarok az egregyi kanyarokba bemenni. Várj a hetényi kivezető -hatos út kereszteződésénél. Fekete 1250-es Bandit, a hűtő két oldalán ledes városi fény, full fekete öltözet -erről ismersz meg. Természetesen rossz idő esetén nem indulunk. Telefonszámom az adatlapomon, nyolctól "gyülekezünk" nálam -egyelőre egyedül megyek
Hi!
Ha Pécs irányába mentek csatlakoznék! (amennyiben nem esik az eső!)
Tavaly azért 4 órakor találkoztunk és 5 körül mentünk ki, most remélhetőleg addigra visszaérünk.
Én is kicsit későinek érzem, de tavaly is jó idő volt, kicsit hűvös de jó.Remélem jó időnk lesz! :)
Csak nem:-)
Amúgy tavaly 13.-ára szerveztem és voltak akik azt mondták, hogy korán volt.
Majd meglátjuk mi lesz, lehet jövőre visszatérek 1 héttel elöbbre.
Addigra már hójárgánnyal is mehetünk
Sziasztok!

GURULJUNK MÉG EGYET KÖZÖSEN AZ IDÉN!

Idén is megrendezésre kerül a Szezonzáró Gurulás Pécsen, Október 19.-én Szombaton.
Találkozás : pécsi Pláza parkoló hátsó bejáratánál 14:00-tól.
Indulás : kb. 14:40.
Rövid kört teszünk a városban, plázától az Árkádig majd a Siklósi úton feljövünk a volt FEMA irányába és innen közösen gurulva lemegyünk Villányba ahol megállunk inni, enni.
Menü : Zsíroskenyér hagymával :)

Időjárást még nem tudom megmondani, hogy milyen lesz, reménykedjünk a legjobbakban.
Esős nap esetén elmarad és rá 1 hétre, Október 26.-án lesz megtartva.

Valakinek kérdése van, nyugodtan hívjon.

Köszönettel:
Tóth András
0620/54-30-279

Kérlek jelezz vissza, az eseményt a naptárban is megtalálod!
Vasárnapi sárgaleves laposhús túra
Használjuk ki az utolsó jó időt, holnap elgurulhatnánk a balcsira és ehetnénk egy klasszik vasárnapi ebédet valahol.
Indulás kb 11kor. pécs - siófok vagy lelle - pécs útvonalon.
Valaki?
Indulás: 11-kor a pécsi shell kút(meki mellett)
Ha valakit érdekel, itt jelentkezzen...
Ha valakinek van kedve ma délután gurulni, az jöjjön 16:00 rá a Baumaxnál lévő benzinkútra.
Az öregnek olyan sztorijai vannak, hogy beszarsz. Van neki egy kis Smartja, csak éppen valami brutál 160 lovas motor van benne. Zöld lámpánál lenyomta a bömöst úgy, hogy ötvenig nem teszi le a két első kerekét egyenesben
Remélem eltudok menni! Szivesen meghalgatnék néhány sztorit!
Úgytudom az öreg versenyzett is!
Láttam egy riportot vele,nagyon képben van!
Ha jól emlékszem, az első Magyaro.-n eladott 916-ost ő vette.
Akkor ne hagyd ki az öreget. Egyet ne akarj. Versenyezni vele. Úgy lenyom mint a bélyeget. "Ugyanúgy motorozok mint a fiatalok, csak én százzal gyorsabban" -És ez igaz is. Az öregnél a 250 teljesen megszokott tempó
Én Bajai vagyok,de még nem hallottam róla
Elkepzelheto hogy ott leszek hat erre kivancsi vagyok :-)
Sziasztok Pécsiek. Odaát a Bandit fórumban szervezünk egy kis túrát egy 87 éves motoros társunkhoz, Bálind Matyi bácsihoz Bajára. Hogy ki ő, csak írjátok be a google keresőbe: Bálind Mátyás. Két motort hajt az öreg, egy Ducati 1098 R-t és egy vadi új Ducati Pannigalét, mindkettő az összes létező gyári tuninggal és extrával felszerelve. Talán már párszor láttátok őt a Mecsek pihenőnél is. A lényeg, hogy meglátogatjuk, ott nekem van egy 2-3 órás elfoglaltságom, átnézem és hangolom a zongoráját, addig a csapat megbeszéli ott mit hogyan szeretne, ha végeztem utána motorozgatás a környéken, evés, ivás, szórakozás mint Ginonak a majálison Aztán estefelé haza. Ide be szoktam nézni, odaát a Bandit fórumban rendszeresen vagyok, még szólok a motorozz.hu-n a kaposváriaknak is. Indulás: szeptember 14 szombat 8.30 Komló. Útvonal: Komló-Bonyhád-Szekszárd-Duna híd-Sükösd-Baja. Félelmetesen jó fej az öreg, érdemes megismerni!
Megtörtént!
Emailban dobd át létszives a számod, hogy tudjalak majd hívni!

Köszi.

András