Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én annyit tudok csak amit írt a Bama.hu, nem tudom ki olvasta :

Az elsődleges adatok szerint egy motorkerékpár közlekedett Pellérd irányából Görcsöny felé, amikor 41 éves vezetője a keresztespusztai elágazásnál eddig tisztázatlan okok miatt nekiütközött az előtte haladó és jobbra kanyarodási szándékát jelző személygépkocsinak. Az ütközést követően a férfi motorkerékpárjával áttért a szemben lévő sávba, ahol neki ütközött az ott közlekedő személygépkocsinak.
Nyugodjon Békében.
Látásból ismertem, én görcsönyi vagyok, Ő baksai volt.
Nem tudja valaki, hogy pontosan mi történt? Csak annyit hallottam, hogy kifordult eléjük egy autó.
Részvétem és sajnálom a Barátodat!
Nem tudom hallottatok-e lehet nem ismertetek en igen vele motoroztam es kollegak is voltunk! Tegnap elott este Pellérd Görcsöny között volt egy motor baleset amiben meghalt a baratom Muzsek Attilanak hivtak! Rakok fel egy kepet rola hatha valaki ismerte! A parja sulyos serulest szenvedett! Nem nagyon tudom felfogni. Ugy volt hetvegen gurulunk egyet. És utana iszunk egy sört amivel tartoztam neki! Nyugodjon Bekeben!
Hmm tobb a folt mint az aszfalt :-) Mar kezdek bajba lenni hogy merre menjek motorozni mert mindenfele rosszak az utak!
Sziasztok!

Visszatérve a közutakra... feljelentést egyelőre nem teszünk, mert aki írta volna a papírt, beszéltem vele ma, mondta, hogy felhívta a KHT-t és azt mondták, hogy már megelőztek minket mert már volt aki betelefonált ez miatt. Elviekben letakarították az utakat...
Viszont!
Mindenkit arra kérek, ha valamerre jár motorozni és ilyen utat lát... ( ezeket ma csináltam Pécsett ) ... akkor kérem fényképezze le közelről is illetve távolról is, hogy nincs kitáblázva és küldje el nekem, adatlapomon megtalálható az e-mail címem. Képhez írja oda létszives, hogy hol készült és mikor. Ezek után felhívom a KHT-t, hogy hol és merre található ilyen útszakasz ahol takarítani kellene és ha nem csinálnak semmitse akkor megtesszük a megfelelő lépéseket!
Részletesen a linkben megtalálsz mindent.
Amúgy 10:00 kor Pláza parkoló.
Valaki nem tud egy palyat a kornyeken neztem kakucsot de messze van nekem! Valami kozelebbi kellene! Koszi aug 3 balaton? honnan indulnal?
Pécs - Balaton túra
Augusztus 3 ( Szombat )

http://www.sportmotor.hu/motor...
Valaki ma 1 lightos gurulást?
Tegnap vettem új gumit, felkéne "avatnom" :)
Délután 3-4 felé?
Szerintem elég királyos volt!
Azt hogy Giovanni megitta-e azt nem tudom, de másnap kicsit kivirultabb volt a kopasz buksija, szóval lehet hogy el csipegette
Nagyrobihoz értő szerelőt tudtok Pécsett? Kawasaki nem érdekel, endurot ismerem...más?
HitMan... inkább arról világosíts fel, hogy amit múltkor vittem itókát az milyen volt? Jhonny is megitta ? :)
bocs vagy 3x elment.. sux frimél
írtam
írj egy emailt: gabor.gsf@gmail.com és felhomályosítalak
Köszi a választ!
Ezek szerint nyugodtan én sem motorozhatok Pécs felé, mert pl a vágott slickért lehet helyszínen tarkón lőnek....
se világításom se prizmám....
Motorház Pécs, a plázánál, mennyire ismeritek ott a szervizét, van?
Igaz, két motoros rendőr állított meg nemrég és nézték a kipufogót, rendszámtábla világítást, prizmát, gumit, rendszámtábla milyen szögben áll, még a gyári hátsó lámpába is bele kötöttek mert ledes , a kipufogó hiába szűkítős meg "e" jelzéses azt mondták hogy ők ezt a jelzést nem ismerik és hogy ez egy japán belpiacos dob ezért most csak figyelmeztetnek legközelebb viszont elveszik a forgalmit ha nem cserélem le
Ezek mellett pedig ellátogatok 1-2 motor boltba, hogy írják alá lepecsételve
Ha meglesz a papír, kinyomtatom és megbeszélünk 1 időpontot 1 helyet, oda jön akinek fontos ez a dolog és aláírjuk.
Én aláírok mindent de az hogy, nincs kijelezve hogy vigyázzál köcsög mert eldobod a motort, az elég bosszantó, nem lett baj hál istennek de rohadt szar érzés volt! :S
Igaz
Erre annyit mondok csak, hogy semmibe nem kerül és reméljük, hogy fog valami változni. Csak így tudjuk a figyelmet felhívni magunkra