Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Kedden már leszek Pécsen, ha gondolod akkor találkozzunk és beszélhetünk róla, megmutatom a sajátomban ill. a működését.
Szia! Kritikának azt szokták megfogalmazni, hogy pillanatok alatt be lehet mérni és hatástalanítani (zavarni). Ez persze csak a "jól felkészültekkel" szemben probléma. Ha csak felkapják és beteszik egy platósra/dobozosba, az más. Engem érdekelnének részletek...
Ne haragudj, hogy utána már nem írtam vissza. Nem tudtam gép elé kerülni dél után már. :/
Szia.

Mohácsról mikor indultok?
Szevasztok!

Ma délután kinek van kedve motorozni egyet?

Egy Srados cimborámmal olyan 3-4 fele támadjuk meg Pécset (Mohács felől) , aztán lenézünk Orfűre. Akinek van kedve írjon itt, aztán akkor Pláza parkolóba megvárjuk.

Igazak, Árpádtetőn, az az a pihenőn 2 térfigyelő kamera is van...
Szia!

Én személyszerint nem tudok ilyenről... voltam már párszor én is arra, de nem jött kutyase. Maximum a sok szabadidejükbe a pihenőbe álnak be, de ezt is csak találgatás képpen mondom.
Sziasztok!
A tervek szerint a közeljövőben eljutok motorral a mecsekbe. Eddig csak autóval jártam arra pár alkalommal és úgy gondoltam motorral is ki kellene próbálni A kérdésem az, hogy igaz az a pletyka, hogy az x évvel ezelőtti motoros baleset óta be van kamerázva az út, és ha pár kört lenyomok oda-vissza akkor megjelennek a sünök...?! Eddig csak Dombóvárról a 66os úton Pécsre jártam, van másik útvonal(szerpentin) amit érdemes megnézni? Válaszotokat előre is köszönöm,és széles utat!
Nincs is meleg... :)
Este 7 óra
Helo! tenyleg jo volt a kis tura orultem hogy ott lehettem ! a kepek jok lettek de ha nem baj en felraktam a facebokra es megosztottam azt a vizibiciklis kepet ha nem baj! Egy paran megneztek! Ha lehet en elmegyek megint veletek! Csak idobe szoljatok!
De nekem öreg vasam van ám! 25 éves is elmúlt szegény,de azért jó kis gép. Nem szoktam gyorsan hajtani,mert az már nem neki való.
Megyek is!
Várjuk a következő kirándulást!
Az is volt :)
Legközelebb majd jössz te is ;)
Jó kis buli lehetett.
Augusztus vége felé megejthetnénk még 1 ilyen túrát, meg kell nézni melyik napra mondanak jó időt. Előtte 1 héttel pedig ide kiírom.
Csak akkor 9kor indulunk :)
Még jó,hogy nem a tengerbe esett.Kimarta volna a só :D
Balatonon voltunk Szombaton páran :)
Kaposváron megáltunk a kilátónál.
És nem esett bele a Norbi bukója a balatonba :D
Hazafelé megáltunk mekinél ittunk még egyet.
Motor rendszámot találtunk mucsfa környékén! hétfőn viszem a bonyhádi ocsmányirodába. (ujx238)
Ezt még nem tudom... majd a helyszínen kiderül :)
Emailokat kapok, de itt nem jelöltek vissza, úgyhogy nem tudok pontosat mondani.
Arra gondoltam en is. Mennyien jonnek?
10 kor találkozunk, szerintem 10:15 körül indulunk. Max. fél óra és ott vagyunk. Szigetváron úgyis elkanyarodunk jobbra Kaposvár felé, úgyhogy várhatsz akár a Spar parkolójában is.
Mikor ertek kb szigetvarra szombaton! En nem mennek a plasa parkoloba, szigetvaron varnek a mol kutnal ugyis a 67 es fele mentek csak kb mikor ertek ide? koszi elmennek ha szabad!
Szombatra jó időt mondanak és megyünk páran motorozni Balatonra! Akinek van kedve csatlakozzon, eseménynaptárba megtalálja a bővebb infókat!

Köszi.